מחשב לגיימר עד 6K - לא יודע אם ללכת על I7 או QUAD - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לגיימר עד 6K - לא יודע אם ללכת על I7 או QUAD

idanhakia

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בבקשה מפרט C I7 שנכנס לתקציב של 6K, מותאם לרזולוציה של מסך 22" 1680X1050.

עם טריפל צ'אנל של 6GB זכרון RAM.

K.S.P. Israel. Haifa, 25 Keren Hayesod, 1-599-555-700

Price list updated 18-01-2009

מעבדי אינטל‏ Price Units Total

Core i7 920, s1366, 8MB 1510 1 1510

לוחות אם למעבדי אינטל‏ GIGABYTE Price Units Total

EX58-UD3R s1366 i7, Intel X58, DDR3 2000+, 3xPCI-E 1080 1 1080

זכרונות‏ DDR III 1333Mhz - Life Time Warranty Price Units Total

3x2GB OCZ Platinum XTC Triple Channel 1045 1 1045

כרטיסי מסך‏ Zotac Price Units Total

9800GTX+ 512MB GDDR3 DX10 HDTV 2xDVI PCI-E 890 1 890

דיסקים קשיחים‏ Western Digital Price Units Total

640GB 7200RPM, 32MB, SATA II 380 1 380

צורבים‏ Samsung Price Units Total

SH-S223B DVD±RW x22 Black Sata 130 1 130

מארזים‏ NZXT Price Units Total

TEMPEST (No PSU) 410 1 410

ספקי כוח‏ Price Units Total

VX 450W Active PFC 12cm Fan 390 1 390

Total price 5835 ¤

for payments 12 X 531 ¤

CASH PRICELIST - V.A.T. IS INCLUDED

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fc2

crysis החדש הוא גם מנצל 4 ליבות

וכמובן הGTA IV כמו שליאב אמר למעלה

לא רואה סיבה לקחת היום E בתקציבים כאלה שאפילו כבר עדיף Q6600 בכל פרמטר

קרייסי ווראד לא מנצל ארבע ליבות. בשום מקום לא תראה אינדיקציה לזה.

GTA 4 אכן עושה שימוש כלשהו בארבע ליבות. לא ברור כמה בדיוק אבל במבחני שנעשו למשחק מעבד התוצאות נעות לכאן או לכאן.

בכל מקרה, אפשר להחליף את המעבד לQ9550 ולא תיהיה אפשר למצוא דרך להכניס אותו למפרט. עדיין, בכמעט כל משחק אחר כולל פולאווט 3 ופאר קריי 2 הE8600 מציע בפירוש עדיפות על פני בQ9550

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרייסי ווראד לא מנצל ארבע ליבות. בשום מקום לא תראה אינדיקציה לזה.GTA 4 אכן עושה שימוש כלשהו בארבע ליבות. לא ברור כמה בדיוק אבל במבחני שנעשו למשחק מעבד התוצאות נעות לכאן או לכאן.

בכל מקרה, אפשר להחליף את המעבד לQ9550 ולא תיהיה אפשר למצוא דרך להכניס אותו למפרט. עדיין, בכמעט כל משחק אחר כולל פולאווט 3 ופאר קריי 2 הE8600 מציע בפירוש עדיפות על פני בQ9550

מנצל בהחלט, זה תלוי מה הגדרות המשחק, אם תעלה את איכות הפיזיקס במשחק אין ספק שהמרובע ליבות ינוצל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

www.pcgameshardware.com/aid,661004/Reviews/Crysis_Warhead_Scalability_of_CPU_clock_speed_and_number_of_cores/

הבדלים מזעריים, אם בכלל. ההבדל הכי גדול עמד על אחוזים בודדים מה שיכול לנבוע ממיליון סיבות שונות. במרבית המבחנים אין הבדלים. מה שקובע יותר מהכל זה מהירות המעבד וניתן לראות את זה בבירור בתוצאות המבחן. המשחק כן מנצל שני ליבות ואת זה ניתן לראות בתוצאות העגומות של הליבה אחת. אבל הוא פשוט לא מנצל ארבע ליבות.

אם אתה רוצה לטעון אחרת תביא הוכחות, כמו שאני עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

www.pcgameshardware.com/aid,661004/Reviews/Crysis_Warhead_Scalability_of_CPU_clock_speed_and_number_of_cores/

הבדלים מזעריים, אם בכלל. ההבדל הכי גדול עמד על אחוזים בודדים מה שיכול לנבוע ממיליון סיבות שונות. במרבית המבחנים אין הבדלים. מה שקובע יותר מהכל זה מהירות המעבד וניתן לראות את זה בבירור בתוצאות המבחן. המשחק כן מנצל שני ליבות ואת זה ניתן לראות בתוצאות העגומות של הליבה אחת. אבל הוא פשוט לא מנצל ארבע ליבות.

אם אתה רוצה לטעון אחרת תביא הוכחות, כמו שאני עושה.

המערכת הקודמת שלי היתה עם מעבד C2D E6750 ואותו הכרטיס מסך, במשחק קרייסיס נאלצתי להוריד את איכות הפיזיקס והפוסט אפקט על מנת לקבל FPS סביר.

עכשיו עם המעבד C I7 ואותו הכרטיס מסך, אני משחק על פיזיקס באיכות גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שננומטר,

אתה בודק את הביקורות? למשל את זו שהבאתי? כבר כיום במרבית המשחקים בעלי מנועים מודרנים (פאר קריי 2, פולאווט, GTA4) ה...

לאלה אתה קורא מנועים מודרניים?

פאר-קריי 2 אכן עובד על מנוע שפותח לאחרונה, אבל הוא לא אותו מנוע, ולכן דורש הרבה פחות מהמערכת מהמנועים של קרייטק לקרייסיס, וכמובן גם לקרייסיס וורהד (ולדעתי, גם נראה פחות טוב מהם).

פולאווט 3 (אגב, משחק מעולה, סיימתי אותו לא מזמן) עובד על מנוע משופצר בלבד של אובליביון, משחק שיצא לפני קרוב לשלוש שנים. לא בדיוק מודרני לגמרי.

ו-GTA4... כן, הוא מנוע דנדש יחסית, אבל אם מדובר על מחשב - על פי כל הדיווחים, המנוע לא עבר שום אופטימיזציה במעבר למחשב. אני בטוח שהוא היה יכול לעשות את אותם הדברים במהירויות הרבה יותר גבוהות. כפי שזה נראה כרגע, הוא סתם מנוע שכתוב מסורבל ומעיק על המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלה אתה קורא מנועים מודרניים?

פאר-קריי 2 אכן עובד על מנוע שפותח לאחרונה, אבל הוא לא אותו מנוע, ולכן דורש הרבה פחות מהמערכת מהמנועים של קרייטק לקרייסיס, וכמובן גם לקרייסיס וורהד (ולדעתי, גם נראה פחות טוב מהם).

פולאווט 3 (אגב, משחק מעולה, סיימתי אותו לא מזמן) עובד על מנוע משופצר בלבד של אובליביון, משחק שיצא לפני קרוב לשלוש שנים. לא בדיוק מודרני לגמרי.

ו-GTA4... כן, הוא מנוע דנדש יחסית, אבל אם מדובר על מחשב - על פי כל הדיווחים, המנוע לא עבר שום אופטימיזציה במעבר למחשב. אני בטוח שהוא היה יכול לעשות את אותם הדברים במהירויות הרבה יותר גבוהות. כפי שזה נראה כרגע, הוא סתם מנוע שכתוב מסורבל ומעיק על המערכת.

בפעם המיליון, IV יש רמת פירוט עד אפילו לעובדי הזבל בעיר.

עכשיו תחשוב שהכניסו לך למחשב עיר שלמה מפורטת חיה ונושמת... אפילו בקרייסיס אין רמת פירוט כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...