זה נכון שאפשר להיות טייס קרב גם אם יש בעיות ראייה קלות? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה נכון שאפשר להיות טייס קרב גם אם יש בעיות ראייה קלות?

massinvallus

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקשר לגיבוש - הגיבוש לקורס טיס נחשב דיי קל, קצת הליכות, קצת וזהו. רק התרגיל האחרון, שהוא ריצה של 200 מטב בשיפוע של 15 מעלות למטה, והראשונים שמגיעים למטה לוקחים אלונקה עם 100 קילו עליה וצריכים להחזיר אותה למעלה, וככה עושים 3 פעמים. כמובן שאלה שעושים את המסלול בזמן הנמוך ביותר, ואלה שסחבו את האלונקה כמה שיותר פעמים הם אלה שעוברים את הגיבוש. תרגיל קטלני, בכל פרמטר של כל חיל של כל .

בקשר לקורס עצמו - השנה וחצי הראשונות של הקורס, כל המחזור לומד ביחד (לימודי קרקע + תואר ראשון במקצוע נבחר) לאחר מכן, כל אחד עובר שיבוץ למספר מגמות:

-מגמת מטוסי קרב.

-מגמת נווטים.

-מגמת מסוקי קרב.

-מגמת תובלה.

מי שנבחר למגמת טייסי הקרב עובר את שארית הקורס באימונים על מטוס ה-Skyhawk ועל מטוסי הצוקית.

מי שנבחר למגמת נווטים עובר את שארית הקורס על מטוסי ה-Skyhawk הדו-מושביים ועל מטוסי הצוקית.

מי שנבחר למגמת מסוקי קרב עובר את שארית הקורס על מסוקי הקוברה.

מי שנבחר למגמת תובלה עובר את שארית הקורס על מטוסי הצופית.

בכל אחת מהמגמות עוברים הטייסים/נווטים קורס נפילה בשטח אוייב שאורך כחודש ימים שבמהלכו הם לומדים להתמודד עם עינויים גופניים ונפשיים, ולומדים לנווט בשטח לא מוכר בעזרת מצפן.

בקשר לסעיף ראייב בפרופיל הצבאי - על סעיף ראיה לא מורידים פרופיל. למרות זאת, סעיף ראיה פוסל מהשתתפות בקורס טיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאמר משהו על צילינדר שזה ההפרש בין המספר של העיניים

זה לא נראה לי נכון כי לי יש איזה 2.5 3 בכל עין לא זוכר בדיוק אבל אותו דבר כמעט בדיוק

והצילינדר שלי הוא 4 5 משהו כזה

ועוד דבר שחשוב להבהיר זה שהיום משקפיים זה סעיף זה לא מוריד פרופיל חוץ ממקרים קיצוניים...

ובקשר לצלף אני חושב שאין בעיה עם צלפים עם משקפיים

ולסיכום ניתוח זה הכי גרוע צה"ל מעדיפים או עדשות מאשר אנשים שעברו ניתוח לייזר

זה פיתרון בדיוק כמו ועדשות זה שיפור מלאכותי של הראייה רק שיש לו תופעות לוואי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח, לא מפריעות להסתכל דרך הכוונת.

בתור אחד שירה עם בM16 בשכיבה, כן הפריעו לי, בעיקר מהבחינה שעם המשקפיים אתה לא יכול להיות קרוב לכוונת כמו בלי (אלא אם כן אתה מועך את המשקפיים על העיניים ואי אפשר להיות במצב הזה יותר מדי זמן) מה שיוצר שטח ראייה צר יותר ומרוחק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שירה עם בM16 בשכיבה, כן הפריעו לי, בעיקר מהבחינה שעם המשקפיים אתה לא יכול להיות קרוב לכוונת כמו בלי (אלא אם כן אתה מועך את המשקפיים על העיניים ואי אפשר להיות במצב הזה יותר מדי זמן) מה שיוצר שטח ראייה צר יותר ומרוחק יותר.

בתור מי שירה עעם בבארט בשכיבה, המשקפיים לא הפריעו כלל וכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לגיבוש - הגיבוש לקורס טיס נחשב דיי קל, קצת הליכות, קצת וזהו. רק התרגיל האחרון, שהוא ריצה של 200 מטב בשיפוע של 15 מעלות למטה, והראשונים שמגיעים למטה לוקחים אלונקה עם 100 קילו עליה וצריכים להחזיר אותה למעלה, וככה עושים 3 פעמים. כמובן שאלה שעושים את המסלול בזמן הנמוך ביותר, ואלה שסחבו את האלונקה כמה שיותר פעמים הם אלה שעוברים את הגיבוש. תרגיל קטלני, בכל פרמטר של כל חיל של כל צבא.

בקשר לקורס עצמו - השנה וחצי הראשונות של הקורס, כל המחזור לומד ביחד (לימודי קרקע + תואר ראשון במקצוע נבחר) לאחר מכן, כל אחד עובר שיבוץ למספר מגמות:

-מגמת מטוסי קרב.

-מגמת נווטים.

-מגמת מסוקי קרב.

-מגמת תובלה.

מי שנבחר למגמת טייסי הקרב עובר את שארית הקורס באימונים על מטוס ה-Skyhawk ועל מטוסי הצוקית.

מי שנבחר למגמת נווטים עובר את שארית הקורס על מטוסי ה-Skyhawk הדו-מושביים ועל מטוסי הצוקית.

מי שנבחר למגמת מסוקי קרב עובר את שארית הקורס על מסוקי הקוברה.

מי שנבחר למגמת תובלה עובר את שארית הקורס על מטוסי הצופית.

בכל אחת מהמגמות עוברים הטייסים/נווטים קורס נפילה בשטח אוייב שאורך כחודש ימים שבמהלכו הם לומדים להתמודד עם עינויים גופניים ונפשיים, ולומדים לנווט בשטח לא מוכר בעזרת מצפן.

בקשר לסעיף ראייב בפרופיל הצבאי - על סעיף ראיה לא מורידים פרופיל. למרות זאת, סעיף ראיה פוסל מהשתתפות בקורס טיס.

אתה אומר שמישהו עם משקפיים לא יכול להיות טייס מסוקים? אם לזה אתה מתכוון אז זה בטוח לא נכון כי הבן של חברה של אמא שלי רצה להיות טייס קרב של ולא נתנו לו בגלל הבעיות ראייה אבל נתנו לו לגשת לקורס טייס למסוקים אם אני לא טועה בסוף הוא לא התקבל והוא עכשיו נווט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שמישהו עם משקפיים לא יכול להיות טייס מסוקים? אם לזה אתה מתכוון אז זה בטוח לא נכון כי הבן של חברה של אמא שלי רצה להיות טייס קרב של ולא נתנו לו בגלל הבעיות ראייה אבל נתנו לו לגשת לקורס טייס למסוקים אם אני לא טועה בסוף הוא לא התקבל והוא עכשיו נווט

יש מיקרים חריגים. אתה לא נתת לי מספיק פרטים בשביל שאני אבין למה הוא התקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול כל מי שאומר שעל לא מורידים פרופיל שילך לקבן בן אדם שלובש בגלל שאינו רואה במרחק של נגיד 10 מטר ולא יורידו לו אז חסר לו משהוא ודבר שני הדבר העיקרי שכימעט אין טייסים אם משכפיים זה אם אתה מתקשה לראות על הקרקע אתה תתקשה לראות פי 10 במהירות שני מאך ובמיוחד אם צריכים לפגוע בג'וק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...