מחשב לגיימר עד 6K - לא יודע אם ללכת על I7 או QUAD - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לגיימר עד 6K - לא יודע אם ללכת על I7 או QUAD

idanhakia

Recommended Posts

^^^^

זה מה שאני עשיתי . קניתי 4870 ומחכה שנה שנה וחצי לירידת מחירים

שוב, הכל תלוי במקרה. מי שמשחק על מסכי 19 ו20 באמת לא צריך. אבל כשמישהו משחק על מסך 24 ויותר, כלומר ב1920X1200 צריך לתת לו משהו קצת יותר מתאים כדי לסחוב. בגלל זה זה קצת מרגיז אותי הקיבעון הזה ש"4870 זה מתאים להכל" שיש כאן לפעמים. אומנם מעטים משחקים ברזולוציות הללו אבל למי שמתכנן לשחק ברזולוציה הזאת צריך לתת את מה שמתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא בדיוק. שים לב, כתבתי על מסכי 22 בעמוד הקודם במפרט שלי. ציינתי שמה שאני כותב תקף ל24 ומעלה. אבל עזוב, בוא אני הצטט את עצמי

"רוב מסכי ה22 לא יכולים להגיע ל1080P שזו רזולוציה של 1920X1200. במידה ואתה מתכנן לרכוש מסך 24 ומעלה שהם אלו שיכולים להגיע לרזולוציה הזאת אני ממליץ לשדרג את המעבד לE8600 ולכרטיס מסך 4870x2"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק. שים לב, כתבתי על מסכי 22 בעמוד הקודם במפרט שלי. ציינתי שמה שאני כותב תקף ל24 ומעלה. אבל עזוב, בוא אני הצטט את עצמי

"רוב מסכי ה22 לא יכולים להגיע ל1080P שזו רזולוציה של 1920X1200. במידה ואתה מתכנן לרכוש מסך 24 ומעלה שהם אלו שיכולים להגיע לרזולוציה הזאת אני ממליץ לשדרג את המעבד לE8600 ולכרטיס מסך 4870x2"

טעות ללכת על E8600, עם ב100 שקל אפשר להגיע לאותו תדר עם מעבד כמו E8400 שעולה 600 שקל (!) פחות.

עדיף כבר לקחת Q9XXX בטווח מחירים הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות ללכת על E8600, עם קירור ב100 שקל אפשר להגיע לאותו תדר עם מעבד כמו E8400 שעולה 600 שקל (!) פחות.

עדיף כבר לקחת Q9XXX בטווח מחירים הזה.

א, לא כולם יכולים/רוצים/מעוניינים לבצע של המעבד.

ב, זה לא רק קירור, זה גם לוח אם טוב יותר. לקחת את אחד ממעבדי הQ האיטיים יותר ולבצע לו ל3.33 זה לא כל כך קל... אז אל תנסה להפוך את זה לכזה. וקירור להמהרה כזאת באמת דורש קצת יותר ממאה שקל

ג, באותה מידה אפשר לקחת את הE8600 ולבצע לו המהרה

ד, הQ9550 עולה יותר מהE8600.. אז למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א, לא כולם יכולים/רוצים/מעוניינים לבצע של המעבד.

ב, זה לא רק קירור, זה גם לוח אם טוב יותר. לקחת את אחד ממעבדי הQ האיטיים יותר ולבצע לו ל3.33 זה לא כל כך קל... אז אל תנסה להפוך את זה לכזה. וקירור להמהרה כזאת באמת דורש קצת יותר ממאה שקל

ג, באותה מידה אפשר לקחת את הE8600 ולבצע לו המהרה

ד, הQ9550 עולה יותר מהE8600.. אז למה?נו הQ9550 עונה בתקציב שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אתה אומר שהQ9550 חלש מהE8400 ? :lol:

שמע , אמנם הפרנין טובים במשחקים

אבל הQ בדיוק פי2 ממנו..

סתם לידכ כללי שלך..

אומנם הQ לא מיועד למשחקים

אבל ברמה כזאת , כמה נקודות יותר או פחות זה כבר לא משנה (לפחות לא משהו מורגש!! )

בכל מקרה שלא יהיה ספק הוא לוקח בהרבה את הE ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורא קורא..

אבל זה ביזבול 2500 שקל על כרטיס זה באמת בזבוז

תהייה הנאה לא פחות גם עם 4870..

ואם כבר מדברים..

אני לא חושב שצריך מעל 4850..

ועוד שנה למכור ולשדרג..

זה יותר משתלם....

ה4850 לא סוחב כמו שצריך ברזולוציה 1920X1200 כבר היום.... זו הרזולוציה שהוא רוצה לשחק בה. אתה אומר קורא ביקורות ומציע לו כרטיס שלא סוחב את הרזולוציה שלו כבר היום? בחייך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אתה אומר שהQ9550 חלש מהE8400 ? :lol:

שמע , אמנם הפרנין טובים במשחקים

אבל הQ בדיוק פי2 ממנו..

זה לא שחור או לבן, יש הרבה אפור באמצע. לשימושים כמו קידודי ושאר היישומים מסוג זה מעבדי הארבע ליבות בפירוש חזקים יותר. במשחקים מעבדי השני ליבות חזקים יותר מכיוון שמשחקים פשוט לא מנצלים ארבע ליבות והמהירות של השני ליבות גבוהים יותר. אתה יכול לראות את זה בביקורת של הפנום 2 בtech report. במשחקים, הE8600 פשוט לוקח את הכל פרט למעבדי האקסטרים. והוא רוצה מחשב למשחקים. ואגב, ההמלצה על המעבדים מהסדרה של הE חוזרת שוב ושוב בפורום.[br]פורסם בתאריך: 17.01.2009 בשעה 22:29:43

בואו נחזור לנושא . הוא ביקש או Q9550 או I7 (שאר המרובעים לא בדיוק רלוונטים) . כך שאני לא יודע איך בכלל נכנסו כפולים ?

מי יודע? בוא נראה מה הוא יגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הQ חזק יותר מהE נקודה..

ובוא אני יגיד לך עוד משהו? לא רק שהוא יותר חזק ..הוא גם יותר כדאי לעתיד הקרוב (שנה פלוס מינוס)

אם אני שם את זה שהE חזק (בממש ממש ממש ממש קצת ולא מורגש ביכלל במשחקים) מהQ במחשקים

מול זה שעוד שנה שנתיים הQ יהיה טוב יותר והE חלש יותר

אז הQ משאיר עשן לE .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הQ חזק יותר מהE נקודה..

ובוא אני יגיד לך עוד משהו?

אם אני שם את זה שהE חזק (בממש ממש ממש ממש קצת ולא מורגש ביכלל במשחקים) מהQ במחשקים

מול זה שעוד שנה שנתיים הQ יהיה טוב יותר והE חלש יותר

אז הQ משאיר עשן לE .....

נו באמת. אנחנו לא ילדים, נכון? יש ביקורות, כנס לביקורות על באיזה אתר שבא לך ולך להשוואה בביצועי משחקים ותראה בעצמך. אני לא מתכוון להתווכח איתך כמו ילד. למה אתה חושב ושמעבד הזה מככב כל כך בפורום כאן בהמלצות למחשבי משחקים? ההבדל בביצועים הוא לא "קצת" לך לביקורות במקום זה ותראה בעצמך.

מה יהיה בעתיד? לא יודע? אתה יודע? אף אחד לא יודע מה יהיה בעתיד. נכון להיום אין משחקים שמנצלים ארבע ליבות. זה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...