אני צריך עזרה בסנכרון שלט של מדיה סנטר לממיר NDS של HOT - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך עזרה בסנכרון שלט של מדיה סנטר לממיר NDS של HOT

3d7

Recommended Posts

יש לי מערכת הפעלה Windows Ultimate 64bit, וכרטיס טלוויזיה Hauppauge WinTV PVR-150 שעובד עם Media Center.

עד היום, היה לי ממיר THOMSON אפור של עם שלט אדום, והשלט של הכרטיס שלי (שלט שחור) סונכרן מולו בלי בעיה ושלט עליו.

הממיר שלי התקלקל, והטכנאי של החליף לי אותו לממיר של NDS (שלט אפור), כי לא היה לו ממיר אחר של THOMSON.

הטכנאי בדק שהכל עובד, והלך. אחרי שהטכנאי הלך, ניסיתי לסנכרן את השלט של הכרטיס שלי במדיה סנטר עם הממיר של NDS. המדיה סנטר רושם לי שהוא הצליח לסנכרן את השלט שלי עם הממיר, אבל אני לא מצליח להעביר ערוצים בממיר עם השלט של הכרטיס , וגם לא בהקלטות (שינוי ערוץ אוטומאטי).

ניסיתי למקם את המשדר של הבלאסטר במקומות שונים בחזית הממיר, אבל זה לא עזר. אי-אפשר להעביר ערוצים עם השלט של הכרטיס .

התקשרתי לתמיכה הטכנית של , הסברתי להם מה הבעיה שלי וביקשתי מהם שישלחו לי טכנאי שיחליף לי את הממיר לממיר מאותו סוג שהיה לי. הם תיאמו לי טכנאי לשבוע הבא, אבל אמרו שהם לא יכולים להתחייב שלטכנאי יהיה ממיר THOMSON.

למישהו יש אולי את הממיר הזה עם אותו כרטיס טלוויזיה ושלט, ויכול להסביר לי מה אני צריך לעשות? ::)

בסה"כ הממיר של NDS יותר יפה מהממיר של THOMSON, ככה שאם יש אפשרות לסנכרן את השלט של הכרטיס טלוויזיה איתו, אז זה עדיף מבחינתי על פני החלפה שלו בממיר של THOMSON.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...