אינטרנט זהב עשו לי משהו לא יפה... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט זהב עשו לי משהו לא יפה...

Ibrow-Now

Recommended Posts

החבילה שאני נמצא בה עלתה לפני שנה בערך סכום מסוים של כמעט 180 ש"ח. היום היא עולה 110.

היות וההנאה שלי היא לא להכנס כל יום לאתר החברה ולבדוק מחירים חדשים, לא שמתי לב שהמחירים השתנו מאז וירדו ל110. לא יודע אפילו ממתי.

הם השאירו אותי בחבילה של 180, זאת לא גניבה? רק אם אבקש יורידו אותי ל110, ואני לא בטוח שאני בכלל אבקש (שוקל לעבור).

זכותי לדעת שהמחירים ירדו.

ככה זה עם כל הספקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבילה שאני נמצא בה עלתה לפני שנה בערך סכום מסוים של כמעט 180 ש"ח. היום היא עולה 110.

היות וההנאה שלי היא לא להכנס כל יום לאתר החברה ולבדוק מחירים חדשים, לא שמתי לב שהמחירים השתנו מאז וירדו ל110. לא יודע אפילו ממתי.

הם השאירו אותי בחבילה של 180, זאת לא גניבה? רק אם אבקש יורידו אותי ל110, ואני לא בטוח שאני בכלל אבקש (שוקל לעבור).

זכותי לדעת שהמחירים ירדו.

ככה זה עם כל הספקים?

אכן. זה קרה עם בינלאומי, הם עידכנו מחירים אבל לא יידעו את המשתמשים. רק טלפון פתר את הבעיה.

"תעבירו אותי לחבילה החדשה שלכם היותר זולה תודה ושלום."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ....תיראה לדעתי הספקית האינטרנט הטוב ביותר בארץ היא נט ויז'ן :) (אגב גם אותי דפקו זהב....)

וזאות לא גנבה....כי אתה הסכמת עם חברה על סכום ואתה משלם אותו...ככה שאם אתה רוצה לשנות משהו אתה צריך להיות מודע על הזמן למחירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב - קודם כל ברור שמותר לך לעבור לחבילה היותר זולה.

דבר שני מה שהם עשו זה אולי חוקי אבל מאוד מסריח

לא בטוח במאה אחוז שמותר להם לעשות דבר שכזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו טוב טוב למה שאני אומר לכם.

האינטרנט של 'אינטרנט זהב' לא שווה גרוש. אגורה. נאדה.

אני נמצא כרגע בחבילת 256k ADSL ומשלם 54 ש"ח לחודש (ורק בגלל המחיר הזול, סעמק, אבי לא מוכן לעבור ספק) וסובל כ-ל-ה-ז-מ-ן מניתוקים, בעיות סינכרון, אי-יכולת להתחבר, פינגים זוועתיים וכו' וכו'.

בנוסף לכך, כפי שהתחוור לכם מקריאת ת'רד זה, הם רמאים חארות.

לא להתחבר לאינטרנט זהב, בשום פנים ואופן.

לכו על קווי זהב או ברק או אפילו על נטוויז'ן שנחשבים גם כן לזוועה לא קטנה.

העיקר - לא לאינטרנט זהב!

אל תהיו פראיירים. תקשיבו למי שמדבר מניסיון. אני איתם כבר כ-5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין להבהיר כמה דברים :

לפותח הת'רד , אם חתמת איתם על זה שאתם משלם סכום כסף מסויים (לדוגמא 180 שקל) לחצי שנה (או כל פרק זמן אחר , זה ממש לא רלוונטי כרגע) על חבילה מסויימת (לדוגמא ה-750 קילובייט) אז אפילו אם במהלך החצי שנה הזו (או כל פרק זמן אחר) המחיר יורד ל-5 שקל (סתם הגזמה) אין לך את הזכות לדרוש לעבור למחיר היותר נמוך מכיוון שהתחייבת לשלם סכום כסף מסויים לתקופת זמן מסויימת . עכשיו , אם זה קרה אחרי תקופת הזמן שהתחייבת לה אז יש לך את הזכות לדרוש שיעבירו אותך למחיר היותר נמוך . ודרך אגב , הם לא מחוייבים להגיד לך שירדו המחירים אחרי שעברה תקופת ההתחייבות . נכון , זה לא יפה , וזה מגעיל , אבל זו זכותם המלאה . הבנת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו טוב טוב למה שאני אומר לכם.

האינטרנט של 'אינטרנט זהב' לא שווה גרוש. אגורה. נאדה.

אני נמצא כרגע בחבילת 256k ADSL ומשלם 54 ש"ח לחודש (ורק בגלל המחיר הזול, סעמק, אבי לא מוכן לעבור ספק) וסובל כ-ל-ה-ז-מ-ן מניתוקים, בעיות סינכרון, אי-יכולת להתחבר, פינגים זוועתיים וכו' וכו'.

בנוסף לכך, כפי שהתחוור לכם מקריאת ת'רד זה, הם רמאים חארות.

לא להתחבר לאינטרנט זהב, בשום פנים ואופן.

לכו על קווי זהב או ברק או אפילו על נטוויז'ן שנחשבים גם כן לזוועה לא קטנה.

העיקר - לא לאינטרנט זהב!

אל תהיו פראיירים. תקשיבו למי שמדבר מניסיון. אני איתם כבר כ-5 שנים.

ואני גם רוצה להתייחס אליך :

אינטרנט זהב מעולים לגבי האינטרנט שלהם . פשוט מעולים . הייתי מחובר אצלהם לשנתיים 56K ועוד חצי שנה ADSL ובחצי שנה שהייתה ADSL הם היו פשוט מעולים . הקצבים תמיד על המקסימום , פינגים מעולים , בקיצר מעולה . אבל מה ? בקשר לשירות לקוחות זה משהו אחר . שירות הלקוחות אצלם הוא הגרוע ביותר בארץ ובזה אני בטוח .

אז ככה שאי אפשר לשפוט חברת לפי לקוח אחד לא מרוצה , צריך הרבה אנשים בשביל לשפוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...