שאלה בקשר HDMI - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר HDMI

BoA

Recommended Posts

ערב טוב

הזמנתי באינטרנט מסך LG LCD 24 W2442PA 2ms 1:10000 Pivot . אני רוצה להנות מאיכות התמונה של תכני הבלו-ריי שיש ברשת ורציתי לשאול האם המסך הזה יראה תמונה באיכות HD?

יש לי מחשב די ישן (AMD 3000, RADEON 9600, ו512 זיכרון) הוא יראה תמונה טובה או שצריך לעשות שידרוג?

הבנתי שצריך לחבר בין המסך למחשב כבל , מה זה יתן ולאן הוא מתחבר למחשב? (לוח אם או כ.מסך?)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך שמכבד את עצמו מגיע עם כבל DVI. חלק מהמסכים הזולים לא מגיעים. לגבי המסך שלך ראיתי פה שהוא דווקא מגיע ללא כבל.

http://www.a-power.com/product-7843-384-1-WeeklySpecial

אין שום הבדל בין DVI ל- מבחינת הוידאו. אבל רק יודע להעביר גם אודיו.

אם אתה רוצה לא להסתבך, אולי שווה להשקיע באיזה כרטיס מסך לא יקר שיש לו יציאת ויודע להעביר גם אודיו על אותו כבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך כ.מסך לא ישפר את איכות התמונה אבל יתן סאונד טוב יותר?

יש לי Z-2300 והכרטיס קול שלי מובנה ואני די מבסוט מהסאונד אבל אם אני ישפר כ.מסך וכ.קול אני אשפר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך כ.מסך לא ישפר את איכות התמונה אבל יתן טוב יותר?

אולי התבלבלתי מדיון אחר. לא אמרת שאתה רוצה להעביר את הסאונד למסך.

אם כן, אין בעיה. תעביר את הסאונד בנפרד, ישירות לרמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך העזרה

אבל אני קצת מבולבל.

רק שהיה ברור: את המסך אני מחבר לחיבור הDVI שיש לי בכ.מסך. את הסאונד אני משאיר איכשהו עכשיו, מחובר בין כ.קול המובנה לרמקולים שיש לי.

הכל בסדר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה לענות לך על הבלבול.

מבחינת , אין הבדל בין DVI לHDMI.

לחבר כמו שאתה אומר, הDVI מהכ. מסך למסך ואת האודיו מהכרטיס קול לרמקולים - זה מצויין.

הבלבול נבע מכך שיש מסכים שיש להם , ואז אם רוצים לשמוע את הסאונד דרך הרמקולים של המסך (לא חוויה כזאת גדולה לרוב :P)

אז אפשר לחבר את המסך לכרטיס מסך שיש לו יציאת ואז להוציא גם וגם מהכרטיס מסך למסך.

אבל אין ספק שלחבר את הסאונד דרך הכרטיס קול לרמקולים רגילים זה הרבה הרבה יותר טוב.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...