המשבר הכלכלי החמור ביותר - האם אנחנו עומדים בפתחו של עידן חדש? או שהמצב יחזור לק - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשבר הכלכלי החמור ביותר - האם אנחנו עומדים בפתחו של עידן חדש? או שהמצב יחזור לק

harbinger

Recommended Posts

המשבר הכלכלי החמור ביותר - האם אנחנו עומדים בפתחו של עידן חדש? או שהמצב יחזור לקדמותו?

אני לא מעוניין לדבר פה על ההשלכות החמורות של המשבר על מדיניות הבנקים העולמית ומדיניות הFED , אלא על ההשלכות שיש לכל המשבר הזה על הרבה מאוד פנים נוספים שמומחים "חוזים" לנו לעתיד הקרוב - מקס' 5 שנים

אני שמעתי על תחזיות קודרות ביותר לגבי השפעות המשבר על THE UNITED STATS OF AMERICA , מה שלא יהיה עוד , אלא הדרום והצפון , כלומר פירוק האומות המאוחדות , לעשירים ועניים אם תרצו , הצפון והדרום

האם זה מה שהעתיד צופן לנו? ומה עם אירופה? המצב שם לא מזהיר במיוחד , משאלי עם בקרב הEURO בנושאים של איחוד עמוק יותר נדחים על הסף על ידי מספר מדינות , ובזמן האחרון אפשר לשמוע גם קולות קיצוניים שחוזים את פירוק גוש היורו

מה אתם חושבים ? האם אובמה יצליח לשקם את אמריקה השסועה? או שמא בחירתו היא כבר הצעד הראשון שמעיד על איחודה מחדש? ומה עם היורו? האם באמת סרקוזי , אנגלה , וגורדון יצליחו לאחד את הכוחות ?

אני אישית , כבר לא יודע מה להיות , אופטימיסט , פסימיסט , הכל נראה אפשרי , והבעיה היא שהכל גם מתאים לזמננו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המצב לא יחזור לקדמותו לטוב או לרע

לדעתי כל התחזיות השחורות/ורודות הם רק תחזיות וכך יש לקבל אותם...

אם תסתכל על זה זה מין מעגל יש תקופה של פריחה ועושר המדינות לא מפקחות על המוסדות הפיננסים, אנשים מבזבזים כסף בלי יכולת כיסוי וכו.. ואחרי זה תקופה של שפל, פיטורים, פיקוח מצד הממשלות עד שהמצב ישתפר וכך הלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה משבר כלכלי חזק מאוד, אולי החמור ביותר מאז שנות ה-30 בארה"ב.

אבל תסתכל על עצמך, תסתכל על הפורום. אנשים פה ממשיכים לקנות מחשבים חדשים? ממשיכים לקנות פלאפונים? MP3? ממשיכים לטוס לחו"ל? המצב לא כזה נורא. יש תקופות טובות ותקופות רעות בכלכלה. 2000-2002 הייתה תקופה רעה (התפוצצות בועת ההיי-טק), 2003-2007 הייתה תקופה מעולה (הבורסה בישראל עלתה בכ-300%), 2008-2009 יש ירידה ומיתון. כנראה שב-2010 תתחיל מחדש הצמיחה, אולי גם לפני. אין ממה לפחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...