Steam - הדיון הראשי - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השנה הדילים ממש לא אטרקטיבים.

שנה שעברה היו דילים הרבה יותר טובים על משחקים שרק שוחררו (ולא של VALVE)

דווקא היו פה ושם דילים מעולים ומאוד משתלמים! לדוגמא קניתי את המשחק OUTRUN ב 2וחצי דולר לעומת שהוא היה עולה במצב רגיל 10 דולר,

וכמובן שמשחק כזה מעולה שווה כזה מחיר.

נקווה שיהיו גם דילים על משחקים יותר יקרים כמו סידרת ה COD אבל דילים טובים של 50 % ::)

בעניין ה "אין קשר לא לסיסמאות , לא לתוכנות לאבטחת מידע, ובטח לא לפייפאל וGMAIL.

זה נקרא FISHING - העמדת אתר מתחזה שדומה לסטים (כמובן שזה לא סטים!) ושליחת מיילים עם "מתנות מפתות" בתקווה שאנשים יכנסו אליהם."

צודק 100% , קרה לי אותו דבר אבל אני קלטתי ישר שזה מזוייף!

חבר מהסטים שלח לי את הלינק והוא ביקש שאני יעשה LOGIN כדי לקבל משחקים חינם, זה היה נשמע מה זה הזוי!

בכל אופן שאלתי אותו מה זה אז הוא הגיב בקללות כי כנראה הוא קלט שאני לא דפוק. כמובן שישר מחקתי אותו , תיזהרו מדברים כאלה. אל תעשו שום כניסה ושם משתמש בשום אתר שאתם לא מכירים (פרטי שם משתמש וסיסמה של הסטים\PAYPAL) רק באתרים האורגנלים על החותמת שלהם שאותה ניתן לזהות בשורת הכתובת של הדפדפן בצבע ירוק או כחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן חלש עדיין רק טורצ'לייט ומשחקי האינדי הם העיסקא המשתלמת פה.(נגיד ברייד או אוסמוס) אבל את האינדי אפשר לקנות גם בהמשך ככה שזה לא נורא אם מפספסים.גם טורצ'לייט בטח יהיה שוב במבצע והוא לא נראה לי איזה משחק מבוסס גרפיקה מדהימה שיתיישן בתוך יומיים.רוב המבצעים לדעתי חלשים מאוד,שזה מצויין,כי אין לי כרגע כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בהנחה שהוא יהיה במחיר כה לא שפוי של דולר או 2 דולר כחובב משחקי מרוצים מושבע, אתה בא להגיד לי שלא היית קופץ על המציאה?

זה בדיוק כמו שתלך למכולת הקרובה בביתך ותקנה חלב או לחם,

לי צפציפית יש את כל הסידרה של NFS למעט החדשים שיצאו בשנה האחרונה, לעיל PRO STREET אין לי באוסף, ואת קרבון

אבל את MW ואת NFSU ו NFSU2 יש לי, אז לי אישית זה יהיה מציאה לקנות משחק כזה שברגיל הוא עולה 9 דולר, במחיר מציאה כגון 2 דולר או דולר 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך את 2 למה בעצם אתה צריך את 1? זה אותו דבר,רק פחות טוב..כמעט היתי אומר שזה דמו ל2.(בהנחה ש2 אכן טוב כמו שאומרים..)

2 באמת מצוין.

אבל 1 זה שלבים אחרים, דמויות אחרות.

מעין חוויה רחבה יותר אם יש לך את שני המשחקים.

ובשביל 7 דולר?!

לאפה עם פרגית עולה לי יותר מזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך Steam

Sid Meier's Civilization® IV: The Complete Edition - $13.60

Includes: Sid Meier's Civilization® IV, Civilization IV®: Warlords, Civilization IV: Beyond the Sword, Sid Meier's Civilization IV: Colonization

דרך EA

Mass Effect - $9.95

בדיוק הזמן לשחק את המשחק המעולה הזה ולשמור את הסייבים למספר 2 שיוצא בקרוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...