Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 117 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

נקח את עלית בתור דוגמא > עלית מפתחת טעם חדש לתפוצ'יפס > עובד לקח שקית הביתה ונתן לשכנים לטעום ללא רשות מהחברה > עלית יכולה לבוא בטענות רק כלפי העובד.

מה זה אומר על DUREX, כל עובד QA חותם על NDA לפני שהוא מורשה לבדוק את המוצר על נסיינית שובבה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לך פאק רציני בתאוריה:

אלה שמדליפים הם בטא טסטרים שמייקרוסופט בחרה לבטאות הסגורות. כחלק מההסכם (הNDA בין היתר) הם חותמים לא להפיץ גרסאות לשימוש חיצוני מאשר צוות הבדיקה המאושר

ואיך זה בדיוק משנה? אז עלית נותנת לטועמים מקצועיים חיצוניים לטעום את התפוצ'יפס החדש והוא לוקח הביתה ונותן לשכן, הטועם המקצועי חתם שהוא לא יתן לאף אחר לטעום, אבל אני לא חתמתי על כלום שמונע ממני לטעום את התפוצ'יפס החדש.

פשוט זה מאוד מקובל עכשיו לקרוא לכל דבר שמורידים מהטורנטים "פיראטיות" אבל לא, ואני אחד שסביר להניח לא תמצא ביט אחד פיראטי על הכונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין SP1 שתוריד מטורנט לווינדוס 7 בוילד 7077 שתוריד מהטורנט? בשביל אתה צריך רישיון או קראק וקראק הופך אותה לפיראטית,בשביל בוילד 7077 אני לא צריך רישיון, ובטח שלא קראק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ יש משו במה שאתה אומר בהחלט!

אבל אי אפשר להתווכח עם זה:

אתה מנסה לסובב את זה כמו פיראט שמנסה לסובב הורדת תוכנות מוגנות בזכויות יוצרים...

אין לך רשיון להשתמש בתוכנה ולכן זה לא חוקי בשבילך להשתמש בתוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה חושב שמשחרר את כל ההדלפות אם לא עצמה?

בשביל מה להם לשלם מיליוני דולרים כדי לבדוק כל גרסה לעומק אם אפשר להזרים אותה לאינטרנט ולראות אם יצוצו תגובות ממקומות שהם לא היו מצפים אולי (שוב - קהילת הקוד הפתוח)

רק שתדעו, שזה חוקי להגמרי להתקין את הגרסאות החדשות כל עוד הן מותקנות עם קוד שהתקבל בצורה חוקית... החסרון היחיד של זה היא חוסר תמיכה מצד במידה ותהיה לך תקלה, למרות שגם על זה לרוב הם עוצמים עין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים, מטרת הדיון הזה היא לא לדון בחוקיות הבילדים השונים של מערכת ההפעלה.

זה נכון שהבילדים משוחררים למפתחים ובודקי תוכנה בלבד אבל זה באמת לא אשמת אף אחד שהם נדלפים ישר לרשת.

אני מקווה שכולם מבינים שמדובר עדיין במערכת הפעלה שנמצאת בשלבי פיתוח ולא יותא מזה נכון להיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה חושב שמשחרר את כל ההדלפות אם לא עצמה?

בשביל מה להם לשלם מיליוני דולרים כדי לבדוק כל גרסה לעומק אם אפשר להזרים אותה לאינטרנט ולראות אם יצוצו תגובות ממקומות שהם לא היו מצפים אולי (שוב - קהילת הקוד הפתוח)

רק שתדעו, שזה חוקי להגמרי להתקין את הגרסאות החדשות כל עוד הן מותקנות עם קוד שהתקבל בצורה חוקית... החסרון היחיד של זה היא חוסר תמיכה מצד במידה ותהיה לך תקלה, למרות שגם על זה לרוב הם עוצמים עין.

אתה יכול להביא סימוכין לזה?[br]פורסם בתאריך: 22.04.2009 בשעה 08:27:41

יש לך פאק רציני בתאוריה:

אלה שמדליפים הם בטא טסטרים שמייקרוסופט בחרה לבטאות הסגורות. כחלק מההסכם (הNDA בין היתר) הם חותמים לא להפיץ גרסאות לשימוש חיצוני מאשר צוות הבדיקה המאושר

אז כל המדליפים הם אנשים שמיקרוסופט סמכה עליהם והם מפרים NDA? זה נראה לי מוזר מאד. אני אמנם לא מבין דבר וחצי דבר ב-NDA של תוכנות בכלל ו-OS בפרט אבל אני כן מתמצא בנושא NDA של צילום (אני צלם חובב). חברות ענק כמו ניקון וקנון משתמשות המון בבטא טסטרים ואין הפרות של NDA. למה שכאן זה יהיה שונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר מזווית פשוטה מאוד מדוע ההדלפות הללו של המוצר פיראטיות ולא באות "מרצונה המחתרתי" של MS.

הדלפות של מוצר על מנת ליצור HYPE שיווקי מגיעות בדר"כ לאתרי חדשות מכובדים שתפוצת קרהל היעד שלהם מגיעה למאות אלפי אנשים.

שם גם ניתן לינק להורדה של המוצר על מנת לשפר משהו. ככה קורה מדי פעם עם DRIVERים שמשחררות ו ATI לדוגמה.

זה עושה טוב למוצר, מתקן באגים, מבטל שמועות "הנה תראו הוציאה FIX כולשהו של ATI עדיין איןם תשובה עליו". פתאום כן יש ל ATI איזה FIX שיוצא מאיזה אתר כמו GURU3D למשל והנושא נרגע.

בדוגמה שלנו, לMS הייתה מטרה מאוד ברורה של לשחרר BETA לראשונה בשחרור פומבי כל כך כי היא הייתה חייבת להראות שהפעם היא למדה את הלקח

והמערכת שהיא הוציאה הרבה יותר טובה מויסטה כבר מגרסת ה BETA ולהעלות את המנייה קצת ע"י מתן מרחב ראייה ורוד לעתיד המוצר OS שלה.

כל הדיבור על גרסאות עם באגים ועד כמה שיצאה עוד גרסה שיש לה באג כזה או אחר זה לא משהו שהיא רוצה באמת שידעו. זה אומר שזה לא כזה מושלם כמו שזה

נראה בעת השקת ה BETA וכראייה היא משחררת את ה RC1 שוב פעם לכולם באופן חופשי ב5 במאי.

לכן כל עניין השחרורים באתרים מחתרתיים הוא מה שהוא - מחתרתי ולא חוקי. לא סתם החברה מחתימה NDA אנשים שבודקים גרסאות ביניים. היא לא רוצה בשחרור של מה שהיא לא רוצה ואת מה שכן, היא משחררת בעצמה כדי להציג מותרים חדשים.

לא יודע מי התחלף במחלקת השיווק שלה, אבל זה בהחלט עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להביא סימוכין לזה?

אתה רציני?

הדלפות ע"י החברה עצמה (בלי קשר למיקרוסופט, בכל העולם) זאת תופעה מוכרת ואפילו שכיחה למדיי. אחד משיטות השיווק הבסיסיות ביותר.

אבל ברור שאתה לא תמצא לזה "הוכחות", אחרת ה"הדלפה" מפספסת את כל המטרה שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...