AFTER EFFECTS - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AFTER EFFECTS

shimmi1982

Recommended Posts

בשעה טובה התחלנו ללמוד את התוכנה המדהימה הזו.

אוי כמה שהיא כ-ב-ד-ההההה!~! (ואני חשבתי שPRIMIERE כבד ברינדורים:)

בכל מקרה- אני רוצה לדעת מה הטריקים לפעולה שוטפת יותר.

ביטלתי את כל הממשק הנוצץ.

הפעלתי תמיכה בשתי ליבות.

אני מניח שאאלץ לחזור לOC.

האם יש טריקים או טוויקים או הגדרות לשיפור ביצועים? (כמו ניהול וכאלה, שאני פשוט לא יודע מה וכמה לשים שם)

יש לי 3 GB על וויסטה 64.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיזו גרסה של AE אתה עובד?

קודם כל, אני יודע שזה נשמע מוזר, אבל ייתכן שכדאי לנסות לבטל את הפיצ'ר של תמיכה בריבוי ליבות, פשוט מאחר ו 3GB RAM זה פשוט מעט מדיי. עם תמיכה בריבוי ליבות, כאשר אתה מבצע משימה שמסוגלת להשתמש בכך, AE מנסה ליצור תהליך רקע נוסף עבור כל ליבה ולהקצות אליו עוד זכרון, ויכול להיות שבאופן כזה אתה חונק את יתר הזכרון עבור מערכת ההפעלה.

(כל זאת נכון עבור CS3 ומטה, אני משער שהדבר דומה בגרסת CS4 אבל לא בטוח)

דבר נוסף שאתה יכול לנסות - יש אפשרות להגדיר לכל תהליך רקע את כמות הזכרון ההתחלתית בו הוא משתמש. נסה להקטין את כמות הזכרון המוגדרת לתהליכי רקע, ובדוק האם אתה רואה הבדל בביצועים.

אם אתה רואה שאין הבדל לטובה ועדיף והשאיר את התמיכה בריבוי ליבות, נסה לבטל את תאוצת openGL. אני לא יודע איך היא בגרסת CS4, אבל עד לפני הגרסה הזו האצת openGL לא תמכה טוב ברינדור preview שמשתמש בריבוי ליבות (כאשר באמת יש שימוש בכך).

אני חושב שכאן תמצא עוד מידע מועיל, אני מאמין שהוא נכון לכל גרסאות CS.

שורה תחתונה - בד"כ באמת ממעיטים בערך צריכת הביצועים של AE, אנשים רבים לא מודעים לכך ש AE מסוגלת לנצל כמויות מפלצתיות של וריבוי ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה. אני משתמש בCS3 . העליתי OC , עכשיו אפשר לנשום שם קצת.

שאלה בין AE לFLASH. יש לי אנימציה שעשיתי בפלאש (CS4) , אני רוצה לייבא אותה לאפטר (CS3) . איך אני עושה את זה? איזה פורמט שניהם מבינים?

חיפשתי איך לייצא FLV בפלאש לא מצאתי. יש שם אפשרות לPROJECTOR שאני מניח שהיא לא רלוונטית בכלל. נשאר SWF. האפטר מקבל SWF אבל כתמונה בודדת ולא כאנימציה. מה אני מפספס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...