Steam - הדיון הראשי - עמוד 224 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

לקנות בבאג זה רעיון כל כך רע, כל משחק שם עולה לפחות 100 שקל יותר מבכל מקום אחר. PORTAL 2 עולה שם איזה 250 שקל, לפני כמה ימים היה אותו ב 5$ ב (והמחיר הרגיל הוא איזה 20$). בבאג גירסת ה PS3 של PORTAL 2 עולה פחות מגירסת המחשב, שזה בכלל מפגר כי בכל העולם היא עולה יותר ובכל מקרה גירסת ה PS3 מגיעה גם עם עותק למחשב :screwy:

מה יש לפחד לקנות ב STEAM? יש להם כמה עשרות מיליוני משתמשים, הרבה משחקים היום בכל מקרה דורשים עובד בשביל לשחק וברוב המקרים המחירים שם זולים יותר. גם VALVE חברה מאוד ידועה ואמינה, מתנהלים בצורה מאוד מקצועים בכל מה שקשור ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תצביעו ל JA:BIA! במחיר של 10$ זה מחיר גניבה בשביל המשחק הזה. המפתחים תיקנו את הבאגים והוסיפו כל מה שאנשים ביקשו והם יכלו (הם לא יכלו להוסיף את IMP בגלל ESRB/PEGI ) .

vote_4_ja_bia.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך לגרום למשחקי POP הישנים (טרילוגיית חולות הזמן) לעבוד ב - 1920X1200 ?

יש להם איזה מודים של טקסטורות או גראפיקה ? בא לי פשוט לשחק בהם שוב והם נראים מיושנים ממש היום.

הם תומכים בשלט 360, נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לרזולוציה אתה יכול לבדוק פה: http://www.wsgf.org/mgl?title_op=contains&game_name=prince+of+persia

השאר לא זכור לי שראיתי מתישהו...

אני גם לא בטוח שהם תומכים בשלט 360, נראה לי יצא לי לשחק ב t2t עם השלט של ה 360, אבל הקודמים אני חושב שלא תומכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם בפלאש סייל, prince of persia כל אחד ב 2.5$, או כל הסדרה ב12.24$

איך המשחק\סידרה באמת? שווה לקנות? אמנם במחיר הזה הכל שווה קניה :) אבל המשחק שווה את הזמן?

אני זוכר את המשחק הראשון, שהוא היה כזה מחליק אם רצת מהר והסתובבת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מדבר על "הראשון", אני מניח שאתה מדבר על המשחק מ-1989, כן?

אין ממש קשר בינו לבין הסדרה החדשה.

בכל מקרה המשחקים החדשים מוצלחים, אם אתה אוהב את הסגנון הזה (פאזל-פעולה תלת מימדי). במיוחד במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך המשחק\סידרה באמת? שווה לקנות? אמנם במחיר הזה הכל שווה קניה :) אבל המשחק שווה את הזמן?

אני זוכר את המשחק הראשון, שהוא היה כזה מחליק אם רצת מהר והסתובבת..

הסדרה החדשה (יחסית חדשה הם יצאו בדור הPS2 ) תחשוב טומב רידר עם יותר פעולה ואקרובטיקה

סידרת AC היא היורשת פחות או יותר ויש דימיון מסוים

להיום אני לא חושב שהם מישחקי חובה אבל במחירים האלו בהחלט מישתלם עם לא שיחקתה

אני כבר עברתי אותם אולי חוץ מאחד או שנים מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי רק את הטרילוגיה של חולות הזמן אפילו ששיחקתי בה בעבר אלף פעמים. במחיר הזה אין מה להפסיד, והמשחקים פשוט מעולים.

החדשים יותר לא קניתי, אין טעם. הם משחקים בסדר אבל אהבתי הרבה יותר את הטרילוגיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alan Wakeהתחלתי אתמול אבל היה לי איזה תקופה

השם של המישחק זה של הגיבור הראשי שהוא סופר מפורסם (בעולם המישחק )

בגדול יש פרקים במישחק שהם כמו סיוטים ,בחושך האויבים יכולים לתקוף אותך ובאור לא

יש לך פנס וכלי נשק ולהרוג אויבים צריך להאיר אליהם ואז לירות

הגרפיקה סבבה והמישחק מצליח להלחיץ אבל לא יותר מידי כי יש מספיק פינות שמירה אוטומטית

ככה שאחרי בערך כל עם אויבים המישחק נישמר ,ופה ושם תמות קצת פעמים עד שתבין מה לעשות

אתה יכול גם לברוח מהאויבים הרבה פעמים ,אבל האנרגיה לריצה מוגבלת כל פעם

גם התחמושת והפנס מוגבלים

בגדול מישחק נחמד לא יותר ולא פחות בינתים

היה לו הרבה היפ אבל אני לא חושב שזה מישחק חובה

פשוט שהוא היה בילעדי ל360 דיברו אליו הרבה ,ובגלל זה קניתי את גירסת הPC

היתי אומר עד 20$ הוא שווה יחסית לשעתים בערך ששיחקתי

אני חושב שהוא בערך 8 שעות בלי ההרחבה ,לפחות לפי הביקורות ,ובגלל שיש הרבה חלקים מתוסרטים אני מעריך שזה נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...