Steam - הדיון הראשי - עמוד 33 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^פאק אחי

מה עושים במקרה כזה?

א. מודיעים לחברת האשראי ו/או לפייפאל כדי שייחסמו את החשבון.

ב. ממשים את הביטוח של חברת האשראי כדי להחזיר את הכסף.

ג. נזהרים בפעם הבאה!

ד. פותחים חשבונות חדשים (או שמשנים פרטים מחדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נעים בכלל. איך בדיוק קורה דבר כזה? (שנפרץ חשבון פייפאל)

מבלי לגרור את הדיון הזה לדיבורים על אבטחת מידע אבל ווירוס במחשב , שיתק את האנטי ווירוס , פרץ לי לג'ימייל ומשם לפייפאל...

המזל שלי היה שבפייפאל שמו לב שזו פעולה מוזרה ולא אופיינית , עצרו אותה ופתחו תיק על זה , במקביל פניתי לחברת האשראי שביטלה את החיוב והחזירה לי את הכסף וכמובן פתחה תיק משלה וכשבפייפאל הודיעו לוויזה שהעיסקה היתה לא חוקית (פלילית) כל התיקים נסגרו (לטובתי כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שקרה לי, הGMAIL נפרץ וגם הפייפאל, פייפאל כבר שלחו לי מייל שהם חושדים שהיתה פריצה ושלחתי להם בקשות לביטול העסקאות, באשראי עוד לא ראיתי חיובים, כשזה יקרה אני אתקשר ואודיע להם על ביטול.

הבעיה שתוך כדי התהליך מחקתי את פרטי האשראי שלי בפייפאל ואני לא יכול להכניס מחדש עכשיו כי החשבון בסטאטוס מוגבל ...

ואני משתמש בESET SMART SECURITY שמעודכן כל הזמן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחכה עם הכרטיס אשראי את החיובים רואים כמה ימים אחרי, הכי טוב להתקשר ולבטל , עולה 40 שקל להוציא כרטיס חדש...

גם לי היה ESET SMART SECURITY ("בסוג" של TRIAL - בוא ננסח את זה ככה) כשזה קרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שזה קרה לי גם אני קניתי אותה...

כמו שנאמר פה , צריך להיזהר עם הדברים האלה , צריך להפריד את המייל הראשי שלך מזה שאתה מנהל בו חשבונות כאלה ואחרים ולדאוג לסיסמאות קצת יותר מורכבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי 2 סיסמאות מורכבות, עם אותיות גדולות, קטנות, מספרים וסמלים שונים אבל כנראה שכבר חרשתי אותן יותר מדי(איזה שנתיים וחצי אני משתמש בהן) ואני צריך להמציא איזה 5-6 חדשות ויותר מסובכות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר לא לסיסמאות , לא לתוכנות לאבטחת מידע, ובטח לא לפייפאל וGMAIL.

זה נקרא FISHING - העמדת אתר מתחזה שדומה לסטים (כמובן שזה לא סטים!) ושליחת מיילים עם "מתנות מפתות" בתקווה שאנשים יכנסו אליהם.

משם הבחור נכנס ועשה "LOG IN" ונתן להם על מגש של כסף את הסיסמא.

לא פריצה, לא וירוס , לא תוכנה ולא נעליים... רק עבודה בעיניים עם מייל מזויף ולינק מזויף.

2 מסקנות:

א. לבדוק את הכתובת של האתר וCERTIFICATE - לדוגמא - ולא 55.28.17.100, או steam2check.free.com וכו ואת הCERTIFICATE בHTTPS (כי רק בHTTPS עושים לוגין)

ב. אם אתה מקבל מייל מתנה - אל תלחץ על הלינק במייל - כנס לSTEAM עצמו בעצמך - תקליד אתה את הכתובת.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...