יכול להיות ש ה 7NNXP של GIGABYTE הוא המלך הבא של OC? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יכול להיות ש ה 7NNXP של GIGABYTE הוא המלך הבא של OC?

Jack_g

Recommended Posts

בטח את ההמהרה עשו עם זכרונות או OCZ במהירות DDR433 {PC3500}...

ועם מערכת קירור מים עצבנית וככה לא אמורה להיות בעיה להגיע ל-252... ואני כמעט

בטוח שהם לא הצליחו להכנס עם זה למערכת ההפעלה... אלא רק לעשות פוסט...

{בגלל זה חסרים הרבה פרטים} ויכול להיות גם ש- שלמה.... כבר אי אפשר לדעת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אף פעם לא הובילו באוברקלוק... אולי מבחינת ביצועים ופיצ'רים אז מידי פעם היה להם לוח טוב...

כמו ה-8IEXP {מבוסס 845P} זה היה הלוח הכי מומלץ באתר בזמן שצ'יפסט ה-845P היה הכי טוב לפנטיום4,

אבל מבחינת יכולות אני לא ממש זוכר אבל אני כן זוכר שהיה לוח שהיה יותר טוב ממנו... הוא היה מומלץ

בגלל הביצועים\האמינות והפיצ'רים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שיש דעות קדומות גם לגבי חברות של לוחות אם ,אבל נו , כולכם יודעים עד כמה דעות קדומות באמת שוות : גם היתה בעבר החברה הגרועה ביותר למעבדים עם מעבד עלוב ביותר וגם רייטק היתה החברה הגרועה ביותר לייצור דיסקים לצריבה עם כמויות אדירות של דפקטים , היום המצב הפוך.

למרות שזה באמת אולי הלוח העשיר והמתקדם ביותר למעבדיי היום, המחיר שלו באמת מפוצץ, אפילו מפחיד. אבל אסור לשכוח שזו הגרסה הכמעט הכי יקרה של הסדרה , יש גם לוח בסיסי בסידרה שנקרא 7N400-L1 , הוא נראה אותו הדבר רק הרבה יותר "ריק" - מגולח מכל השטויות, והמחיר שלו הוא פחות מ500 ש"ח בארץ עם 3 שנים אחריות וצריך לזכור שמדובר באולטרה 400 , תאמת אפילו אני התלהבתי מהלוח הזה במחיר הזה - אולי נקנה אחד 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לדעת סופית מי מלך הOC, צריך סקירה שמציבה ראש בראש לוחות שתומכים רשמית בבאס200(400FSB)

ולא כמו בסקירה של TWEAKTOWN, שבה לקחו לוח של אביט NF-S rev1.2 שלא תומך 'רישמית' בבבאס 200(והוא לא היחיד שמקופח שם >:() והראו עד כמה הג'יגה שכן תומך בבאס עוקף בOC את כולם.

ראיתי בסקירות על הלוח שלי(אביט NF7-S 2.0 ;D )שהגיעו בקלות לבאס של 225+ עם יציבות מלאה, אבל בגלל שבכל סקירה הרכיבים שונים, זה לא כל כך תופס :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...