ה-IMAX הראשון בישראל יוקם באילת - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-IMAX הראשון בישראל יוקם באילת

frenzy

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 11 חודשים מאוחר יותר...

אהלן

סליחה שאני מקפיץ ת'ראד כה ישן אבל............

הייתי אתמול בIMAX ואני חייב להגיד שזה די אכזבה ברוטלית.........

הסרט לא היה סרט אלה משהו כזה שיש בפארקי שעשועים......... היה איזה משהו על שונית באוסטרליה............

הסרט היה די משעמם אבל אפשר להבין את זה.............

אבל גם זה היה באיכות לא משהו כל כך.......... זה לא היה ממוקד כל כך וזה סתם אימץ את העיניים....

או שהייתי ממש עייף אחרי ארוחה גדולה או שזה היה חרא......

הסאונד היה פצצה בחיים לא שמעתי משהו כזה... 12000 וואט!!!!!

אבל שוב האיכות של הסרט הייתה לא משהו כי זה לא היה ממוקד טוב בכלל וזה הרס לי את האמא של העיניים..... אולי זה כי ישבתי די קרוב יחסית (שורה 5 מתוך 10).............

זהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת הם די חכמים שהם עשו את זה באילת.....

אני אישית לא הייתי הולך לשם שוב..... גם המחיר היקר של 50 שקל ולא נהניתי כמו שציפיתי.........

אם זה באילת שהיא עיר תיירות בעיקרון ואנשים באים והולכים אז מישהו (כמוני) יבוא ינסה לא יאהב וזהו שילם 50 שקל וגם אם אהב אז הפעם הבא שהוא יהיה באילת היא רחוקה.......

אבל אם זה יהיה בתל אביב או ירושלים כמו שאתם מציעים אז זה לא ילך...... כי מישהו יבוא ינסה לא יאהב לא ילך שוב יספר לחברים שלו שהוא לא אהב...

ואחרי חודש זה ריק כמו משהו ריק מאוד........... (לא עלה לי לראש מטאפורה למשהו ריק סליחה)

אז יש היגיון בלשים את זה באילת? בצורה כלשהי כן.

כמובן שהיגיון הוא בעיני החושב בלבד והפעם החושבים באמת היו האלו שהביאו את הIMAX לארץ.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי [glow=red,2,400]ממש[/glow] עיצבנה התגובה שלך(Rule the Pc), כי אתה ממש לא פייר כלפי האיימקס.

התאכזבת כי הלכת לחרא של סרט- לאימקס אולי מסך ענקי, אבל הוא לא הופך סרטים משעמים למעניינים. זה בדיוק כמו העובדה שאתה לא תהנה ממוזיקה

חרא על מערכת רמקולים מיליון דולר (כן, יש כאלה מערכות...).

אני ההיתי באימקס באוסטין שבמדינת טקסס בארצות הברית, וראיתי את איזה סרטון שהיה לקט(עם קישור ביניהם) של כל מיני קטעים שתואמים ל3D(קטעים שנעשו במחשב), וזה היה פשוט לגמרי פאקינג מדהים!!! אי אפשר לתאר את החוויה במילים! בתחילת הסרט ההיתה מין חללית(או משהו אחר. לא בטוח...) שטסה ופנתה מהר בטיסה והייתה תחושה אמיתית מאוד שכל האולם זז ופנה יחד עם החללית!

והענקיות של המסך בכלל לא מעיקה אם יושבים במרחק נורמאלי, לא יודע על מה אתה מתלונן...

אגב, הסרטים של אימקס לא מוקלטים בצורה דיגיטליים, ואם הם היו, הם היו צריכים לצלם את הסרטים במצלמה עם כוח של מחשב על (כדאי לקבל את אותו האיכות שהם מקבלים עם סרט 7 סנטימטר[לא סגור על הערך המדיוק]), להקרין את הסרטים גם עם מחשב על ולהקרים את זה במגבר ענקי(או להמציא חדשה שתאפשר הקרנת רזולוציות ענקיות דרך קטן).

רק הסאונד מוקלט בצורה דיגיטלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

off topic: חשבתם פעם לשחות עם דולפינים במקום?

naaaaaa

עדיף סתם לצלול, ולקוות לפגוש אחד ;D

בקשר לאיימקס-כמו ש-47 אמר, מצלמים את זה עם מצלמות "רגילות", רק באיכות ממש גבוהה ומצלמות (וכמובן סרט צילום) ממממש גדולות. היה בטקטיוי לפני כמה זמן איזה אייטם על זה שצילמו חלק מהמירוצים באינדי 500 במצלמות של איימקס ואחרי זה הקרינו את זה על מסכים מותאמים....

בכל מקרה הראו שם את המצלמות וזה משהו שנראה כמו מצלמת , רק עם עדשה בגודל של ראש.... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני לא סבור (חח סבור) שהאיימקס זה חרא בכלליות...... אבל מה שיש בארץ זה כן...

לאדע 50 שקל זה מוגזם....

אם היה אפשר לראות סרט רגיל (כמו מטריקס) על מסך כזה אני חושב הייתי נהנה הרבה יותר ואולי חוזר לשם שוב.......

אבל ההשקעה באיימקס של הארץ לא כזאת גדולה ובגלל זה אני לא נהנייתי כמו שאתה נהניית באוסטין..... (כלומר מבחינת מה שמקרינים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...