Steam - הדיון הראשי - עמוד 274 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

אכן גם אותי זה מעצבן.

מזל שאין לי עוד משחקים של ... יש לי בסטים רק את ac2 וגם שם סטים משמש רק כ לאנצ׳ר למשחק שבפועל מותקן ב uplay

לפחות יו פליי מתחבר ונסגר אוטומטית כשאני נכנס/יוצא מהמשחק ככה שאני לא צריך לראות את הדרעק הזה רץ לי ברקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
זה לא. אוריגין משקרת במהירות הורדה שמוצגת. בפועל המהירות הורדה קטנה פי 4 לפחות (אין מצב בעולם שתעבור את המהירות שהספקית נותנת לך)

וגם זה כשההורדה באמת עובדת. ברוב המקרים היא לא, זה מוריד בקושי על 1 מגה, וכל כמה דקות יש שגיאה וצריך ידנית להפעיל מחדש את ההורדה.

שלא לדבר על משחקים חדשים שיוצאים שאז השרתים של EA בכלל קורסים בד"כ

סטים תמיד היה ועדיין מוריד לי על המקסימום (חיבור 30 מגה)

אני מקבל 100MB בהוט..

לא רואה איך זה מזייף כשבסוף שבוע הורדתי Titanfall (כן, 50 פאקינג ג'יגה).

ירד מהר מאוד, ליתר דיוק כ45 דקות אולי פחות או קצת יותר.

בטורנט או כל הורדה אחרת מהירות ההורדה הייתה כנראה 10MB והיה לוקח לא מעט זמן.

שלא נדבר על BFH שירד בפחות מרבע שעה אבל זה לא שוקל הרבה.

הסטים לעומת זאת מוריד לי הרבה יותר לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STEAM מוריד בדרך כלל על 8-10M, לפחות אצלי. במהירות כולם בערך אותו דבר, ל STEAM יש יותר נפילות אבל בואו נזכור שיש להם 6-7M אנשים מחוברים בו זמנית, אני בספק אם ב ו UPLAY יש מיליון במקביל. כמו כן ב UPLAY ו חסר הרבה אפשרויות ויש הרבה יותר באגים.

הסיבה שמשחקים של EA מגיעים עם קודים ל היא ש תוכנה שלהם והם מנסים לגנוב שוק מ . במקרה של UPLAY התהליך הרבה יותר מפגר, אפשר לקנות מ אבל אז 2 התוכנות צריכות להיות פתוחות בשביל לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן, אני שונא כפילויות ויתירויות.

לא נורא, גם ככה לא נראה שאשחק ב-brotherhood (מעולם לא הספקתי לסיים אותו), אחרי שקניתי את 3 החדש יותר.

דווקא אישית אני חושב ש BROTHERHOOD הוא אחד היותר טובים בכל הסדרה

גם אני קניתי עותק פיזי במטרה שתהיה לי כל הסדרה על המדף בעותקים פיזיים

יש שיגידו שהוא יותר טוב מ 3 פשוט הם סביבות שונות לגמרי

לפי איך שזכור לי ב ברודרהוד יש כל מיני דברים נחמדים שקשורים ללאונרדו דה וינצי וגם איזה קטע שאתה עף מעל העיר עם כנפיים

בכלל אחד הטובים בסדרה להסתובב בעיר ברומא על סוס מפה גדולה והרבה השקעה בפרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרתי שהייתי לי בעיה בתשלום עם פייפל. הוא פשוט חסר ואין לי אופציה כזו.

פניתי לתמיכה וקיבלתי תשובה משעשעת, מצטערים אלו האופציות שזמיניות לך באזור שלך. מה שאני מבין בגלל שאני רשום מישראל אין לי אופציה לשלם בפייפל. אני כבר מצטער שפתחתי אצלה חשבון. מה אנחנו עשינו שלא מגיע לנו אופציה לפייפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פניתי לתמיכה וקיבלתי תשובה משעשעת, מצטערים אלו האופציות שזמיניות לך באזור שלך. מה שאני מבין בגלל שאני רשום מישראל אין לי אופציה לשלם בפייפל. אני כבר מצטער שפתחתי אצלה חשבון. מה אנחנו עשינו שלא מגיע לנו אופציה לפייפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רשום בישראל ויש לי פייפל בסטים. הבעיה אצלך אחרת כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי השרשור פה

http://www.reddit.com/r/Steam/comments/29hyjp/i_found_these_hidden_divs_in_the_trade_offer/

זה נראה שהולכים להכניס אופציה בחלון של הטרייד שבן אדם יהיה יכול לקנות ממך פריטים תמורת כסף מהארנק סטים

ככה יהיה אפשר למכור לאנשים ספציפים במקום לשים את הפריט במרקט אם אני מבין נכון

זה גם אומר שיהיה אפשר להעביר כסף בין חברים או חשבונות על ידי טרייד של איזה פריט רנדומלי ותשלום עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים ישנים לא עובדים בחלקם למשל אני מריץ mortal kombat kollection והוא לא עובד

מה עושים

עריכה : הצלחתי להריץ את המשחק אבל אחרי זה הוא לא רץ מסיבה אחרת

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=199673860

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...