ה-IMAX הראשון בישראל יוקם באילת - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-IMAX הראשון בישראל יוקם באילת

frenzy

Recommended Posts

חברים נכבדים לאחר שהייתי באילת כבר לפני שבועיים ורק עכשיו ראיתי את התרד הזה החלטתי להגיב.

דבר ראשון נתחיל בתמונה.

מעכשיו נקרא לו איימקס ממוקם ליד הקניון במיקום מרכזי וזה דבר טוב, הוא בהחלט נראה מרשים ביום ואף יותר בלילה כאשר

הכיתוב זוהר ממנו ובדפנות הפרמידה לדים משנים את צבעם וזוהרים מפתה ביותר לבוא ולראות את הסרט בהקרנה של 12 בלילה

לנערים "טירת הרוחות" משהו כזה, כל השאר מספרים על גוף האדם על הים ושטויות לילדים בני 4.

טוב לאחר שאני וחבריי הלכנו לקנות כרטיס בסך של 55 שקלים כל שאר הסרטים עולים 45. הגענו וחיכינו בתור

כרזות של מסביב מנקרות את עינייך והשלטים כגון "המסך של איימקס בגודל של 8 פילים" מעוררים את הדימיון.

טוב 12 בלילה אתה נכנס אחרי שקנית פוקפורן ושתייה, הפסקה איין, למה? נדבר בהמשך.

שאתה נכנס מביאים לך ענקיות מפלסטיק אתה מתפעם מסידור הכסאות העולה למעלה כמו בתמונה של רוקפורד

ואתה מתפעם אז מהמסך וגם חושש שמא הצוואר יכאב לך, בו בזמן אתה מסתכל על התפאורה הנחמדה.

אוקיי לאחר שהתיישבו כולם ואני בידיוק באמצע איפה שמשאירים כסא אחד ריק לכבלים (קנינו כרטיסים שעה לפני)

אמרתי לעצמי אני נמצא במיקום של הנאה מובטחת, בסדר מנחה מגיע יותר נכון מישהו בן 24 שעובד שם ואמרו לו שיגיד את הנאום הקבוע

הוא מבלבל את השכל ואומר שזה מסך הכי גדול בישראל שמערכת הסאונד בעלת 12,000 וואט הספק ועוד מנסה להצחיק גם בדרך לא בהצלחה רבה.

טוב הסרט התחיל כולם עם המשקפיים הענקיות אתה באמת מתפעם מגודל המסך ומהתלת מימד שבהתחלה מתחיל צנוע

ולאט לאט מתקרב בצורת בועות עד לסנטימטר עד שאתה כבר לא מסתכל על המסך אלא על הדמות התלת מימדת

המרחפת באויר מעל הראש של זה שיושב מלפנייך.

לאחר שהסרט ממשיך אתה מתלהב מהמסך ומהתלת מימד ומהסאונד והחוויה המהנה.

הסרט כולו אורך 45 דקות בערך 50 דקות ומכאן הסיבה שאיין הפסקה ובסיומו יש שיר משעמם רצח שרק הוא איזה 8 דקות.

העלילה לוקה בחסר רציני זה נראה כאילו התסריט נכתב על ידי ילד הוזה בן 16, ולסיכום שאתה יוצא מהסרט

אתה אומר לעצמך זה שווה לבדוק את זה ולנסות אבל לא שווה 55 שקלים.

40 45 אולי ... לסיכום אם יש לכם כסף מיותר באילת לכו לראות מה היא בעיצומה.

אם לא תחסכו ותעשו איזה אבוב שכיבה הרבה יותר מהנה.

לסיכום נראה לי שזו רק בדיקה של הטכנולוגיה ועד שיגיעו לרמה של אמיתיים מלאים של שעתיים

בתלת מימד יקח איזה שנה וחצי, רוב הפוסטרים של שנראים יפים רשום שיגיעו רק בשנה הבאה.

עד לשנה הבאה ולביקורת הבאה להתראות לכם CaRTeR ידידכם :)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...