2 הצעות מחיר - איזה הצעת מחיר הכי משתלמת? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 הצעות מחיר - איזה הצעת מחיר הכי משתלמת?

Nitro Viper

Recommended Posts

AMD ATHLON XP 2500+ BARTON

MSI K7N2 DELTA-L (NFORCE 2 ULTRA 400)

KINGSTON 2700 512

RADEON 9600 PRO + VGA COOLING

WESTERN DIGITAL 80 GB (8 MB)

FLOPPY

ATX CASE 400 W

3670 NIS

וגם קיבלתי הצעת מחיר של אינטל:

PENTIUM 4 2.4 800FSB

P4P800 DELUXE

256*2 3200 SAMSUNG

WD 80GB 8MB

RADEON 9600 PRO

FLOPPY

CASE 500W 2 FANS

4280 NIS

ברור לי שהמערכת של אינטל יותר טובה, אבל השאלה שלי היא אם המערכת של טובה מספיק, או שעדיף להוסיף 600 שקל (!) למערכת של .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי מה שאני מבין 2 המארזים והספקים במפרטים שלך ג'נריים לגמרי וזהו פרט חשוב במפרט כדי שישמש אותך לאורך זמן, ועוד שאלה האם מתוכנן OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להסביר לי מה נהדר בה כל כך?

הלוח הוא בגרסאת הdeluxe ואם אין צורך בתוספות שהלוח מציע זה יהיה ביזבוז כסף.

אם מתוכנן OC הזכרונות ממש לא הבחירה הנכונה.

והספק והמארז ג'נריים לגמרי שזה יגרום לעוד בעיות כמו למשל, כיבוי מחשב וריסטים פתאומיים.

שתי המערכות הנ"ל בעלות ביצועים זהים ואין טעם להוסיף את ה600 ש"ח שבהם אתה יכול לקנות הרבה יותר טובים ולהוסיף למערכת של כמו כרטיס מסך טוב יותר או מארז וספק שאינם ג'נריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח של אזוס ממש מעולה ובמחיר סביר

המעבד בעל תכנון המתקדם בעולם

זיכרון הדיסק וכרטיס המסך, מעולים

המארז וספק הכח לא גורמים לשום כיבוי מחשב וריסטים פיתאומיים, למה אתה סתם מפחיד ? זה פשוט לא נכון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר סביר? 825 ש"ח ממש לא בירידה של 200 ש"ח אתה יכול לקחת את הABIT IS7-E שיציג ביצועים זהים ואף טובים מימנו.

הבארטון 2500+ מגיע לאותם ביצועים של ה2.4C בדיוק אז מה הטעם בהוספה של ה600 ש"ח האלו?

זכרון אם יתוכנן OC ני מאמין שרחוק הוא לא יצליח להגיע איתו ואת הכרטיס עוד אפשר לשפר בקניה של טובים יותר ל ידי חיסכון שהצעתי.

אם לא יהיה חזק מספיק, אני מאמין שבחום של הקיץ שלנו יהיו בעיות פתאומיות כמו שהזכרתי, הספקים האלו אינם אמינים ובד"כ גם לא מספקים את הכמות הוואטים הרשומה ואם הקניה היא לאורך זמן זו ממ תיהיה טעות לקנות ספק ג'נרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הבארטון 2500+ מגיע לאותם ביצועים של ה2.4C בדיוק אז מה הטעם בהוספה של ה600 ש"ח האלו?"- בידיוק בגלל זה מערכת הAMD עדיפה.

אגב, זה יותר מ600ש"ח וזה חשוב. אתם מוזמנים לחשב בידיוק, אבל אני מאמין שזה מגיע ל700 ואף 900ש"ח עקב לוח האם והזיכרון, למרות הקירור.

השיפורים שאני מציע למערכת הAMD הם ספק כח שאינו ג'נרי ושלוח האם יהיה הNF7 של . אם אפשרי אז גם מארז שאינו ג'נרי, אבל זה לא קריטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר סביר? 825 ש"ח ממש לא בירידה של 200 ש"ח אתה יכול לקחת את הABIT IS7-E שיציג ביצועים זהים ואף טובים מימנו.

[glow=red,2,300]הבארטון 2500+ מגיע לאותם ביצועים של ה2.4C בדיוק[/glow] אז מה הטעם בהוספה של ה600 ש"ח האלו?

זכרון אם יתוכנן OC ני מאמין שרחוק הוא לא יצליח להגיע איתו ואת הכרטיס עוד אפשר לשפר בקניה של טובים יותר ל ידי חיסכון שהצעתי.

אם לא יהיה קירור חזק מספיק, אני מאמין שבחום של הקיץ שלנו יהיו בעיות פתאומיות כמו שהזכרתי, הספקים האלו אינם אמינים ובד"כ גם לא מספקים את הכמות הוואטים הרשומה ואם הקניה היא לאורך זמן זו ממ תיהיה טעות לקנות ספק ג'נרי.

הבארטון 2500+ יותר חלש מ 2.4C

http://www6.tomshardware.com/cpu/20030521/800fsb-16.html

ועוד משהו, מה רע בכרטיס ? (אם אני מתכנן עליו OC ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מתוכנן OC הכרטיס בסדר גמור, רק אמרתי שאם החיסכון למערכת אפשר לקנות כרטיס טוב יותר.

ונייק תסביר לו למה הם כן שווים בביצועים, מעצבן הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לי ! שיעשה חיפוש, בשם ישו, או שלפחות יעיין בת'רדים שבדף האחרון ובדף שקדם לו. טוב, אני אנסה להבהיר זאת בצורה מספקת בשביל למנוע שאלות מיותרות, אז הנה. ה2.4C עם התאמה מלאה (ניצול הDCD עם זיכרונות PC3200) ועם הצ'יפסט 875P מציג ביצועים אשר מעט מאוד טובים יותר מאלו של ה2500+ (שבצורה לא תואמת ל2.4C, לא קיים צורך בDCD). הדבר כלל אינו מורגש. עם 865PE הביצועים אף קרובים יותר להיות זהים (ואף לטובת ה2500+). [עריכה- עכשיו אני רואה שהפרש המחיר מסתכם ב700ש"ח. לא 600ש"ח ולא 800ש"ח, וזה בדוק.]

אם בתוכנות בנצ'אמרקינג מסוימות תקבל 100נק' יותר (מתוך עשרות אלפים) כשתשלם עוד 800ש"ח בשביל ה2.4C, אתה חושב שהוא ישתלם בעבורך? אני מאמין שתוכנות שכאלו הן לא יעוד המערכת והביצועים שבתאכלס הם מה שחשובים לך. ועם כל הכבוד ל2.4C, אם תיקח את שני המחשבים הללו, תשחק במשחק מסוים ושניה לאחר מכן תעבור למערכת האחרת, אתה לא תרגיש בשום הבדל. המשחק ירוצו כ"כ חלק שאתה כלל לא תרגיש בהפרש הביצועים (שבין כה וכה כ"כ מועט- זוהי אינה עוד סוגיה של כרטיס מסך שמציג ביצועים הרבה יותר טובים, אבל חבל שהם לא נראים).

עריכה- בשביל OC חזק ה2500+ לא יספיק. בשביל OC בינוני עד חלש הוא יספיק. בכל מקרה ידרש PC3200 עם צ'יפ טוב. בוא נאמר..

PCB- TwinMOS PC3200 512MB, Chip- Winbond BH-5 /TwinMOS TMD-50D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לי ! שיעשה חיפוש, בשם ישו, או שלפחות יעיין בת'רדים שבדף האחרון ובדף שקדם לו. טוב, אני אנסה להבהיר זאת בצורה מספקת בשביל למנוע שאלות מיותרות, אז הנה. ה2.4C עם התאמה מלאה (ניצול הDCD עם זיכרונות PC3200) ועם הצ'יפסט 875P מציג ביצועים אשר מעט מאוד טובים יותר מאלו של ה2500+ (שבצורה לא תואמת ל2.4C, לא קיים צורך בDCD). הדבר כלל אינו מורגש. עם 865PE הביצועים אף קרובים יותר להיות זהים (ואף לטובת ה2500+).

אם בתוכנות בנצ'אמרקינג מסוימות תקבל 100נק' יותר (מתוך עשרות אלפים) כשתשלם עוד 800ש"ח בשביל ה2.4C, אתה חושב שהוא ישתלם בעבורך? אני מאמין שתוכנות שכאלו הן לא יעוד המערכת והביצועים שבתאכלס הם מה שחשובים לך. ועם כל הכבוד ל2.4C, אם תיקח את שני המחשבים הללו, תשחק במשחק מסוים ושניה לאחר מכן תעבור למערכת האחרת, אתה לא תרגיש בשום הבדל. המשחק ירוצו כ"כ חלק שאתה כלל לא תרגיש בהפרש הביצועים (שבין כה וכה כ"כ מועט- זוהי אינה עוד סוגיה של כרטיס מסך שמציג ביצועים הרבה יותר טובים, אבל חבל שהם לא נראים).

OK הבנתי, אבל אפשר להשקיע ב כדי שתהיה לי אפשרות לעשות OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...