אם אני מתחבר יחד עם חבר לאינטרנט, האם הספק יכול לחייב אותי על זה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אני מתחבר יחד עם חבר לאינטרנט, האם הספק יכול לחייב אותי על זה?

chris_u16

Recommended Posts

בחוזה שאני חתמתי עליו יש סעיף על התחברות לאותו חשבון מ2 מחשבים שונים ומחייבים אותי אקסטרא על כל שעה.

*איך הצלחת לפתוח תרד חדש??!? אני לא רואה את רשימת הפורומים ואת הפורומים עצמם!*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בדקתי (אחרי!) בתקנון רשום:

6.3 מבלי לפגוע בזכאות החברה לכל סעד אחר, שימוש (גלישה) כפול, בו זמנית תחת אותה סיסמא יחויבו בתשלום של 50ש"ח כולל מע"מ על כל שעת שימוש - או חלק ממנה, או כפי שייקבע ע"י החברה מעת לעת..

אני ירצח אותם!!!

מזה 50ש"ח לשעה!??

מה הם משוגעים!!??

אני עכשיו גלשתי עם חבר בערך פחות משעה

מה אני יעשה עכשיו!???

לא רוצה שייחסיבו אותי 50ש"ח עבור שעה מסכנה!

אני יגיד להם שאם הם מחייבים אותי אני מתנתק מהם, וזה מה שאני יעשה.

איך הם מעזים לקחת כ"כ הרבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בדקתי (אחרי!) בתקנון רשום:

6.3 מבלי לפגוע בזכאות החברה לכל סעד אחר, שימוש (גלישה) כפול, בו זמנית תחת אותה סיסמא יחויבו בתשלום של 50ש"ח כולל מע"מ על כל שעת שימוש - או חלק ממנה, או כפי שייקבע ע"י החברה מעת לעת.

אני ירצח אותם!!!

מזה 50ש"ח לשעה!??

מה הם משוגעים!!??

אני עכשיו גלשתי עם חבר בערך פחות משעה

מה אני יעשה עכשיו!???

לא רוצה שייחסיבו אותי 50ש"ח עבור שעה מסכנה!

אני יגיד להם שאם הם מחייבים אותי אני מתנתק מהם, וזה מה שאני יעשה.

איך הם מעזים לקחת כ"כ הרבה?

כל עוד זה כתוב בתקנון זאת זכותם, היית צריך לבדוק לפני שעשית את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון באמת הייתי צריך לבדוק לפני, אווף לא ידעתי!!

נידפקת.. לא עושים דברים כאלו בלי לדעת מה יהיה הנזק...

אישית כשחתמתי בחוזה עם ערוצי זהב אמרתי להם שאני מתחבר פעמים רבות מחוץ לבית, אבל הקשר בבית עובד 24/7,

אז הם עשו לי מן פרוצדורה במקום לעשות עוד חשבון, אני ישלם 2.5 ש"ח לשעת גלישה נוספת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שזה נכון שמותר להם לדרוש כזה דבר, זאת עדיין גנבה!

50ש"ח לשעה!? WTF?

חשבתי מקסימום יקחו 10שקל אבל 50ש"ח? וזה אפילו לא לשעה, זה "לשעה - או חלק ממנה"

גנבים.

אני לא אתן להם לגנוב ממני 50ש"ח בגלל שגלשנו ביחד חצי שעה על אותו החשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

למרות שזה נכון שמותר להם לדרוש כזה דבר, זאת עדיין גנבה!

50ש"ח לשעה!? WTF?

חשבתי מקסימום יקחו 10שקל אבל 50ש"ח? וזה אפילו לא לשעה, זה "לשעה - או חלק ממנה"

גנבים.

אני לא אתן להם לגנוב ממני 50ש"ח בגלל שגלשנו ביחד חצי שעה על אותו החשבון.

גניבה? אתה מפר את החוזה שלך איתם ואתה עוד מתלונן? תגיד להם תודה שהם לא העיפו אותך כמו טיל.

מה שעשית זאת גניבה, זה כמו שתלך לשכן שמחובר ליס, תפצל את הכבל ותראה אצלך בבית בלי לשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכלו לחסום את זה..

זה שאתה מתחבר מחבר זה שאתה עושה מעשה לא חוקי, (כעקרון אתה יכול להשאיר את שני החיבורים אונלין תמיד... ואז בעצם לעבוד על החברה)

וזכותם לתפוס אותך ולחייב אותך על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גניבה? אתה מפר את החוזה שלך איתם ואתה עוד מתלונן? תגיד להם תודה שהם לא העיפו אותך כמו טיל.

מה שעשית זאת גניבה, זה כמו שתלך לשכן שמחובר ליס, תפצל את הכבל ותראה אצלך בבית בלי לשלם.

הם יכלו לחסום את זה..

זה שאתה מתחבר מחבר זה שאתה עושה מעשה לא חוקי, (כעקרון אתה יכול להשאיר את שני החיבורים אונלין תמיד... ואז בעצם לעבוד על החברה)

וזכותם לתפוס אותך ולחייב אותך על זה

תגובה לשני ההודעות:

קודם כל, אני לא התחברתי מחשבון של חבר, אלא נתתי לחבר להתחבר לחשבון שלי!!.

זה לא נקרא גניבה, שכן לספק יש שרתים ענקיים שבודקים כל משתמש שמתחבר, וכפי שcom אמר, הם יכולים לחסום את זה שאם מישהו מנסה להתחבר על אותו שם משתמש, אז זה לא יצליח לו.

והחברה ממש לא צריכה "לתפוס" אותך, יש להם שרתים שיודעים בדיוק מה אתה עושה באינטרנט וגם לאן אתה גולש ובטח שגם יודעים כמה פעמים המשתמש מתחבר בו זמנית.

אתה יכול להשאיר את שני החיבורים אונליין, אבל שוב, זה לא נקרא לעבוד על החברה! - הם יודעים בדיוק מה אתה עושה, ואם תשאיר את שני החיבורים אונליין אז בסוף החודש גם כן תשלם על איזה 2 חיבורים נוספים (לפחות)

אקיצר, לפי דעתי זה לא ממש נקרא גניבה כי אני לא התכוונתי להשתמש בחשבון שלי לעוד מישהו חוץ ממני, אלא רק כולה חצי שעה גלשנו ביחד בגלל בעייה בחברה אחרת (013), אז מה, על זה יקחו 50ש"ח? זה כמעט תשלום של חודש שלם והם לוקחים את זה עבור חצי שעה??

אגב, com, אני מחכה לדרייבר.. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה לשני ההודעות:

קודם כל, אני לא התחברתי מחשבון של חבר, אלא נתתי לחבר להתחבר לחשבון שלי!!.

זה לא נקרא גניבה, שכן לספק יש שרתים ענקיים שבודקים כל משתמש שמתחבר, וכפי שcom אמר, הם יכולים לחסום את זה שאם מישהו מנסה להתחבר על אותו שם משתמש, אז זה לא יצליח לו.

והחברה ממש לא צריכה "לתפוס" אותך, יש להם שרתים שיודעים בדיוק מה אתה עושה באינטרנט וגם לאן אתה גולש ובטח שגם יודעים כמה פעמים המשתמש מתחבר בו זמנית.

אתה יכול להשאיר את שני החיבורים אונליין, אבל שוב, זה לא נקרא לעבוד על החברה! - הם יודעים בדיוק מה אתה עושה, ואם תשאיר את שני החיבורים אונליין אז בסוף החודש גם כן תשלם על איזה 2 חיבורים נוספים (לפחות)

אקיצר, לפי דעתי זה לא ממש נקרא גניבה כי אני לא התכוונתי להשתמש בחשבון שלי לעוד מישהו חוץ ממני, אלא רק כולה חצי שעה גלשנו ביחד בגלל בעייה בחברה אחרת (013), אז מה, על זה יקחו 50ש"ח? זה כמעט תשלום של חודש שלם והם לוקחים את זה עבור חצי שעה??

אגב, com, אני מחכה לדרייבר.. 8)

חוקית זאת גניבה אתה משלם על חיבור אחד בכול פעם ואתה מתחבר פעמים בו זמנית והם אינם יכולים לגלות את זה און ליין בקלות כזאת רק לדאוג שיהיה לך חיבר אמין ולתת את המקסימום השרות שהלקוח צריך ו/או דורש להם הרבה משאבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק משלם על רוחב פס, כל פעם שאתה גולש זה עולה לו כסף. אתה והחבר שלך ניסיתם לעבוד עליהם זה גניבה לכל דבר.

בקשר לזה שהם יכולים לחסום אותך זה לא אומר כלום, אם לא נעלת את הדלת של הבית שלך זה לא אומר שמותר לי להיכנס ולקחת את כל הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר בהחלט מגוכח (הרי ב-50 ש"ח אתה יכול לפתוח עוד חשבון בלתי מוגבל, ולא רק לשעה אחת..), אבל אני מניח שהם עשו את זה בכוונה כדי "ללמד לקח" אנשים שינסו לעבוד עליהם ולהתחבר פעמיים על אותו חשבון, ולא בגלל שהם באמת חושבים ש-50 ש"ח לשעה זה מחיר ראוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...