תגידו אנשים, קורה משהו עם האינטרנט בכבלים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו אנשים, קורה משהו עם האינטרנט בכבלים

omri_ro

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוא נחכה עוד חצי שנה, נתלהב כולנו בערב קבלת האישור ולמחרת נקרא בוואלה שהעניין נדחה לחצי שנה נוספת...

לדעתי, רק אם חברות הכבלים המפגרות היו סוגרות את הניסוי עוד מלפני שנה (כי כולנו הבנו שזה כבר עובד...) ולא היו צריכות להוציא המון כסף עליו, אז הן היו מוכנות לספק את השירות כבר מלפני חודש ולא היו מתבכיינות על תקציבים ו"קשיים טכניים" תרצניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נחכה עוד חצי שנה, נתלהב כולנו בערב קבלת האישור ולמחרת נקרא בוואלה שהעניין נדחה לחצי שנה נוספת...

לדעתי, רק אם חברות הכבלים המפגרות היו סוגרות את הניסוי עוד מלפני שנה (כי כולנו הבנו שזה כבר עובד...) ולא היו צריכות להוציא המון כסף עליו, אז הן היו מוכנות לספק את השירות כבר מלפני חודש ולא היו מתבכיינות על תקציבים ו"קשיים טכניים" תרצניים.

שלא יסגרו לי את הניסוי בחיים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:nono: :nono:

:pissed::pissed::pissed: :boid:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אם היו סוגרים לאנשים כמוך את הניסוי, כל האנשים במדינה יכלו כבר להינות מזה. אבל מה לעשות, כל אחד במדינה חושב רק על עצמו ולא אכפת לו מהאחרים. מצידו שכולם יידפקו, לו מגיע את הטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך תבנה על זה יותר מדי.

כל עוד זה בניסוי אתה תשאר שפוי, כשיהיה מסחרי , תמרוט שערות ממקומות לא נעימים בגלל המהירות.

רוצה פס רחב ? לך על ADSL.

זאת לא הנקודה, הנקודה היא שכל האנשים בניסוי הם אוכלי חינם. אני משוכנע שאם הם היו משתמשי ה ADSL שמשלמים בסביבות ה400 שקל כל חודש ואני הייתי בניסוי של הכבלים, הם היו מאוד רוצים לראות אותי מתנתק יחד עם כל המשתמשים האחרים שבניסוי. :asthanos:

למה לא להסכים לוותר על דבר מסויים למען רווחת רבים?... :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל שטויות. זה ימשיך להיסחב ככה וגם כשכבר יקבלו אישור וזה יהיה מסחרי. זה יעלה כמו ה-ADSL אם לא יותר (כבר שמעתי על סכום של 30 דולר כנראה רק עבור גישה כי את ה-ISP כל אחד יוכל לבחור בעצמו) ויכנס מאד לאט לשוק האינטרנט ה"מהיר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו אני אסביר לכם משהו:

אני התכוונתי להזמין adsl ופתאום תבל התקשרו והציעו לי בחינם אז אל תגידו שאני "אוכל חינם" זה נכון אני מעדיף שלי יהיה בחינם........

חוץ מזה בשבועיים האחרונים הם התקינו לעוד 5 חברים שלי! אז זה נכנס יותר מהר ממה שאתם חושבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו אני אסביר לכם משהו:

אני התכוונתי להזמין adsl ופתאום תבל התקשרו והציעו לי בחינם אז אל תגידו שאני "אוכל חינם" זה נכון אני מעדיף שלי יהיה בחינם........

חוץ מזה בשבועיים האחרונים הם התקינו לעוד 5 חברים שלי! אז זה נכנס יותר מהר ממה שאתם חושבים

נו בטח אני מבין אותך!

ואל תתן להם לנסות להרגיש שמה שאתה מקבל זה לא טוב..... תצחק עליהם! (גם עליי) ואל תתן תירוצם למה יש לך את זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו אני אסביר לכם משהו:

לא מסתדר לי שאתה גר בגבעתיים (ערוצי זהב) ומחובר לאינטרנט מהיר של תבל. איך זה יכול להיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מאוד גיל, יש את נחלת יצחק שזו שכונה בגבעתיים או על ידה והלקוחות שם מחוברים לכבלים של תבל.

כנראה שסקרופ גר באיזור הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר בניסוי שנה וחצי מצד אחד אף אחד לא יודע מה זה שנה וחצי חינם בלי כסף אז אל תתלוננו שאנחנו אוכלי חינם אחרי הכל זה היה מקרי ששמו לי את הניסוי ומצד שני אכפת לי שלכולם יהיה אבל כל אחד פה היה קודם דואג לעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר בניסוי שנה וחצי מצד אחד אף אחד לא יודע מה זה שנה וחצי חינם בלי כסף אז אל תתלוננו שאנחנו אוכלי חינם אחרי הכל זה היה מקרי ששמו לי את הניסוי ומצד שני אכפת לי שלכולם יהיה אבל כל אחד פה היה קודם דואג לעצמו.

אחחחחחח....

המנטליות הקלאסית של החברה הישראלית...

קודם לי יהיה טוב, ושכולם יידפקו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...