חיברתי את הסאב של המערכת סטראו למחשב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיברתי את הסאב של המערכת סטראו למחשב

zohare62

Recommended Posts

היה לי סאב של פירלס 80 וואט וקניתי סאב חדש למערכת של מאגנט גרמני משהוא פיצוץ 100 וואט

עכשיו נשארתי אם הסאב של פירלס .במחשב היה לי זוג של קריאטיב + סאב הוצאתי את החוטים של היציאה לרמקול של הסאב של הקריאטיב וחיברתי לכניסה rca של הסאב פירלס איך שומעים חבל"ז פיצוץ כל החדר רועד ממש כמו באולם ואין טיפת רעש של הימהום

נקי 100% מרעשים זה מכוון שהכפתור של הסאב של הקריאטיב על 0 והכפתור של הפירלס על 35% עכשיו עשיתי נסיון החזרתי את הרמקול של הקריאטיב וניסיתי לשמוע שומעים בס אנמי ביותר ואילו כשאני מחבר לפירלס ממש שומעים עומק עצום כל כך חזק שאני חייב לשים מעט ווליום בכפתור של הסאב.בקיצור זה אוכל לארוחת בוקר כל סאב של למחשב כולל היקרים ביותר . ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט רעיון איך ליצור אחלה ששומעים נהדר בעליות נמוכות זה הרעיון ;)

איך הגעת למסקנה שזה בעלויות נמוכות? למי שיש כבר סב אז באמת זה לא יעלה לו כלום.

ומה אתה ציפית , הוספת סב מרכת וקיבלת בסים! בישביל זה מיועד סב. ::)

"בקיצור זה אוכל לארוחת בוקר כל סאב של רמקולים למחשב כולל היקרים ביותר " אתה משווה סב של מערכת ביתי לסב של למחשב? תעשה טובה!

וחוץ מבסים אין לך כלום במערכת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כלום יש לי זוג קריאטיב אינספייר שנותנים טריבל מצויין ביחס מחיר עלות תוצאה אני ממש מגיע לרמה טובה מאוד אם המערכת הזו חבל שאני לא יכול להשמיע לך את המערכת הייתה בשוק על הביצועים.

ואני לא אומר סתם כי בבית יש לי מערכת דנון יוקרתית עם אקוליזיר וסאב של מאגנט גרמני ובה אני שומע מצויין ככה שיש לי אומדן ביחס לאיכות צליל . ואני מנסה להסביר שהרמקולים הקריאטיב אינספייר עלו לי 400 שקל + הסאב של פירלס שעלה לי 450 שקל מגיע לרמה של שעולים יותר מכפול. ככה שיש פה חיסכון עצום וביצועים מועדפים איפו אני יקבל בס כזה צלול וחזק בסאב שנמכר למחשב????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הוא צודק

גם אני לא רציתי להשקיע במערכת למחשב

האיכות של מעכות ביתיות זולות עולה בהרבה

מהאיכות והווליום של מערכות יוקרטיות למחשב

בניתי בחדר מערכת שעלתה לי 2000 שקל

והאיכות הרבה יותר טובה מכל מערכת למחשב....

אין מה להשוות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני חיברתי לAudigy2 סאב של אלפה טכנולוג'י 8' אינץ עם 100Watt RMS ורמקולים של ביתי עם הגברת סטריו של אקאיי יפנית וזה מבחינתי מצויין כמו שאתה אומר בהשווה למערכות שעולות כפול וגם אני שמעתי מערכות שעולות כפול ובאמת השוני הוא לא גדול, כולם פה עושים צחוק פירלס פירלס אבל בסך הכל המחיר והביצועים שהם נותנים הם לא רחוקים מביצועים של מערכות שעולות כפול ויש אנשים שישמחו למערכת כזאת בבית שלהם הרבה אנשים קוטלים את זה פה בפורום אבל בסך הכל הרמה היא לא נמוכה בכלל והמחיר הוא עניין חשוב גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חיברתי את המערכת שלי למחשב רק את הסאב של הפירלס .

יש לי של קריאטיב זוג + סאב דגם אינספייר .

הרמקולים עובדים מאוד יפה רק מה הסאב שלהם קצת אנמי כשאני מגביר את הבאס של הסאב של האינספייר

אז הוא מתחיל להיכנס לויברציות ונשמע בסדר גמור יחסית לסאב של מחשב אבל כשחיברתי במקומו את הסאב של הפירלס איזה הבדל

אופה אולה פצצה מתקתקת אני יושב ליד המחשב וכשאני שומע שיר הכי על הפנים הוא נשמע פצצה גם הטריבל יפה מאוד והבאסים ממש מרעידים לי את השולחן והרגלים שלי שמתי משחק יריות וממש אני מרגיש כאילו אני בתוך המשחק היריות נשמעות כאילו הם לידי.

מומלץ ביותר למי שרוצה באמת להנות מצלילים וסאונד מועדף בכמה דרגות .אבל יש להדגיש שחשוב שיהיו אם יציאה ל=סאב

כי לשם אני מחבר את הסאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בערך התוצאה שלי

א' כל הסאב וופרים של אלפה טכנלוג'י הם טובים פה יגידו לך זבל וירדו ויצחקו על זה אבל בינינו הם בסדר גמור וביחס למחיר הסאונד הוא מעולה, לא ציפיתי לפחות אני את הסאב שלי קניתי ב400 שקל במכרז ואני לא רואה סיבה למה צריך לשלם 2000 שקל על סאב שכתוב עליו או משהו כשהאיכות היא לא רחוקה מהאיכות שיש בסאב הזה.

וד.א אקאיי של היום זאת חברה מסריחה עם מוצרים מסריחים אבל המגבר שיש לי זה אקאיי ישן יפני מעולה פשוט 2x70 RMS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכללית אתה צודק אבל הסאב של פירלס היה לי במערכת שלי ולא היה הכי טוב בלשון המעטה היה סביר - גם אני קניתי אותו במכרז

ב400שקל עכשיו קניתי משקם אלקטריק סאב מתצוגה של מגנט גרמני 100 וואט ב1250שקל ושומעים בו פיצוץ איזה עומק של בס .

דרך אגב כשאני מפעיל את המערכת סטראו שומעים ברמקולים טוב אבל הוספתי אקוליזר מסכן של לנקו מלפני 10 שנים ואיזה שיפור יש לצלילים.אני ממליץ למי שיש מערכת כל אחד בין אם המערכת בינונית ובין אם מעולה שיוסיף אקוליזר זה משנה לחלוטין את איכות הצליל.

העוצמה עולה הבאסים מעולים והטריבל ממש חד וצלול. המפרט של המערכת שלי הוא כזה:

רסיבר של דנון דגם חדש פרו לוגיק

דיוידי של טושיבה קורא דגם דק החדש

אקוליזר סביר של לנקו

רמקולים 5 סט ביתי של storm טוב +

וכמובן הסאב של מגנט הגרמני. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...