הוט על פרשת דרכים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט על פרשת דרכים

huber

Recommended Posts

נכון אבל אבי וייס מנסה כבר שנים רבות לדחוף מוצרים שלו פנימה בתצורת שיפור שירות וחויית שימוש ללקוח.

אני אספר משהו אחר- לאט לאט פוגמים באיכות השידור שלהם ללקוחותיהם (קידוד דיגיטלי לא אופטימלי), והתכנים של החבילה הבסיסית לא מצדיקים את רכישתה. הוסף לזה את העובדה שכל מי שהתנתק מהוט לא חובר חזרה לאנטנה שממנה נותק בתחילת השירות ותקבל מוסר לקוי של החברה הזו.

מצד שני, הטלויזיה כנראה אינה מדיות כדאי. היא עולה הרבה (220 * 12 + אגרה), החא שורפת הרבה זמן (בפרסומות בערוצים המסחריים). והופכת אותך לתפוד ספה (או COUCH POTATO).... אז אולי עדיף כבר בלי בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לפני שהטלוויזיה התחילה לשדר היו לה תחליפים בדמות עיתונים\רדיו\וקולנוע

היום חוץ מאלו שעדיין קימים יש סרטים להשכרה \משחקי ווידיאו\אינטרנט שתופסים הרבה מאזמן של הטלוויזה

ויש גם השכרות סרטים באינטרנט ואתרים כמו יוטיוב וזה בלי לדבר על דברים לא חוקים

ככה שHOT וYES לדעתי עושים הרבה טעויות באיך שהם פונים לצרכן

מדברים על ערוץ 3 חדש וזה ניראה כמו ערוץ 3 הישן שחלק מהתכנים עברו לערוץ אחר + כמה סדרות משעממות

וערוצים כמו STAR WORLED וAXN שגם ככה לא היו משהו יתפוגגו להם

עשו ערוץ במקום AXN אבל איך שהוא הוא יותר מסריח

ובכלל תשדירי חסות בערוץ 5 שרוב הזמן גם ככה מרגיש כמו מידבר

אני חושב שהדבר הזה -

אולם, על מאיימים כמה מהלכים, המורידים מערכה בעיני רוכשים פוטנציאליים:

א. כניסת שידורי טלוויזיה טרסטריאלית (קרקעית) דיגיטליים עם ממיר זול לצרכן. זה יקרה במהלך השנה הקרובה. לא ברור כמה לקוחות יעזבו את עקב כך (וגם את יס, אם כי פחות לקוחות ינטשו את יס, משום שאין לה לקוחות אנלוגיים זולים כמו להוט). הערכות שמרניות מדברות על נטישה של כ- 15% מהלקוחות.

הולך לגרום גם להם וגם לYES עזיבת לקוחות הרבה יותר גבוה מי 15%

ההחלטות של שתי החברות מטומטמת

לדוגמה במנוי בסיסי יש הרבה ערוצים שרוב הלקוחות לא צופים בהם

ערוץ גרמני\ספרדי \טורקי וכל מיני שטויות אחרות

היו יכולים להוציא אותם מהחבילה ולעשות אותם בתשלום או לתת אפשרות לחבילה שכוללת אותם למי שצריך על חשבון ערוצים אחרים

ובחבילה הבסיסית היו מכניסים יותר \ספורט וכו

ככה היה יותר סיכוי לשמור לקוחות מיתנדנדים

בפועל שהשידור אם הממיר החדש יכנס ואנשים יוכלו לצפות בערוצים 11-22-10 בלי HOT ובלי לווין או אנטנה הם ינטשו

אני בטוח לגמרי שבמשפחה שלי זה יקרה

גם ככה רוב הזמן הטלוויזיה סגורה ורוב הצפיה זה בחדשות

עוד דבר שהם יכולים לעשות ולא עושים טוב זה תוכניות מקור איכותיות

קומדיות\פעולה\וכו

עד שיש סידרה נחמדה כמו הבורר לוקח מאה שנה בין פרק לפרק וזה מאבד עניין

הם מעדיפים טלנובלות בימקום שזה מושך בעיקר ילדות קטנות אבל גם קיים בערוץ 10 וערוץ 22

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין אני זועם על

אני מוותר על הכבלים בגלל הורדת AXN :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:.

ברור לי שהכל פה עניין של כסף ופוליטיקה בין תאגידים על זכויות יוצרים אבל זה לא מעניין אותי.מצאתי את צוות לעניין לרכישה ב 1100 שקל באמזון וזה

מה שאני אעשה.שאר הדברים אני אשיג בעצמי.הכבלים הם תת רמה בשירות ובאיכות.

ערוצי הסרטים זוועתיים ועדיף את הרשת ואת הפרד העקשן.....

אם כבר רואים הולמרק ומיני סדרה המפגרים משדרים את החלק הראשון ב 12 ואת החלק השני ב 14 יומיים אחר כך......

שום טקט ושום הבנה בזה שאני או כל אחד אחר רוצה לדעת מה היה בהמשך..למה לא לשדר הכל יחד :screwy: :screwy: :kopfpatsch:

הערוצים שעוד נורמלים הם המצויירים 86 ו 82.כל השאר זבל סחוט טבעי.מה שהחליף את AXN ממה לא באותה רמה.ראיתי את התוכניות החלופיות

:angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתה חושב שאני אוהב אותם ?

אולי שיצא הממיר לערוצים 10-11-22 הם יתנו אפשרות לעשות מנוי רק על הVOD בלי חבילת בסיס אבל אני בספק

אחד הדברים המעצבנים אותי ביותר זה נשיונל גאוגרפיק בארץ (הרגיל לא הHD )

לא רק שהשידורים כמובן בSD שזה לבד פוגע גם כל הזמן יש פרומו ויש טונות של שידורים חוזרים

זה מעצבן לי את התחת אז בו נגיד שהחלטתי להשיג יצירות של נשיונל גאוגרפיק בדרך אחרת ...

וכמובן האיכות גבוה מאוד ואין פרומו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, לגבי NG, אני לא יודע מה אתה רוצה מHOT, הם לא קשורים לזה בכלל. זה כמו שתאשים אותם שהיה פרק בחברים שלא היה מצחיק.

האיכות של NAT GEO באמת לא משהו, ויש המון שידורים חוזרים כי זה ערוץ שמשדר 24 שעות. אבל לשלב אותו ביחד עם NAT GEO WILD המעולה, עושה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...