מפרט למשחקים,תקציב עד 11,000 שקלים - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים,תקציב עד 11,000 שקלים

אסיWOW

Recommended Posts

אם כבר אתה משקיע אל תקנה עם המארז 300 כמו שהציעו לך אם כבר תקנה את ה 1200 כי מבחינת טמפרטורות אני מעיד מניסיון אישי ישנם הבדלים שמתבטאים גם ב 20 מעלות הפרש.

לגבי המפרט עצמו אל תשתגע על המעבדים החדשים מה שהציעו לך עם ה 8400 זה מעולה! כשתרצה לשדרג יהיו דברים הרבה יותר טובים בשוק לבזבז עליהם את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם כבר אתה משקיע אל תקנה עם המארז 300 כמו שהציעו לך אם כבר תקנה את ה 1200 כי מבחינת טמפרטורות אני מעיד מניסיון אישי ישנם הבדלים שמתבטאים גם ב 20 מעלות הפרש.

לגבי המפרט עצמו אל תשתגע על המעבדים החדשים מה שהציעו לך עם ה 8400 זה מעולה! כשתרצה לשדרג יהיו דברים הרבה יותר טובים בשוק לבזבז עליהם את הכסף.

antec 1200 זה קצת מוגזם , אפשר לעלות במארז נגיד לP182 אבל אני לא רואה צורך לקחת 1200 (מארז מגניב אין ספק אבל אני לא חושב שיש צורך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שלא מנסים לא יודעים אצלי הוא משרת כרגע 9800GTX עם 7 דיסקים קשיחים ומעבד Q6600 באובר ופיזור החום כאן הוא לא נורמלי אם באנטק 300 ישב הכרטיס מסך שלי על 60 מעלות קבוע בזמן מנוחה עם סטוק באנטק 1200 הוא יושב על 40 מעלות כאלו הפרשים לא דמיינתי שיהיו לי בגלל החלפת מארז שלא תבין לא נכון עם מארז פתוח הכרטיס חם יותר שזה הדבר הכי מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ. אני בספק אם יש הבדל כזה גדול ואולי זה בגלל שיש מאורר בדלת שזורק אויר, ויש אפשרות כזו באנטק 300.

אתה גם משווה מארז בכ-300 ש"ח למארז שעולה קצת יותר מפי שלוש וזה בשום פנים ואופן לא שווה את זה.

P182 לא בקטגוריה הזו בכלל והאו מיועד לשקט מקסימלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שלא מנסים לא יודעים אצלי הוא משרת כרגע 9800GTX עם 7 דיסקים קשיחים ומעבד Q6600 באובר ופיזור החום כאן הוא לא נורמלי אם באנטק 300 ישב הכרטיס מסך שלי על 60 מעלות קבוע בזמן מנוחה עם סטוק באנטק 1200 הוא יושב על 40 מעלות כאלו הפרשים לא דמיינתי שיהיו לי בגלל החלפת מארז שלא תבין לא נכון עם מארז פתוח הכרטיס חם יותר שזה הדבר הכי מדהים.

WTF- למה לכל הרוחות אתה צריך 7 דיסקים קשיחים? זה אולי מצדיק מארז FULL TOWER - לא המפרט שכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון דווקא את המאוורר הצידי אני תמיד מנתק! לא סובל את ההמצאה המפגרת הזאת שדופקת את כל הסירקולציה שאני בונה. לא משנה יש לי את שני המארזים ובדקתי את שניהם עואם אפשר אז לאנטק 300 נתתי יתרון מובהק בגלל חוסר מקום רק ארבעה דיסקים קשיחים ושני מאווררי דלתא נוספים שיגדילו את דחיסת האוויר וזה לא הספיק וזה שיפר אולי בחמש מעלות נוספות ואין לי מזגן בחדר! אז כן יש הבדל עצום כי גם הלוח אם שלי שהיה יושב על 40 מעלות עכשיו נמצא על 25 מעלות במארז החדש.

וסידור החוטים הוא אותו סידור חוטים ואפילו הרשיתי לעצמי לסדר פחות במארז ה 1200 וזה עדיין הביא שיפור ענק

לגבי כמות הדיסקים זה קצת צריכים להגיע עוד זה בגלל התפקיד של המחשב זה משמש כמחשב מעבדה והכל פה על ריידים אז אני חייב את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ. אני בספק אם יש הבדל כזה גדול ואולי זה בגלל שיש מאורר בדלת שזורק אויר, ויש אפשרות כזו באנטק 300.

אתה גם משווה מארז בכ-300 ש"ח למארז שעולה קצת יותר מפי שלוש וזה בשום פנים ואופן לא שווה את זה.

P182 לא בקטגוריה הזו בכלל והאו מיועד לשקט מקסימלי ועל זה דיברתי... 1200 נותן יתרונות לטעמי בעיקר למערכות אפשר לקחת P182 בתקציב כזה :)

האם חשוב שקט? עד כמה? חשוב במידה מסויימת
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, חוץ מהתגובה הראשונה הכל שטוית. תלמדו קצת מפורומים בחו"ל!!! מה לא ברור במחשב למשחקים עד 11000 שקל? מה????!!!

פשוט תחסחו מאצמכם אם אתם לא מבינים מה בדיוק הבן אדם רוצה, ואם אתם כן מבינים אז תכתבו אבל בלי להתחקם!!!

מפרט:

מעבד:

INTEL i7 920

זה הוא מעבד שלא תצתרך לשדרג עוד הרבה שנים!!!

1500 ש"ח

קירור:

הקירור שבא אם המעבד זה מספים (אחרי שנה עד שנתיים הוא בדר"כ נדפק אז תחליף אותו למשהו יותר מקצועי כשה יהיה יותר מבחר של גופי קירור לתושבת החדשה של המעבד)(zalman מומלץ ביותר)

לוח אם:

EVGA X58

1800 ש"ח

זיכרונות:

3x2GB XMS3 Triple Channel CORSAIR

1200 ש"ח

כ.מסך:

EVGA 285 GTX

הכרטיס יוצאה בימים הקרובים...

200 ש"ח

קשיח:

2X Western Digital WD2502ABYS RE3 ,RAID 0

600 ש"ח

צורב:

DVD±RW GS22LS30 x22 Black SATA LG

כולל Lightscribe

150 ש"ח

מארז:

Thermaltake VH6000BWS

ענק, שחור ודלת שקופה.

800 ש"ח

ספק:

THERMALTAKE ToughPower W0104RI 650W

600 ש"ח

מסך:

Dell 2408wfp

2800 ש"ח

זה המסך ה-24 אינץ' האכי טוב שתמצאה בעולם (באחריות!!!)

רמקולים:

Logitech X-540 Black 5.1

או 5.1 במחיר דומה

500ש"ח

המחירים לא מדויקים ב-100% אז במקרה וחרגתי תקח מארז פשוט יותר.

מומלץ לקרוא על כל חלק בנפרד שתבין על איזה מפלצת רני מדבר כאן!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על סמך מה אתה מבטל דעות של אנשים אחרים? וזה שקצת למדת לקרוא אנגלית בבית הספר לא עושה רושם! אולי השפה הזאת נותנת לך תחושה שכל מה שכתוב הוא אמת אבל לצערי אני חייב לשבור לך את המיתוס כי זה פשוט לא נכון... ואני אגלה לך סוד קטן לרוב המחירים בחו"ל זולים בהרבה מהמחירים בארץ ולכן שם אולי מרשים לעצמם יותר אבל כאן בארץ הביצועים לא מצדיקים את התימחור אז תתחיל להתאפס כי לתת לבן אדם להוציא 11000 ש"ח על מחשב שהביצועים שלו שווים למחשב בחצי מהמחיר שלו זה פשע! בחו"ל יכול להיות שזה אפילו לגיטימי לבזבזב אחד לשני את הכסף אנחנו לא אוהבים את הקטע הטיפשי הזה!

דבר נוסף רק שתבין יש הרבה חרטטנים שמחליטים להביא תקציב בומבסטי בשביל מחשב חלומות ושסתם אנשים יתאמצו לבנות להם מפרט איך שבא להם וכבר היו כאלה כאן בערימות ולא חסר כאלה בחו"ל אז די אני לא בונה מפרטים לאנשים ווירטואלים יותר מסכום של 7000 ש"ח כי לרוב הם סתם מחרטטים במציאות הרכבתי מפרטים יקרים יותר אבל היה לזה שימוש אמיתי ולא סתם התאמצות לשווא.

יום טוב.

מקווה שההתנסחות הזאת טובה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...