יש טעם לקנות Xonar D2X אם אני שומע בעיקר mp3? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש טעם לקנות Xonar D2X אם אני שומע בעיקר mp3?

galz

Recommended Posts

להגיד את מה בדיוק ?

את זה:

בכל מקרה זה לא מה שיתן לך הנאה שאין לך עכשיו.

התכוונתי להאיר את העובדה שהנאה ממוזיקה היא דבר מורכב. בסופו של דבר ההנאה נובעת מהמוזיקה עצמה.

רק הערת שוליים, לא רוצה לקחת את הדיון לכיוון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא זה דווקא חשוב - ולא התכוונתי לזה, לא דיברתי על ההנאה ממוזיקה על על סיפוק צורך שהועלה בתרד הזה.

התכוונתי לסיבה שבכלל גורמת לו לרצות לקנות כרטיס קול לשיפור האיכות, או מגבר או כל דבר שהוא חושב בשביל שיפור האיכות לכן זה ספציפי אליו. ומה שהדגשתי לפני שזה לא משהו יחודי לו - בערך כל מי שמתעסק עם איכותי חולה "במחלת השדרגת". כנס לפורום אודיו דו ערוצי בהום טיאטר ותראה על מה אני מדבר. מדובר בדחף עז לאיכות יותר טובה כשבחצי מהמקרים השידרוג פשוט מאכזב כי כביכול מנסים "להתחכם" או סתם בגלל שסאונד טוב זה דבר סופר מסובך. מזה בדיוק הזהרתי אותו - לפי התרד רואים שהוא תאב לאיכות יותר טובה והיזהרתי אותו שאם הוא חושב שקניית כרטיס קול תביא לו את מבוקשו - הוא יתאכזב. נכון שיש כאן עניין פסיכולוגי (למשל - עכשיו הוא יכול לחשוב בכוונה ההיפך, הכל בתת מודע כמובן) אבל העניין הזה חזר על עצמו כלכך הרבה פעמים עם כלכך הרבה אנשים שחבל לשלול את זה אם לא עברת את זה בעצמך (מה שנקרא בצבא - צעירות ופעירות או בשפה יותר נורמאלית - חוסר נסיון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חוזר על עצמך שלא לצורך.

אתה הזהרת אותו, אני טענתי את ההפך ממך.

מנסיוני, כול שדרוג במסלול הסיגנל במערכת מביא לשיפור מסוים.

ברור שפותח הדיון מבין שכרטיס קול חדש לא ישדרג את האוזניות שלו בכמה רמות ולא יעשה קסמים. ישפר הוא כן, בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חוזר על עצמך שלא לצורך.

אתה הזהרת אותו, אני טענתי את ההפך ממך.

מנסיוני, כול שדרוג במסלול הסיגנל במערכת מביא לשיפור מסוים.

ברור שפותח הדיון מבין שכרטיס קול חדש לא ישדרג את האוזניות שלו בכמה רמות ולא יעשה קסמים. ישפר הוא כן, בטוח.

הבנתי, אז אתה אומר שהוא לא יתאכזב (ההפך ממה שאני אמרתי). היתי קורא לך בן אדם אמיץ מאוד אם אתה יוצא בכזו הצהרה ;) .

אם כבר מדברים על "לא לחזור על דברים" - רשמתי מפורשות "כן" לשאלה אם יהיה שיפור (בעמוד קודם ידידי)... והאמת - זה לא נראה כזה ברור או אפילו בכלל לא נראה ברור שהוא מבין כמה תועלת תצמח לו מכל השקעה של סכום הכסף הזה.

את ה 850 ש"ח שעולה הקסונר (כסף שהוא חשב להוציא) אפשר לנצל פשוט הרבה יותר טוב בשביל המטרה שלו - וזו הנקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ממליץ על הקריאטיב אקסטרים במצבך.לגבי הXONAR ללא ספק זה כרטיס הרבה יותר טוב אך אתה לא תרגיש את זה.האמת אני בעצמי רציתי לקנות אותו (אם מגבר ורמקוליים בסיסיים בעלות 3000) וויתרתי מסיבה דומה.אם בכל זאת ליבך נוטה ל XONAR

אז לדעתי שווה לחכות שהESSENCE יגיע לארץ היות ובנוסף למעלותיו שפורטו כאן והוא מכיל מגבר .אם כי לדעתי ההמתנה יכולה להימשך חודשים ארוכים.אז הייתי בכל מקרה הולך על הEXTREME AUDIO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...