כמה אתם משלמים על אינטרנט 5MB? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה אתם משלמים על אינטרנט 5MB?

3d7

Recommended Posts

יש לי בהוט ובזק בינלאומי של 5Mbps download ו512Kbps upload.

עד עכשיו שילמתי רק לבזק בינלאומי 199.90 ש"ח בחודש, והם שילמו להוט על התשתית.

עכשיו כשהמבצע הסתיים, התקשרתי לבזק בינלאומי והם אמרו לי שאני יכול להמשיך את הבאנדל של 199.90 ש"ח לחודש לעוד שנה, או לעבור לנציג קשרי לקוחות שאולי יוכל להציע לי מבצע יותר טוב.

הנציג קשרי לקוחות הציע לי מבצע של 64.90 ש"ח בחודש עם התחייבות לשנה. אני לא יודע אם זה באמת מבצע, אבל זה יותר זול מהבאנדל ששילמתי אז הסכמתי, מכיוון מאין לי בעיות עם הגלישה בבזק בינלאומי, ואני לא מתכוון לעבור לאחת מהחברות האחרות גם לא עבור 10 ש"ח בחודש.

אני יודע שאורנג' אמורה להיכנס לשוק, אבל אני לא יודע אם היא תהיה תשתית או ספק, ואיך היא תהיה מבחינת תשתית ושירות.

אח"כ הוא העלה גם את הנציג שירות לקוחות של הוט לשיחת ועידה, והוא אמר לי שהמחיר תשתית בהוט ל5Mbps הוא 109 ש"ח. הנציג שירות לקוחות של בינלאומי שאל את הנציג של אם הוא יכול להציע לי יותר טוב, אז הוא אמר שהוא יכול לתת לי 6 חודשים במחיר של 69 ש"ח לחודש ו6 חודשים נוספים במחיר של 109 ש"ח לחודש עם התחייבות לשנה, ככה שזה יוצא בממוצע 89 ש"ח לחודש אז הסכמתי גם לזה.

בסה"כ יוצא לי עכשיו על 5MB מחיר של 153.9 במקום 199.90, ויש לי התחייבות לשנה. מה אתם אומרים, זה מחיר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שילמת ככה לפני שנה, אז אולי עכשיו יתנו לך מחיר יותר טוב.

אתם מבינים, בהוט אמרו לי שנגמר לי המבצע ואני לא הייתי בטוח אז התקשרתי לבזק בינלאומי לברר.

בבזק בינלאומי ענתה לי אחת נחמדה שאמרה שהמבצע של הבאנדל אכן הסתיים ושאלה אותי אם אני רוצה לחדש אותו או לפנות לנציג שימור לקוחות שאולי יוכל להציע לי הצעה יותר טובה. אני חשבתי ש199.90 זה מחיר סביר, אבל אם היא מציע לפנות לנציג שימור לקוחות אז שווה לנסות.

הנציג שימור לקוחות היה גם בחור נחמד שאמר שאני יכול להמשיך עם הבאנדל של 199.90, אבל יותר שווה לי להפריד כי אז הוא יוכל לתת לי 64.90 (אמרתי לו שהמחיר של התשתית זה 109). הוא הציע גם להעלות את הוט בשיחת ועידה כדי לוודא את המחיר אצלם. לקח קצת זמן עד שענו בהוט, אבל הנציג שם אמר שהמחיר הוא אכן 109 ש"ח. הנציג של בינלאומי אמר שזה סביר, אבל הוא עשה לנציג של "אתה יכול אולי להציע לו מחיר יותר טוב?" - אז הנציג של נתן לי את המבצע הזה עם התחייבות לשנה.

החישובים של התשלומים לבזק בינלאומי והוט קצת מסובכים.

לבזק בינלאומי אני משלם שוטף + 30. כלומר, עכשיו אני משלם על לפני חודשיים.

בהוט אני משלם בראשון לחודש חודש קדימה.

בסה"כ, נראה לי שיצא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח להוריד את הוט@014 במחיר :\

אני משלם 90-100 שקל על 1.5

רציני? אמרת להם שאתה רוצה להתנתק? הביאו לי שלושה חודשים חינם לפני שסיימתי את המשפט..

לא כדאי לך לשדרג לפחות ל 2.5?

יוצא ממש טיפה יותר יקר בדרך כלל ואפילו סכום זהה לפעמים, ואתה מקבל מהירות כמעט כפולה.

לא הייתי בונה על זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציני? אמרת להם שאתה רוצה להתנתק? הביאו לי שלושה חודשים חינם לפני שסיימתי את המשפט..

הקטע שאני לא רוצה להתנתק מהם, כמה שהם קקות, אני צריך אותם (מכמה סיבות)

אם הם יקחו אותי ברצינות?

מישהו יכול להגיד לי כמה עולה 2.5 בבזק (ADSL) שאני אוכל להגיד להם? (המחיר הכי זול האפשרי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק + בינלאומי.

אהה... לא קלטתי את מה שכתבת בהודעה הקודמת שלך.

זה מחיר עובד, לא מחיר שכל אחד יכול לקבל.

בעצם, יוצא שאתה משלם יותר, כי בבזק אתה צריך לשלם גם על אחזקת קו טלפון.

אני לא מצליח להוריד את הוט@014 במחיר :\

אני משלם 90-100 שקל על 1.5

מה זה 90-100 ש"ח? תחליט, זה 90 ש"ח או 100 ש"ח?

בכל אופן, ל1.5 זה המון כסף! עדיף לשדרג ל2.5.

הקטע שאני לא רוצה להתנתק מהם, כמה שהם קקות, אני צריך אותם (מכמה סיבות)

אם הם יקחו אותי ברצינות?

תגיד להם שהמחיר נראה לך גבוה, ותשאל אם יש אפשרות להוזיל את המחיר.

אם יגידו לך שלא, אז תגיד להם שאתה רוצה להתנתק. אבל, אתה צריך להישמע ככה שהם יבינו מהטון דיבור המאוכזב שלך שהדבר היחיד שמפריע לך זה המחיר, ושאם הם יציעו לך מחיר יותר נמוך אז תישאר.

מקסימום, אם זה לא ילך והם יגידו לך שהם מסכימים לנתק אותך, אז תגיד להם "טוב, תראה... שיניתי את דעתי. אל תנתק". זה שווה ניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...