זה נכון שאפשר להיות טייס קרב גם אם יש בעיות ראייה קלות? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה נכון שאפשר להיות טייס קרב גם אם יש בעיות ראייה קלות?

massinvallus

Recommended Posts

פרופיל 21 = בלתי כשיר לשירות צבאי

פרופיל 24 = בלתי כשיר לשירות צבאי זמנית - דחיית גיוס או גימלים עד סוף התקופה אם זה קורה באמצע הצבא

שניהם יכולים להיות בגלל גופני או נפשי אבל כבר לא רושמים נפשי בתעודת שחרור של חברים שלי שיצאו על נפשי רשום "סיבות רפואיות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פרופיל 21 = בלתי כשיר לשירות צבאי

פרופיל 24 = בלתי כשיר לשירות צבאי זמנית - דחיית גיוס או גימלים עד סוף התקופה אם זה קורה באמצע הצבא

שניהם יכולים להיות בגלל גופני או נפשי אבל כבר לא רושמים נפשי בתעודת שחרור של חברים שלי שיצאו על נפשי רשום "סיבות רפואיות"

אני מסכים איתך רק שב 24 ניתן רק שדרוש לתת לחולה תקופת מחלה יותר ארוכה שניתן בגימלים אז נותנים 24 שזה בדרך כלל תקופה ארוכה מ 3 חודשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bluemail אני אמרתי בכלליות מה שאתה אומר זה נכון פשוט לא רציתי להיכנס לזה 24 נחשב לתקופת השירות ואתה צריך אישור מיוחד בשביל לצאת מהארץ אבל חוץ מזה אתה אזרח לכל דבר

אפשר לעבוד (כן בצבא צריך אישור עבודה) לא מקבלים משכורת צבאית ואפילו נדמה לי שלוקחים לך את כל הציוד והחוגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה "תותח" שיורה קליעים.

אם פוגע בך כדור של בראט... סביר להניח שלא תיהיה קיים אחריו...

וכנראה שהוא יקטע לך איבר די בקלות

ואם אתה יושב בתוך בית רגיל, עם קיר חיצוני שמורכב מבלוקים רגילים, ויורים על הקיר כדור, הוא יהרוג אותך גם אחרי שהוא יצא מהקיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה "תותח" שיורה קליעים.

אם פוגע בך כדור של בראט... סביר להניח שלא תיהיה קיים אחריו...

וכנראה שהוא יקטע לך איבר די בקלות

ואם אתה יושב בתוך בית רגיל, עם קיר חיצוני שמורכב מבלוקים רגילים, ויורים על הקיר כדור, הוא יהרוג אותך גם אחרי שהוא יצא מהקיר

תותח כן אבל אם הוא עובר את הבלוקים סביר שהוא יפגע כמו קליע של רובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YOT

איך ירית על בראט?!

מאיפה? למה כמה?

מעין אני עוד יכול להבין (גדנע.... אם הוא עבראחד.. אני גם ירידתי על M16

בן-דוד שלי הוא בסיירת חרוב, וזה היה ביום הדגמה להורים, אז אני באתי עם הדודים שלי, והיה שם איזה סמ"ל אחד נחמד מאוד שהיה אחראי על הדגמת הנשקים והוא הרשה לי לירות ב-M4, M203, Barret.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורק שתדעו, זה בילתי אפשרי להחטיא מטרה עם הבארט. יש לו את הרגליות האלה, וזה נוח לאללה. פושט מכוונים וזה פגיעה בטוח. יש לו זיף של בערך 3 מ"מ לחצי קילומטר. ההדף שלו הוא לא משהו, בגלל שיש לו מנגנון מיוחד (הרי זה בשביל צליפות..) אבל הראש הוא בילתי נסבל.

ה-M4 היה מעצבן לאללה, והM203 היה נחמד מאוד. ההדף שלו עצום, כמעט עפתי אחורה. והקונספט של הכוונת של הM203 הוא מעצבן לאללה.. בהתחלה צריך לכוון למטרה, ואז למדוד מרחק ולפי המרחק לכוון עם הכוונת המיוחד למעלה במעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

שיש לך כוונת אופטית ומטרה שלא זזה, אז גם שקילומטר וחצי אפשר לפגוע בה באחוזים די טובים (אם אין רוח)

אבל מתישמטרה זזה האתגר הוא לא לפספס, אלה לפגוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...