הבעיות באות באמת בצרורות... - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבעיות באות באמת בצרורות...

KoM

Recommended Posts

רגע, ב-SAFE MODE אתה מתפקד כרגיל?

כי אמרת שיש לך יותר מדי חומר חשוב על פרטישיון C(אני ממש לא מבין למה מישהו ירצה לעשות כזה דבר...) אז תגבה לפני הפירמוט למחיצות אחרות...

ואם אין לך SAFE MODE אז אתה יכול להעביר את אותם קבצים ב-DOS(זאת בהנחה שאתה יודע פקודות DOS בסיסיות.. ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קרה פעם

אני לא יודע מה קרה , שבוע בערך אחרי שהתקנתי את האקס פי פתחתי את המחשב , הוא עשה לי סריקה לדיסק ותמיד עשה ריסט

הייתי צריך להכניס את הדיסק הפעלה ואז לפרמט

כל מה שצברתי במשך השבוע הלך לי , וזה דווקא היה די הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סנדרה היא לא תוכנה לבדיקת איכות/יציבות הזכרון, היא תוכנה לבדיקת מהירות הזכרון התאורטית.

אם אתה רוצים לבדוק את יציבות/איכות הזכרון אתם צריכים תוכנה שמריצה לופים של כתיבה ומחיקה של הפטרנים של הזכרון. יש לי אחת כזאתי, שמבוססת על לינוקס וטוענים אותה מדיסקט. ולא, לא צריך לפרמט בשבילה את הכונן הקשיח, כי היא בכלל לא מתייחסת אליו, כל מה שצריך לעשות זה לדחוף את הדיסקט לתוך הכונן בזמן שהמחשב עולה, ואז לבחור איזה בדיקות רוצים שהיא תעשה. אם היא לא מוצאת ERROR בריצה רצופה של 12 שעות סימן שהזכרון בסיידר גמור.

עריכה: KOM, הבעיה שלך היא לא בזכרון, אתה מנסה לפתור כאב ראש ע"י כריתת רגל, כי אז שוכחים מכאב הראש. כל מה שאתה צריך לעשות זה להוציא את כל מה שיש לך חשוב על C, לעשות לו פורמט מלא ולהתקין הכל מחדש כשאתה לא על או מתח גבוהה ללוח או למעבד. מה שאני חושב שקרה לך זה שהBoot Partition שלך נדפק כתוצאה ממהירות אפיק גבוה מדי, ורק פירמוט של הכונן הזה יפתור לך את הבעיה. אז תפסיק להיות בוק ותעשה מה שאני אמר לך, זה יכול לחסוך לך הרבה מכאובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותק, תבדוק טוב טוב... הסנדרה יש BURNIN שיעשה מאה לופים...של בנצ'מרק לזכרון..

אם הוא ישרוד... אז אין לו בעיות.

את זה אני יודע שיש לה, אבל היא סתם מריצה את הבנצ'מארק שלה מליון פעם, וזה לא דבר שנותן לך אפשרות לבדוק שגיאות בזכרון.

מה שאתה צריך זה תוכנה שניגשת לכל ה"מקומות" בRAM ובודקת אותם אחד אחד, ורושמת אם היא מצאה ERROR באחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...