נייד טוב מאוד בתקציב לא מוגדר-העיקר שיהיה &#14 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד טוב מאוד בתקציב לא מוגדר-העיקר שיהיה &#14

eliil1

Recommended Posts

מבחינת כרטיסי המסך, זה לא יהיה כלכך רלוונטי בשבילך שכן אתה לא זקוק לכרטיס מסך נפרד. באופן עקרוני ה-T500 זמין עם כרטיס מסך הרבה יותר חזק ועם יכולת החלפה היברידית. שני הדברים הללו היו יכולים להיות יתרונות משמעותיים על פני ה-E6500 אם היה לך צורך בדבר הזה. כמו שזה כרגע, זה לא משמעותי.

יציאת Display Port זה סוג של יציאת וידאו דיגיטלי (אפשר להמיר ל-DVI). יש אותה גם ב-T500 וגם ב-E6500, אבל ב-14.1" יש אותה רק ב-E6400. זה רלוונטי רק אם אתה רוצה לחבר את המחשב למסך עם כזו כניסה או לטלוויזיה.

חיי הסוללה של ה-T500 עם סוללת 9 תאים הם בערך 6-6.5 שעות בעבודה קלה שזה מעל לממוצע. בקשר ל-E6500 יש פחות דיווחים, ממה שיש אני מעריכה שהוא יתן חיי סוללה קצת פחות טובים.

אפשר לקנות גם בשביל ה-E6500 סוללה של 9 תאים.

אין מכס על ניידים, יש מע"מ בשיעור של 15.5%. ל-E6500/400 יש יתרון על פני ה-T500/400 מבחינת פשטות האחריות בקניה בחו"ל. את מחשבי לנובו יש לרכוש מ-Resellers מסויימים על מנת לקבל אחריות בארץ ואילו את מחשבי שזכאים לאחריות ניתן להרכיב ישירות דרך בצורה מתאימה לצרכיך ולהוסיף את האחריות המורחבת (מסוג NBD, בדר"כ העלות היא בין 100$-200$, תלוי בקונפיגורציה והמחשב). שאלת הכדאיות תלויה בכמה אתה מוכן להתברבר על מנת לקבל הנחה מסויימת ובקונפיגורציה שתבחר. ככל שהמחשב יקר יותר הכדאיות נוטה לעלות. אם זה אפשרי עדיף לקנות מהיצרן ברוב המקרים (בלנובו זה לא אפשרי אם אתה רוצה אחריות על סדרת T).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נייד יותר מהיר מבין השניים? (T500 , E6500) כי הבנתי שיש להם מעבד שונה , לאחד P8400 ולשני T9600 , נכון?

כמה יעלה לי לשנות בE6500 את הסוללה לסוללת 9 תאים?

איזה דרך היא העדיפה ביותר להביא את הנייד מארה"ב לארץ? משלוח FEDEX?

ולפי מה שאת אומרת , אני יכול לקנות את הנייד מחול ובארץ כבר לבוא לסניף של ולעשות אחריות בינלאומית, האם זה נכון?

אגב, מה זאת אומרת קונפיגורציה של המחשב?

ודבר אחרון, האם כדאי לייבא מחשב כמו ה E6500 מארה"ב(או בכלל מחו"ל) אם לחשב גם את מחיר המשלוח,מע"מ,והרחבת אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נייד יותר מהיר מבין השניים? (T500 , E6500) כי הבנתי שיש להם מעבד שונה , לאחד P8400 ולשני T9600 , נכון?

לא, אפשר להרכיב את שניהם עם מבחר של מעבדים.

כמה יעלה לי לשנות בE6500 את הסוללה לסוללת 9 תאים?

נדמה לי שדרך דל זה עולה משהו כמו 70-80 דולר. גם ה-T500 בא בדרך כלל עם סוללת 6 תאים וניתן לשדרג אותה ל-9 תאים.

איזה דרך היא העדיפה ביותר להביא את הנייד מארה"ב לארץ? משלוח FEDEX?

תלוי מאיפה אתה קונה אבל, כן, אני הייתי משתמשת בחברת משלוחים מאובטחת (אפשר גם של הדואר עצמו).

ולפי מה שאת אומרת , אני יכול לקנות את הנייד מחול ובארץ כבר לבוא לסניף של ולעשות אחריות בינלאומית, האם זה נכון?

לא, זו לא כוונתי. אולי זה אפשרי, אין לי מושג. מה שאני אמרתי זה שאפשר לקנות את האחריות דרך ארה"ב במעמד ההזמנה (אפשר להחור את זה באתר שלהם).

אגב, מה זאת אומרת קונפיגורציה של המחשב?

המפרט של המחשב.

ודבר אחרון, האם כדאי לייבא מחשב כמו ה E6500 מארה"ב(או בכלל מחו"ל) אם לחשב גם את מחיר המשלוח,מע"מ,והרחבת אחריות?

ראה את תשובתי לכך למעלה, כפי שאמרתי זה תלוי במפרט שאתה בוחר. מדובר בחישוב פשוט, אחרי שתבחר מפרט אתה יכול לערוך אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מעבד מתאים לי ? P8400? T9400? 9600?

15.4inch LED Display - Brush Metal Black 1440x900 + תוספת 795ש"ח

למה הכוונה? מה זה מוסיף למסך?

את יכולה בבקשה לתת לי אתר אמין שאפשר להזמין משם את הנייד וכבר לבחור את האופציות שאני רוצה (תוספת ל2 GB , 9 תאים וכו'..) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, עדיין לא הבנתי אם אתה קונה בארץ או בארה"ב.

המסך שבחרת נותן רזולוציה גבוהה יותר ותאורת LED (מסכי LED אחידים יותר, שוקלים קצת פחות וצורכים קצת פחות חשמל).

כל המעבדים שציינת יספיקו לחלוטין לצרכים שתיארת. אני לא הייתי משלמת תוספת מעבד ל-P8400/600. כמו כן, מעבדי P צורכים פחות חשמל וישפיעו לטובה על חיי הסוללה תחת תנאים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד בעצמי לא החלטתי איפה שווה לקנות, בגלל זה אני רוצה כבר לבחור באתר את כל התוספות ולחשב עם ההזמנה והאחריות אם שווה לי באמת להביא את הנייד משם או כבר עדיף לקנות פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...