חיבור וידאו לכרטיס מסך VIVO - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור וידאו לכרטיס מסך VIVO

cKb

Recommended Posts

שלום חברים,

אני מנסה להקליט סרט מהמחשב לוידאו. כרטיס המסך שלי (רדיאון, אבל זה לא ממש משנה) מצוייד בחיבור ובכבלים המתאימים. חיברתי את הוידאו, התחלתי את הסרט במחשב , ולחצתי על REC בוידאו.

הקלטתי קטע קצר מהסרט, כדי לראות עם זה עובד. שום דבר. נאדה.

האם מוציא את כל מה שרואים על המסך, כל הזמן? ואם לא, איך אני "מפעיל" את היציאה הזאת?

חיפשתי בכל המדריכים ובכל קבצי העזרה של כרטיס המסך, אבל אפילו המילה לא מופיעה אפילו פעם אחת...

מה לעשות? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי יעילה לבדוק שהכל נכון היא לחבר את הווידאו לטלוויזיה, כל שאתה יכול לראות אם הכל פועל. את הווידאו הכנס למצב הקלטה מVIDEO OUT (בכל ווידאו יש לזה שם אחר) ואז פשוט להפעיל את הTV OUT מהכרטיס מסך ולכוון את כל התצוגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי יעילה לבדוק שהכל נכון היא לחבר את הווידאו לטלוויזיה, כל שאתה יכול לראות אם הכל פועל. את הווידאו הכנס למצב הקלטה מVIDEO OUT (בכל ווידאו יש לזה שם אחר) ואז פשוט להפעיל את הTV OUT מהכרטיס מסך ולכוון את כל התצוגה

חשוב מאוד יש להגדיר לכרטיס מסך לשדר ליציאת הווידאו כי אם זה לא יעשה אז אין מצב שתראה משהוא !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזה פשוט אתה צריך לחבר הכל כמו שצריך ולכוון בוידאו לתחנה של שחיברת את המחשב.

מה זה השטויות האלה?

לא יצא לך אף פעם לחבר מחשב לטלויזיה או כנראה

דבר ראשון לא צריך לכוון שום תחנה, המחשב לא מתחבר ל-RF (כמו הכבלים) אלה ל-RCA. במקרה הזה אין צורך לכוון תחנה כי פשוט לא תמצא שום תדר שעליו המחשב משדר.

בוידאו אתה צריך לבחור video input, עדיף לחבר לו ולראות שהכל תקין. בנוסף אתה צריך במחשב בהגדרות התצוגה לבחור מסך במקום מסך מחשב ובנוסף לבחור את מסך הטלויזיה בתור ברירת מחדל. במוד הזה יש סיכוי שלא תראה את הסרט על גבי המחשב אבל בטלויזיה הוא יעבוד יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי להגדיר "מסך טלויזיה" כמסך ברירת המחדל. אבל:

האם אז יציאת ה תופעל?

הטם אני אראה משהו על מסך המחשב?

מה בדיוק הוידאו יקליט - כל מה שמוצג על המסך ???

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי. בד"כ כשמפעילים סרט במחשב (ולא משנה באיזה תוכנה) על המסך שמוגדר ברירת מחדל הסרט יהיה על כל המסך ועל השני יהיה אפשר לעבוד כרגיל כשהוא ממוזער או בחלון קטן. תתאים את הבחירה שלך לפי מה שאתה מתכנן להקליט, אם זה פעולות רגילות זה לא משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין... :-\ זה לא עובד.

הגדרתי מסך נוסף, screen properties > setting > advanced > displays

הגדרתי אותו כטלויזיה PAL.

חיברתי את יציאת ה שעל כרטיס המסך, אל הוידאו (composite), ואת הוידאו חיברתי לטלויזיה דרך video-out.

עכשיו, על מסך הטלויזיה אני רואה חיווי של הוידאו , כמו בתצוגה "רגילה" - וידאו/טלויזיה. ככה שזה בסדר.

אבל, כשאני לוחץ על הקלטה בוידאו - שום דבר לא קורה. נשאר מסך כחול.

כאילו שיציאת ה דפוקה ולא מגיע שום אות ...

מעצבן לאללה.

מה עושים ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...