2 הצעות מחיר - איזה הצעת מחיר הכי משתלמת? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 הצעות מחיר - איזה הצעת מחיר הכי משתלמת?

Nitro Viper

Recommended Posts

כדי שמערכת ה AMD שהציעו לך, תהיה אוברקלוקרית טובה, אתה צריך להחליף כמעט את כולה!

א. להחליף לוח אם (המלצה: NF7)

ב. להחליף זיכרונות. אתה צריך זיכרונות יותר מהירים. זיכרונות DDR333 לא יאפשרו לך להעלות את הבאס, מהעובדה הפשוטה שהמערכת כולה מתחילה מ-FSB של 333Mhz (המלצה: TwinMOS DDR400 TMD-50D Chips)

ג. להחליף מארז. צריך שיהיה מאוורר וטוב (המלצה: Enermax CS-3181)

ד. להחליף ספק, הספק הג'נארי לא יתן מתחים יציבים. גם אם אתה לא עושה רצוי שתחליף לספק יותר מוכר (המלצה: Hec 300/400 W)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כדי שמערכת ה AMD שהציעו לך, תהיה אוברקלוקרית טובה, אתה צריך להחליף כמעט את כולה!

א. להחליף לוח אם (המלצה: NF7)

ב. להחליף זיכרונות. אתה צריך זיכרונות יותר מהירים. זיכרונות DDR333 לא יאפשרו לך להעלות את הבאס, מהעובדה הפשוטה שהמערכת כולה מתחילה מ-FSB של 333Mhz (המלצה: TwinMOS DDR400 TMD-50D Chips)

ג. להחליף מארז. צריך שיהיה מאוורר וטוב (המלצה: Enermax CS-3181)

ד. להחליף ספק, הספק הג'נארי לא יתן מתחים יציבים. גם אם אתה לא עושה רצוי שתחליף לספק יותר מוכר (המלצה: Hec 300/400 W)

א.הלוח טוב ל - OC.

ב. קינגסטון 3200 או קניגסטון 3200 CL2??

ד.אולי אני אקח 500W שכבר עשו איתו OC מ 2.8 ל 3.2 (או משהו כזה) (פנטיום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הלוח NF7 rev.2 מעולה לאוברקלוק ובנוסף הוא גם מאוד זול (550 ש"ח בערך).

ב. אל תקנה קינגסטון. הם סתם יקרים והם לא משו משו באוברלוק. כמו שאמרתי, TwinMOS DDR400 מצ'יפים TMD-50D יהיו מעולים! אם אתה מתעקש לקחת משהו יקר, אז יש לך את Black שהם טובים, אבל אני לא רואה סיבה שלא לקנות את ה TwinMOS .

ג. 500W ?! זה נורא יקר! ואתה לא צריך את זה! אם אתה רוצה ללכת על ספק חזק במיוחד אז תקנה Hec 400W שעולה 350 ש"ח. הוא מאוד חזק, יתן לך מתחים יציבים מאוד באוברקלוק ובכלל... ושוב, אל תתקרב לחברות ג'נאריות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הלוח NF7 rev.2 מעולה לאוברקלוק ובנוסף הוא גם מאוד זול (550 ש"ח בערך).

ב. אל תקנה קינגסטון. הם סתם יקרים והם לא משו משו באוברלוק. כמו שאמרתי, TwinMOS DDR400 מצ'יפים TMD-50D יהיו מעולים! אם אתה מתעקש לקחת משהו יקר, אז יש לך את Black שהם טובים, אבל אני לא רואה סיבה שלא לקנות את ה TwinMOS .

ג. 500W ?! זה נורא יקר! ואתה לא צריך את זה! אם אתה רוצה ללכת על ספק חזק במיוחד אז תקנה Hec 400W שעולה 350 ש"ח. הוא מאוד חזק, יתן לך מתחים יציבים מאוד באוברקלוק ובכלל... ושוב, אל תתקרב לחברות ג'נאריות!!!

ב. זה בגלל שאני קונה ש KSP וזה מה שיש שם.

ג. 500W ג'נרי (בא עם המארז), אני יודע שזה נשמע לא טוב, אבל מניסיון הוא טוב ל OC די כבדים.

המארז עצמו בקומבינה עולה 230 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה משם כך את הgeil GD ראיתי שהם מוכרים אותם.

או שאני פשוט לא אעשה OC

זאת מערכת מספיק חזקה, לא?!

עכשייו אין צורך בOC המערכת מספיק חזקה אבל נגיד ובעוד חצי שנה המערכת תתחיל לקרטע במשחקים תאלץ לעשות OC, כדי שהמשחק יפעל טוב יותר כמובן,(זו רק דוגמא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן 750 ש"ח!

אם בעתיד תרצה להגיע לתוצאות יפות בOC אז מומלץ לקנות טובים, טווינמוס הם המומלצים ביותר אבל משום שאתה קומה בKSP זו הבחירה הכי טובה.

תתחדש!

עריכה: אני חושב שאם OC תצליח לשפר את ביצועי המערכת, וכן אתה תרגיש בהבדל שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן 750 ש"ח!

אם בעתיד תרצה להגיע לתוצאות יפות בOC אז מומלץ לקנות זכרונות טובים, טווינמוס הם המומלצים ביותר אבל משום שאתה קומה בKSP זו הבחירה הכי טובה.

תתחדש!

עריכה: אני חושב שאם OC תצליח לשפר את ביצועי המערכת, וכן אתה תרגיש בהבדל שיהיה.

אתה מתכוון לזה?

http://www.pch.co.il/docs/pd1055055943.htm

זה רק 100 שקל יותר, ולשנות למארז שדיברתי עליו (500W) וזהו לא?

נ.ב הלוח מצוין לפי מה ששמעתי, וגם טובים ב OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מהמארז לא חשוב

לוחות של MSI - אמרתי שאני לוקח לוח אם MSI K7N2 Delta-L ואמרו לי פה לקחת , אז אמרתי שהלוח הוא מצויין, וש MSI טובים ב OC גם.

דרך אגב איך הוא לעומת הABIT ב OC?

עריכה 2 : ומה עם EP-8RDA הוא טוב מאד ב OC לא?

(הייתי הולך כבר על אביט אבל אין אותו ב KSP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש בכפתור העריכה.

וכן אני מתכוון לזכרונות שהעלת לינק שלהם.

ובקשר למארז אני לא מבין על מה אתה מדבר??

ומה הקשר עכשייו ללוחות של MSI?

אני פשוט לא מבין אותך בבקשה תיהיה יותר ספציפי וברור כדי שאני יוכל להבין אותך, תודה.

עריכה: לך על האביט הOC בMSI הרבה פחות טוב מבABIT, אם הOC יהיה קטן אז אני חושב שאתה יכול להיסתדר אם הMSI אך עמו שציינתי אם יהיה OCבינוני עד גדול הMSI הוא לא יהיה בחירה מוצלחת.

עריכה 2: האיפוקס אכן מעולה אם אין צורך בכרטיס , והOC לא יהיה כבד הוא יהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מסודר

CPU : XP 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) BOX CPU

Epox 8RDA NVIDIA nForce2 Motherboard

Memory : Twinmos -RAM 512MB 3200 Memory tmd

Hard Discs : Western Digital 60GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD

Video Cards : Gigacube Radeon 9600 Pro C3 128MB 128bit (6L PCB) Retail Video Card

Floppy : Teac / Alps / Mitsumi 1.44MB 3,5" Floppy Drive

case 500W 2fans

אז הנה הסופי (גם חזק וגם ל OC)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...