פעם שנייה במבצע עופרת יצוקה שנורים קטיושות לעבר הצפון - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פעם שנייה במבצע עופרת יצוקה שנורים קטיושות לעבר הצפון

OC

Recommended Posts

שוב נורו קטיושות לעבר הצפון מאזור לבנון.

לדעתי בקרוב מאוד שוב ירו על ישובי הצפון ואז צהל יגיב וחיזבאללה יתעצבן ויתחיל בירי ממושך שיגרור למלחמת לבנון 3.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3655901,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

וגם חוץ מזה הרבה יותר קל עכשיו לחסל את חיזבאללה, הוא כבר לא מלחמת גרילה.

חיזבאללה שולט על לבנון מכל הבחינות, ואם תהיה מלחמה איתם אפשר להפציץ רק מהאוויר ולהרוג להם מאות לוחמים כל יום.

אני בעד שמסיימים עם חמאס להפציץ את האימאימא של חיזבאללה כי אם לא נעשה זאת אז זה יקרה אחרי שהם ירו עלינו הרבה קטיושות במשך כמה חודשים.

בואו נקדים את המאוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה מאוד שעם כל הניסויים שלנו בלפוצץ את הערבים בחזרה לא נתחיל מלחמת עולם שלישית.

אם העולם יבודד את זה מה שהם יקבלו וכנראה שהמדינאים האירופים יודעים את זה אבל הציבור שם ממש טיפש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

וגם חוץ מזה הרבה יותר קל עכשיו לחסל את חיזבאללה, הוא כבר לא מלחמת גרילה.

חיזבאללה שולט על לבנון מכל הבחינות, ואם תהיה מלחמה איתם אפשר להפציץ רק מהאוויר ולהרוג להם מאות לוחמים כל יום.

אני בעד שמסיימים עם חמאס להפציץ את האימאימא של חיזבאללה כי אם לא נעשה זאת אז זה יקרה אחרי שהם ירו עלינו הרבה קטיושות במשך כמה חודשים.

בואו נקדים את המאוחר.

חיזבאלה יושב יפה מאוד בבונקרים, והפצצה מהאוויר לא תתן כלום, לירות הוא תמיד יכול והקרדיט הפוליטי שיש לנו כבר מזמן הגיע לגבול של האוברדראפט אין לך איך להתחיל חזית בצפון בשום דרך בטח שלא על 6 קטיושות שנופלות בשטחים פתוחים פחות או יותר ללא פגיעה חמורה בחיי אדם וללא כל לקיחת אחריות מצד החיזבאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...