Steam - הדיון הראשי - עמוד 273 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, זה לא יקרה לעולם נראה לי בכל מקרה יש משחקים ספציפיים שיש רק בOrigin של EA כמו Titanfall, BF3/4/H וגם אחד חדש שיוצא השבוע למחשב והוא Plants Vs Zombies Garden Warefare ולמרות שאנשים רוצים להשתמש בSteam של Valve(יש גם כאלו שלא רוצים לא בזה ולא בזה מסיבות שונות) נאלצים בגלל שהם אוהבים את אותם משחקים להשתמש מחוסר ברירה בOrigin, וכל מה שנשאר זה לקוות שאולי הOrigin ישתפר בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי טוב בOrigin שראיתי זה מהירות הורדה גבוהה.

אשכרה מוריד לי משחקים על 50MB.

איך זה הגיוני בכלל שכאן זה מוריד על 50MB ובכל הורדה אחרת ממקור אחר לא תעבור את ה10MB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא. אוריגין משקרת במהירות הורדה שמוצגת. בפועל המהירות הורדה קטנה פי 4 לפחות (אין מצב בעולם שתעבור את המהירות שהספקית נותנת לך)

וגם זה כשההורדה באמת עובדת. ברוב המקרים היא לא, זה מוריד בקושי על 1 מגה, וכל כמה דקות יש שגיאה וצריך ידנית להפעיל מחדש את ההורדה.

שלא לדבר על משחקים חדשים שיוצאים שאז השרתים של EA בכלל קורסים בד"כ

סטים תמיד היה ועדיין מוריד לי על המקסימום (חיבור 30 מגה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש זיוף מסויים במהירות ההורדה אבל אתה טיפה מגזים, אני הורדתי את HARDLINE באיזה חצי שעה אז המהירות הורדה היא כן גבוהה. כמו כן נראה כאילו הם סדרו את זה שהמהירות נופלת ל 10K או שההורדה מפסיקה והתוכנה לא מגיבה. את האמת הם סדרו את רוב הבאגים הקשים אבל בכל זאת חרא תוכנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אולי קצת מגזים, אבל לא ראיתי שתיקנו את זה... אצלי זה עדיין קורה לפעמים

באופן כללי מהירויות ההורדה בה נמוכות יותר מסטים

ויש לי עוד באגים מוזרים בה...

לעזאזל איך null יכול לשחק בכמה משחקים במקביל :D

(אבל לפחות באגים אחרים שיצא לי לשלוח bug report עליהם בעבר תוקנו יחסית מהר. כולל זה ^)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...