מחשב למשחקים כבדים ב5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים כבדים ב5K

Guy950

Recommended Posts

אהלן לכם חבר'ס, אני רוצה מפרט למחשב ב5000 ש"ח, אפשר לחרוג עד 5500 ש"ח בלבד שזה תכלס מספיק למפרט משחקים חזק.

לא צריך ציוד היקפי, לא מתוכנן OC (אני לא יודע לעשות ואני לא הולך לשרוף מחשב כדי ללמוד איך לעשות...), אבל מה שאני כן מבקש למחשב זה ככה:

מחשב חזק ומהיר שיכול להחזיק בעומס של ותוכנות כמו פוטושופ בו זמנית. יכול לסחוב משחקים טוב ולא יתחיל לקרטע לי בכל משחק שאני משחק, וגם שיפעיל גרפיקה חזקה. אני רוצה מערכת הפעלה מקורית של (פרימיום)[בגלל זה עדיף גם 4GB ראם, לא?] ושלמחשב יהיה טוב, החדר הוא כמו כבשן בקיץ, פשוט חם פה נורא ואני לא רוצה התחממות יתר במחשב.

גם כן מה שאני מבקש זה שיהיה למחשב גם יציאת רשת כדי אני אוכל לחבר את הXbox360 שלי ואם אפשר אני ממש אשמח אם תשימו לי כרטיס רשת מובנה, חייב חייב כרטיס אל חוטית.

הקניה מתוכננת לKSP, אם יש חנויות טובות אחרות באיזור ירושלים אז הן יתקבלו בברכה. תודה, גיא. :xyxthumbs:

וגם, ראיתי ששאלו אנשים אחרים איזה מסך יש להם, לי יש מסך 19 אינץ' רחב של BENQ, אולי בעוד שנה יהיה שידרוג ל22 אינץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בירושלים אין חנויות זולות, עדיף לקנות מחנות כמו IQPC ולעשות משלוח:

מעבד:

INTEL CORE 2 DUO S775 3.0GHz E8400 45nm : " SLAPL" - BOX ¤878

לוח אם:

GIGABYTE GA-EP43-DS3L ¤474

כרטיס מסך:

SAPPHIRE PCI-EX 2.0 RADEON HD4850 512MB DDR3 - SAPPHIRE DESIGN - RETAIL ¤769

דיסק קשיח:

SAMSUNG F1 1TB 32MB SATA2 7200 RPM : HD103UJ ¤541

צורב DVD:

LG DVDRW GH-22NS40 X22 - BLACK - SATA - זמין במלאי ¤127

זיכרון:

G.SKILL 4096MB (2048MBX2) DDR2 800 CL5-5-5-15 - F2-6400CL5S-4GBNT ¤238

מארז:

COOLERMASTER CM 690 : RC-690 w/o PSU - זמין במלאי ¤365

מערכות הפעלה:

WINDOWS VISTA HOME PREMIUM - 32 BIT - HEB - OEM ¤604

ספק כוח:

CORSAIR CX400 : CMPSU-400CX ¤335

שירותי מעבדה:

הרכבת מחשב + בדיקת מאמץ 24 שעות + בדיקות מקיפות ¤75

מחיר סופי: ¤4406

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שהוספת , הקירור שמגיע עם המארז והמעבד עצמו הם מספיק טובים כדי לקרר? והמחשב הזה מסוגל להגיע לביצועים חזקים?[br]פורסם בתאריך: 1.02.2009 בשעה 20:44:52

אוקי עשיתי שינוי קל והרכבתי לפי האתר KSP שרק ממנו אני יכול כרגע לקנות (אין לי ברירה לקנות מחנות באיזור ירושלים)

החלפתי את הזיכרונות כי לא היו את הזיכרונות שהצעת, הם טובים?

24brz0m.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי אינטל Core 2 Duo E8400, 1333Mhz, s775, 6MB

לוחות אם למעבדי אינטל GIGABYTE EP43-DS3L s775 C2Q 1333Mhz, P43, DDRII 1066, PCI-E

זכרונות DDR II 800Mhz 2x2GB EL Platinum XTC Dual Channel

זכרונות none

זכרונות none

דיסקים קשיחים Western Digital 640GB 7200RPM, 16MB, SATA II

כרטיסי מסך Sapphire HD 4850 512MB GDDR3 DX10.1 HDTV 2xDVI PCI-E

כרטיסי קול none

צורבים Asus DRW-2014L1T DVD±R x20 LightScribe Black Sata

ציוד רשתות כרטיסי אלחוטיים Edimax EW-7108PCG 54Mbps PCMCIA

מאווררים וגופי קירור Arctic Cooling Freezer 7 Pro (LGA775)

מארזים CoolerMaster CM 690 Black (No PSU)

ספקי כוח Corsair VX 450W Active PFC 12cm Fan

מקלדות none

עכברים none

רמקולים none

מסכים none

תוכנות none

כוננים- ‏‎1.44, CD-ROM, DVD‎ none

מחירון עבודות במעבדה הרכבת מחשב חדש עד 4000 שקל

3840

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

עוד שאלה קטנה וזעירה, יש לווינדוס 2 גרסאות, אחת 32 בייטים והשניה 64 בייטים, מה ההבדל ביניהן ואיך יודעים איזו גרסה יותר טובה למחשב?

ואיזה מהן יכול לנצל את מלוא הפוטנציאל של המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיייי תפסיקו!!!...לבן אדם יש עוד תקציב...תבנו לו משהו עם טיפה יותר כח!...נכון E8400 זה מעבד מעולה (יש לי כזה)...אבל כשאפשר להכניס מעבד QUAD שלכל יש יותר הרצים מליבות של הE8400 אתם לא חושבים שזה יתרום לו יותר מבחינת כח עיבוד עכשיוי ועתידי?!...אל תתפשר בן אדם כך יותר טוב בימיוחד אם אתה יכול להרשות לעצמך כי המחשב הזה שהם מכניסים פה הולך להיות ענתיקה בקרוב...המעבד הזה הוא כבר מיין סטרים שנה+ זה עוד מעט ישתנה!!...כבר יצאו עם טכנולוגייה חדשה עם סוקט חדש ושיטות חדשות מה שיקרה עוד חצי שנה שהמחירים יצנחו שוב ומוצרים חדשים יצאו אתה תתבאס...קנה משהו שיתרום לך לעתיד הקרוב רחוק יותר מהE8400...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שהוספת , הקירור שמגיע עם המארז והמעבד עצמו הם מספיק טובים כדי לקרר? והמחשב הזה מסוגל להגיע לביצועים חזקים?[br]פורסם בתאריך: 1.02.2009 בשעה 20:44:52

אוקי עשיתי שינוי קל והרכבתי לפי האתר KSP שרק ממנו אני יכול כרגע לקנות (אין לי ברירה לקנות מחנות באיזור ירושלים)

החלפתי את הזיכרונות כי לא היו את הזיכרונות שהצעת, הם טובים?

24brz0m.jpg

אני הייתי יורד מגירסת ה TOXIC היא לא משתלמת ... עדיף לקנות במחיר הזה GTX260 ... קח תגירסא שלא מומהרת של ספיר ...

בקשר לספק ... 450W לא יספיקו לך ... קח 550W ההבדל בינהם 80 ש"ח ...

בקשר למעבד ... הייתי הולך על Q6600 כמו זה שאמר מעלי אבל בצורה קצת לא יפה ... יש אנשים שמאמינים שכפול עבר זמנו ויש כאלו שאומרים שעדיין לא וכפולי הרבה יותר טובים למשחקים ...

החלטה שלך תדפדף בפורום ותראה וויכוחים על זה ותחליט לבד מה אתה צריך ...

חוץ מזה הכל טוב ויפה ... תתחדש :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

guylederer0, אני לא מבין, אתה מציע לי ללכת על Q6600 ואז אומר שכפולי ליבות הם טובים יותר למשחקים? בעיקרון המחשב מיועד למשחקים בגלל זה אני רוצה את המקסימום למשחקים.

bluemail, במה המעבד הזה יותר טוב מהE8400?

ד"א אני לא ממש רוצה את GTX260 כי הוא מעלה את המחיר קיצונית, אבל פשוט אני אלך על:

Sapphire HD 4850 512MB GDDR3 DX10.1 HDTV 2xDVI PCI-E

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודעים מה, במילא יש לי את הכסף, חסכתי אותו בעצמי כדי לפנק את עצמי במחשב חדש ואיכותי.

אז שיניתי את המפרט, שיניתי את המעבד+כרטיס מסך+ספק כוח וקירור למעבד.

ככל שידוע לי הקירור הזה הוא מעולה והחדר שהמחשב יתגורר בו הוא חדר חם לצערי, השאלה היא האם הספק כוח הוא טוב?

הנה בנתיים 2 מפרטים, בראשון זה הכרטיס מסך הראשוני שהמליצו לי

2r55jco.jpg

אבל ראיתי את הכרטיס מסך הזה ואני אולי מתכנן לקנות מסך חדש עוד מעט (24-22 אינץ')

m8i4go.jpg

אני קודם אבדוק בפורום אם הוא טוב.

וול, הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD4870 512 על מסך 22 אינץ זה מצויין ולדעתי לא כדאי לקחת 4850 כי הוא כבר מתחיל לזייף בכמה משחקים ... אם אתה רוצה תהגדרות הכי גבוהות לך על 4870 ... ואם אתה קונה מסך 24 אינץ או מסך רחב 22 אינץ אז מומלץ של גיגה בכרטיס ...

בקשר למעבד לדעתי לא שווה לקנות מעבד בכזה מחיר לעומת היכולת שלא מנוצלת בכלל ...

אבל בכל מצב המפרט השני יותר לטעמי ... תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיינתי לעומק בפורום מעבדים, תכלס עכשיו שוכנעתי שאם אני קונה E8400 אני אצטרך לשדרג אותו בעוד כשנה בטח, וQ6600 אני לא רוצה לקנות כי תכלס המעבד הזה די ישן. אם הייתי יכול הייתי נצמד לתוכנית המקורית שלי לקנות I7 אבל בגלל גורמים מסויימים החלטתי להקדים את הקניה של מחשב חדש (המחשב מת מוקדם מדי מהצפוי, אחרי 7 שנים הוא מת!! לא יכל לחכות עוד חודש?!) וגם כרגע אני לא מרגיש שמשתלם לי לקנות I7. אז אחרי התלבטות רצינית, החלטתי שאני בכ"ז אהיה בנאדם אופטימי, אקנה את Q9550 שבכ"ז אני בוטח בו שהוא יתן לי עתיד לטווח ארוך יותר ממה שQ6600 וE8400 יתנו לי ביחד.

אני בנאדם אופטימי למרות הכול (: אני אבל מתלבט אם לקנות 64 בייטים או 32 בייטים, נראה לי אני אלך על 64 בייטים כי המעבד והזיכרון מספיקים.

אז החלטתי שאני אלך על המפרט השני כי יש לי את הכסף במילא, אבל אין לי מספיק כדי לשדרג לכרטיס מסך של ג'יגה כי זה כבר מרושש אותי.

תודה רבה למי שעזר (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...