מה עדיף - YES או כבלים ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף - YES או כבלים ?

Sol@rWind

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז טעיתי... כבר אמרתי שאין לי נסיון עם YES?...

תראה. אני יודע שלמשל ערוצי הסרטים בYES הרבה הרבה הרבה יותר טובים מכל מה שתמצא בכבלים.

הם מביאים מעניינים, חדשים, ברמה גבוהה וכו' שלא כמו בכבלים שהם ממחזרים את כל הסרטים הגרועים שלהם בערך 1000 פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, הייתי מציע שתריץ חיפוש בעניין כי היה פה ת'ראד שלם בנושא. אתה תמצא בו המון חומר למחשבה..

בשיא הקיצור- לי יש YES כמעט מאז שהם קמו, חוץ מהפוגה קצרה של חודשיים עם הכבלים.

אני מרוצה מ YES הרבה יותר.

מבחינה טכנית - הם לוקחים בקלות.

מבחינת תכנים - לדעתי ברוב הם לוקחים. במיוחד אם אתה חובב , ערוצי הסרטים של YES טובים הרבה יותר.. שמעתי את זה גם מאנשים שיש להם כבלים הרבה מאוד זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אני בעד הכבלים.. היה לי את שניהם למשך כמה חודשים, ולדעתי BiP לוקח את Yes. אם אתה בקטע של התוכניות שיש בביפ אז תלך לכבלים, זה הדבבר היחיד הטוב שיש שם.. מכל שאר הבחינות אני מעדיף את Yes.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגה צודק ב-100% !

זה בדיוק הקטע ש YES צריכה לשפר, את ערוצי הנוער.. ביפ לוקח את Y-TV בלי ספק. אבל חוצמיזה...

וד"א, עכשיו YES עשו משהו ממש נחמד. במשך כל החופש, מהשעה 23:00 ועד השעה 6:00 כל הערוצים נפתחים באופן חינמי וחופשי. זה נקרא Summer Party אם אנ'לא טועה.

לי זה לא שינה הרבה, כי יש לי את חבילת הזהב (עם כל הערוצים) , אבל זה מאוד נחמד לאנשים שאין להם ערוצים מסוימים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוצי המדע בYES יותר טובים נקודה. (והם גם יותר)

Discovery - ועוד מלאן דברים מעניינים

Dicovery Sci-Trek - מדע, , טיסה וכל מה שמעניין D:

Discovery AnimalPlanet - חיותך חיות ועוד חיות, מעניין אבל אני אישית לא אוהב.. (חיות - משעמם D:)

TechTv - לדעתי ההערוץ !! מלא מלא חדשות על מחשבים תוכניות מכל הסוגים הכל סביב מחשבים ממש מעניין אני מחובר אליו באינפוזיה HEHE

National Geographic - מה שיש בכבלים

ערוץ ההסטוריה - כנ"ל

במקומך הייתי הולך על YES, אולי ל כבלים יש כמה ערוצים טובים BIP, STARWORLD ערוץ שלוש קצת, אתה תיגמל מהם תאמין לי

ביס יש גם ערוצים אחרים כמו YES+ וכו'

אני מסכים שYTV זה חרא, ממש קקה של ערוץ... לא שווה בכלל צפיה.

סרטים סבבה, אבל לפעמים אבל לפעמים יש גם משעמים אבל כמעט ואין שידורים חוזרים (חוץ מ 3:00 בלילה אולי..)

מוזיקה יש 1001 ערוצים...

מדע קורע להם תת*ת, כנ"ל, מויקזה כנ"ל, ממשק כנ"ל אבל לכבלים יש ייתרון אחד שזה הצעירים ואני חושב שתוכל למצוא חלופה בYES..

אם יש עוד שאלות אתה מוזמן לשאול ;)

ד"א - לא אני לא נציד של YES

D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...