מחפש דרייברים + בעיית זיהוי לוח - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש דרייברים + בעיית זיהוי לוח

Immaculate

Recommended Posts

שלום,

התקנתי מע' הפעלה מחדש, אין דרייבר לכ.קול ו-כ.מסך

לפי איידה32, הלוח הוא P4M800-8237R-6A7L6PRAC-00

בחיפוש באינטרנט זה לא מעלה תוצאות מועילות, מיותר לציין שחיפשתי על הלוח עצמו במשך דקות ארוכות אזכור כלשהו לדגם ו/או יצרן, ופשוט לא כתוב כלום

לוח 775 בן 3-4-5 שנים (לא ידוע בדיוק)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ניתן "לאחזר" מתוך מחשב עובד?

טוב, אחרי חיפוש בגוגל ובפורום, לא הצלחתי להבין בצורה חד משמעית האם דבר כזה אפשרי ללא תוכנה

סה"כ נראה לי די פשוט, אם מסתכלים במנהל ההתקנים, רואים רשימה של הקבצים שמרכיבים את אותו דרייבר, אי אפשר פשוט לגבות את הקבצים האלה ולאחר פירמוט פשוט להחזיר אותם למקומותיהם? או שצריך לבנות קובץ inf בעזרת תוכנה כלשהי?

פשוט כשחיפשתי בגוגל אם אפשר לעשות דבר כזה אז במקום לקבל הוראות, קיבלתי מיליון תוכנות שיכולות לעשות את זה, ולך תמצא אחת שעובדת עכשיו

ולפן הפרקטי (קשור לת'רד השני שפתחתי): יש לי שני מחשבים עם זהה, איך אני מעביר את הדרייברים מזה שעובד לזה שפורמט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שיש כרטיס מסך מובנה?

תראה אם יש עוד משהו שכמודפס על הPCB של הלוח שיוכל לעזור (רמז:חיפוש בגוגל).

הנושא שלך אוחד, אין שום צרוך לפתוח דיון נוסף.

את הפרטים של הדרייבר אתה יכול לראות לפי כל התקן ב device manager בלשונית driver ואז details.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאיחוד ת'רדים: לא יודע, חשבתי שאם אני אשאל בתוך אותו ת'רד אז תגידו לי שזה נושא נפרד ושאני אפתח ת'רד חדש...

בכולופן,

לא מחובר שום כ.מסך למחשב ללוח האם, ויש עליו יציאת מסך, וכרגע אני עובד עם המסך הזה, אז כן, אני "די" בטוח שיש כ.מסך מובנה ;D

ועברתי כבר על כל הלוח כמה פעמים (עם פנס!), ממש לא מצאתי שם שום כיתוב שיכול להועיל (הכל זה אזכורים של יציאות, כמו PCI, AGP, , כל מיני דברים שכתובים בקטן, שום דבר שיכול להצביע על זהות הלוח) [מי מייצר לוח כזה לעזאזל!? דמיט...][br]פורסם בתאריך: 23.01.2009 בשעה 14:49:40

את הפרטים של הדרייבר אתה יכול לראות לפי כל התקן ב device manager בלשונית driver ואז details.

כן, תודה, את זה אני יודע (כתבתי שאני יודע שאפשר לצפות בפרטי הדרייבר), השאלה היא האם הקבצים האלה מספיקים כדי להתקין את הדרייבר מחדש על התקנה נקיה של או שצריך עוד משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, זה מעולה! (אני שונא תוכנות צד ג')

אז איך אני עושה את ההעברה? הרי אין שם קובץ inf, אז אחרי שגיביתי את הקבצים, איך אני אומר למחשב "הנה, הדרייבר שלך נמצא פה"? איך אני מתקין את הדרייברים מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...