הקליפים בערוץ 9 - ערוץ ישראל אחת. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקליפים בערוץ 9 - ערוץ ישראל אחת.

udicol

Recommended Posts

מה אתה מתחסד יא אוהד אמינם שכמוך...אתה מדבר כמו איזה שמרן...אתה בכלל קראת ליריקה אחת של מה שהוא שר?

אם לא איכפת לך אצטט מספר שירים שלו:

מתוך השיר KILL YOU

They aint say I can't rap about coke no more.

(AHHH!) Slut, you think I won't choke no whore

till the vocal cords don't work in her throat no more?!

(AHHH!) These motherfuckers are thinkin I'm playin

Thinkin I'm sayin this shit cuz I'm thinkin it just to be sayin it

(AHHH!) Put your hands down BITCH, I ain't gon' shoot you.

I'ma pull +YOU+ to this bullet, and put it through you

(AHHH!) Shut up slut, you're causin too much chaos

Just bend over and take it slut, okay Ma?

Oh, now he's rapin his own mother, abusing a whore,

snorting coke, and we gave him the Rolling Stone cover?"

מתוך השיר SUPERMAN

First off you dont know Marshall, at all so dont grow partia,

thats ammo for my arsenal, Ill slap you off that barstool,

Theres goes another lawsuit, leave handprints all across you,

good Lordy whoadie, you must be gone off that water bottle,

You want what you cant have, ooh girl thats too damn bad,

dont touch what you cant grab, end up with two backhands,

Put anthrax on a tampax, and slap you till you cant stand,

Girl you just blew your chance, dont mean to ruin your plans

אז אל תדבר איתי על ילדים קטנים שרואים איזה שד, אני לא רואה שום דבר פסול בלראות בחורות חצי ערומות בטלביזיה מקדמות את האומנות שלהם בקצת עירום, הרי אם תסתכל בקליפים של SNOOP DOGG, DR DRE, BIGGIE ועוד, תראה שגם יש עירום.

אז למה דווקא עם זה שהרוסיות חושפות ומקדמות את עצמן בעזרת מראה חיצוני ולא רק כישרון (גם להראות טוב דורש עבודה קשה! להתאפר, להתאמן, לעבוד על גזרה וכדומה, זה גם סוג של כישרון, הרי לא כל הבחורות נראות ככה, אז כבר יש כאן משהו שהוא מעל הממוצע :) )

זה מה שמכעיס אותי, שדווקא כשרוסיות עושות את זה כולכם מתקוממים, איפה הייתם כשבריטני הוציאה את i'm a slave for you?

או את שאר הקליפים שלה בהם היא גם כן מפזזת חצי עירומה על המסך?

איפה אודי המתחסד שפתח פה ת'רד אשר סוג כזה של הפצה מוזיקלית גורם לו לרחם על אותן בחורות (אתה בטח בוחר אותן לפי האופי הא?)

תראה לי ת'רד שפתחת בעקבות קליפים אחרים שהם לא של רוסיות? אה איפה?!

נמאסת כבר! תמיד יש לך משהו להגיד רק לקבוצה מסויימת של אוכלוסייה...אז לאמריקאיות מותר ולרוסיות אסור?

שכחת עוד דבר...

אתר הפורנו הישראלי היחידי בארץ שמייצר פורנוגראפיים שייך למישהי שהיא לא רוסיה, והיא הכוכבת!

מה אתה אומר על זה?

בן אדם תקרא טוב כתבתי שאני אוהב את זה ויש הבדל בין הצגה וויזאולית של משהו לבין להגיד את זה... עזוב שנייה את הקליפים בערוץ 9 ראית את ההופעה של וויאגרה?? גם האמריקיות חושפות אבל לא כל כך ואני בתור רוסי הרגשתי לא טוב עם העניין הזה בגלל הקטע שלא משדרים הרבה רוסית בטלוויזיה השראלית אבל עד ששידרו זה היה יותר מדי.. הבנות באו ערומות כמעט וזה רק משהו שמחזק את הסטיגמה של הנשים הרוסיות....והן לא כאלו תאמין לי.... :)

אתה מדבר על ישראלה?!!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בן אדם תקרא טוב כתבתי שאני אוהב את זה ויש הבדל בין הצגה וויזאולית של משהו לבין להגיד את זה... עזוב שנייה את הקליפים בערוץ 9 ראית את ההופעה של וויאגרה?? גם האמריקיות חושפות אבל לא כל כך ואני בתור רוסי הרגשתי לא טוב עם העניין הזה בגלל הקטע שלא משדרים הרבה רוסית בטלוויזיה השראלית אבל עד ששידרו זה היה יותר מדי.. הבנות באו ערומות כמעט וזה רק משהו שמחזק את הסטיגמה של הנשים הרוסיות....והן לא כאלו תאמין לי.... :)

אתה מדבר על ישראלה?!!?

נו באמת... בוא אני אתן לך רשימה של סרטי שהם לא סרטי פורנו ויש שם מספיק אמריקאיות מתפשטות

The Up In Smoke Tour - לא ידעתי שכשדרה וסנופ שרים את השיר "fuck you" זה הכרחי להראות איך כל הבנות בקהל מרימות חולצה

Deathrow Uncut - אין אושר אילאי יותר מלשמוע את טופאק שר כשברקע נשים Topless, אפילו בתגובות בamazon צחקתי כשאנשים מגיבים כשהם אומרים "לא ידעתי שאמזון מוכר פורנוגראפים"

בקיצור: כל העולם אותו דבר ואת אותן סרטי אומנות אפשר בלילה למצוא גם בערוץ 6, ערוץ 4 ואם תחפשו גם בערוצים מחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב שמדי פעם מופיעים דיונים כאלה באתר, דיונים שמתרכזים בהשמצה של עדה כזאת או אחרת, פשוט חבל :( .

לא נורא, זה כייף לראות מדי פעם חבורה של ילדים ששמטיחים אחד בשני עד כמה אני יותר טוב.. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the exorcist = the racsict

אנשים כמוך פשוט מחליאים אותי , אנחנו באנו לפה אחרי שברוסיה רדפו אותנו הקבוצות הגזעניות וגם פה קוראים לנו בשמות גנאי ,

אני מתערב איתך שלא תבוא לרוסי ותגיד לו את מה שאמרת כאן בפורומים כי הוא יפוצץ לך את הצורה , אני מכיר אנשים כמוכם , מוגי לב שכל הזמן מדברים מאחורי הגב , ועכשיו לענינינו , לא רוצה אל תראה , אף אחד לא מכריח אותך ! ובקשר להערות הגזעניות שלך , מתי שהוא באמצע דיבור אם החברים שלך יתפלקו לך כמה מילות גנאי ורוסי ישמע את זה ויפוצץ אותך במכות הוא לא יהיה אשם !.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

the exorcist = the racsict

אנשים כמוך פשוט מחליאים אותי , אנחנו באנו לפה אחרי שברוסיה רדפו אותנו הקבוצות הגזעניות וגם פה קוראים לנו בשמות גנאי ,

אני מתערב איתך שלא תבוא לרוסי ותגיד לו את מה שאמרת כאן בפורומים כי הוא יפוצץ לך את הצורה , אני מכיר אנשים כמוכם , מוגי לב שכל הזמן מדברים מאחורי הגב , ועכשיו לענינינו , לא רוצה אל תראה , אף אחד לא מכריח אותך ! ובקשר להערות הגזעניות שלך , מתי שהוא באמצע דיבור אם החברים שלך יתפלקו לך כמה מילות גנאי ורוסי ישמע את זה ויפוצץ אותך במכות הוא לא יהיה אשם !.

אתם יכולים לחזור לאמא רוסיה הקומוניסטית, אתם לא רצויים כאן עם כל הסמים והזנות שאתם מביאים.

ולמזלי אין לי שום חבר רוסי, אני לא מעוניין בשום קשר עם עבריינים, מסוממים.

בוא נעשה את הדיבורים מאחורי הגב לאמיתיים ונחזיר את כל העבריינים שבכם חזרה לרוסיה, באתם לכאן במטרה לנצל את המדינה ולא בגלל שרדפו אתכם, אתם העולים משנות ה90 באתם רק רק בשביל הכסף ולא משום סיבה אחרת, אז אל תזיין את השכל ולך תשתה וודקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

טוב מרוקאי מסריח , גם אני אכנס לשלב שאתה נכנסת אליו כבר מזמן ! תחזור למרוקו יחרא , למזלי אין לי חברים מרוקאים שמסניפים קוקאין כל היום , בור עם והארץ , כמה זמן היו צריכים לחנך אותכם לתרבות ? (רמז - 30 שנה ) אני לא עושה הכללה , תגובה זו מיועדת רק לטיפש שענה מעליי !

איזה נחמד שאני בכלל לא מרוקאי.

תחזור לרוסיה, רוסון לבנבן, תקחו אתכם את כל האנטישמיים שבכם, יהודים עלק, מצאתם תרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. סולאריס, אל תבזבז עליו את מיטב דיעותיך וכתביך, פשוט עזוב, אין טעם לדבר עם אנשים כאלה.

ב. אודי אל תתמם פתאום ותגיד פתאום שאין בדבריך גזענות! אתה לא עובד על אף אחד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי לקרוא את הדיון הזה בלי להתחייס למר The_Exorist הגזען הנצאי שמגיב פה בת'ראד.

אתה וההכללות הסטריוטיפיות שלך יכולות להשאר מחוץ לפורום, התגובות שלך עוברות את גבול הטעם הטוב והן גזעניות להחריד אז אל תגיד לי לך תשתה בקבוק וודקה אלא לך בעצמך ותקרא ספר או משהו, יש לך בעיה בסיסית בהבנת בני אדם ואתה עושה הכללות גזעניות כלפי העולים הרוסים.

אגב אני עליתי לארץ עם משפחתי לפני כ- 13 שנה ואני יכול להגיד לך שכל השטויות שאתה אומר קיימות בכל מגזרי הציבור הישראלי (הכוונה לסמים, זנות, פשע וכו').

ולגבי הערוץ הזה כבר היה פה דיון על זה עם אותם התגובות.. אני אישית לא צופה בו אבל אתם ממש מגזימים כשאומרים שהוא גורם מרחיק של עולי ברה"ם מהחברה הישראלית, ממש ממש לא, צאו מזה! הערוץ הזה הוא כמו כל ערוץ בידור מסחרי אחר, אבל ברוסית, למען אנשים דוברי רוסית ובפעמים שאני כן רואה אותו אני רואה שכל מה שהם מדברים שם זה על דברים בישראל (חדשות, אקטואליה, דיונים פוליטיים, ובלי קשר שעשועונים רגילים כמו בערוץ 2), אז אל תגידו לי שהוא מרחיק ומנתק את העולים מהחברה הישראלית כי זה פשוט לא נכון.

עריכה: the_exorist עובר באופן מובהק על כללי הפורום הנוגעים לאיסור גזענות בפורום, אם לא יפסיק אני ממליץ לנקוט בצעדים כלפיו, לשיקול המודרייטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

הממ, מעניין מי האמטישמי פה ?

החברים גלוחי הראש שלך שרק היום בלילה התקיפו חסרי בית בתל אביב.

אותם אלו שהולכים לקנות דיסקים של להקות ניאו נאציות. מעניין שכל מי שעושה את זה, זה רק העולים הרוסים, אתה וחבריך העבריינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו הבן אדם הזה זה משהו... תגיד טפיל למה אתה עושה הכללות ? מי אמר שאני מסתובב אם עבריינים ואני גם לא שם *** על מה שקורה בתל אביב או את מי מתקיפים , אני חי בבועה שלי שנקראת אשקלון שגם ככה יש לנו את אחוז הפשיעה מבין הגבוהים בארץ. גם אני לא בטוח שאתה בכלל בן עשרים , כי אם התגובות שלך על רוסים בצבא כבר מזמן היו מכניסים לך קנה M-16 לתחת, אתה פשוט אידיוט . תעשה לכולנו טובה ותודה בזה ! שכחתי משהו ?.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

תראו הבן אדם הזה זה משהו... תגיד טפיל למה אתה עושה הכללות ? מי אמר שאני מסתובב אם עבריינים ואני גם לא שם *** על מה שקורה בתל אביב או את מי מתקיפים , אני חי בבועה שלי שנקראת אשקלון שגם ככה יש לנו את אחוז הפשיעה מבין הגבוהים בארץ. גם אני לא בטוח שאתה בכלל בן עשרים , כי אם התגובות שלך על רוסים בצבא כבר מזמן היו מכניסים לך קנה M-16 לתחת, אתה פשוט אידיוט . תעשה לכולנו טובה ותודה בזה ! שכחתי משהו ?.....

תחזורו תחזרו לרוסיה ותתקעו לצ'צ'נים, להתראות לכם, חבורת עבריינים מופרעים.

הפלסטינאים יותר טובים מכם, חבורה של רוסים שיכורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...