המערכת החדשה שלי, תמונות בעמ' 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המערכת החדשה שלי, תמונות בעמ' 2

OR007

Recommended Posts

טוב אז כבר שנה וחצי שאני חוסך כסף למערכת, אולי החיפושים הגיעו לסיומם.

היה לי קשה מאוד להחליט בעניין המגבר, שמעתי המון מגבריםף לצערי אין לי תקציב למגבר סטריאו/רסיבר סטריאו חדש ולכן

נאלצתי ללכת על יד שנייה, בכל אופן מצאתי רסיבר סטריאו של נקמיצ'י (לא לזלזל), Nakamichi Re-10

http://www.nakamichiusa.com/home/AVRECVRS/RE10spec.htm

המגבר אמור להיות מגבר טוב, שלא נופל באיכותו מהקמברידג' A500, את הדגם הספציפי לא שמעתי אבל שמעתי מגברים אחרים שלהם

ואני מכיר את הסגנון שלהם, ואני חייב להגיד שאני באופן אישי אוהב אותו, מגברים יפניים חזקים מאוד ודוחפים באס ומיד !

לפי מה ששמעתי על המגבר הוא כן אופייני לסגנון שלו, אלך לשמוע אותו מחר ואם אכן ימצא חן בעיני

זה יהיה המגבר החדש שלי ! :)

בקשר לרמקולים ההתלבטות עדיין קיימת, אך שמעתי נחמדים, Tannoy R2, השוויתי אותם ל-Mission M73 והטאנוי

נשמעו הרבה יותר טוב לדעתי, למרות שאהבתי יותר את המיד של המישן, הטאנוי היה מדוייק, צליל לא מרוח ובאס הדוק,

רמקול מדוייק לדעתי ! (שמעתי אותו מחובר ל-Cambridge a500,ו-CD פלייר התואם שלו)

יכול להיות שאלו יהיו הרמקולים שלי !, הנה הרמקולים -

http://www.discount-home-electronics.co.uk/hifi/Tannoy_R2.shtml

http://www.avland.co.uk/tannoy/r2/r2.jpg

ד"א, בגלל שהטאנוי הוא משהו כמו 88/9 db והוא לא כ"כ נציל הרסיבר של נקמיצ'י מתאים לי מאוד מפני שהוא נותן 100W

אמיתיים לכל ערוץ, לא 100 של ימאהה שזה בעצם 5 :P, אלא 100 אמיתיים שבערך אחרי 25% מהווליום יתפוצצו לך האוזניים,

אז גם מהבחינה הזאת הוא מאוד מתאים לי.

לסיכום, אני אעדכן אותכם השבוע מה נסגר לבסוף,

בכמה מילים אפשר להגיד, אין דרך לתאר כמה עדיפים רצפתיים טובים עם הגברה מתאימה על פני

קטנים ומגעילים של מחשב (אם ניתן לקרוא להם בכלל) המלצה שלי לאלו שחושבים להשקיע הרגה כסף ברמקולים של מחשב,

תשמעו קודם מערכת רצינית ותראו שדעתכם תשתנה ברגע !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מעדיף מדפיים בסכום שלך.

אבל, נראה כאילו המערכת שלך היא פרי של עבודה קשה של האזנה ומכיוון שסאונד זה משו אישי בלבד אני מניח שאתה מצאת את המסקנות אחרת ממני.

תתחדש ותהנה.

אני אבוא לבדוק את המערכת שלך, אתה לא גר רחוק מדי ממני :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד מוזמן ;)

ברגע שיהיה חדש ואני אקנה אני אודיע לך !

עריכה-

לא רוצה להתפשר על מדפיים, אין תהודה ובאס כמו של רצפתי, ובכלל הנוכחות של הרמקול פשוט לא קיימת.

ובתקציב שלי זה או אלו, או ורפדייל שהם פשוט לא שווים (צליל מרוח,באס לא כ"כ מדוייק וכו' וכו'...) או יד שנייה, אבל

שאתה קונה יד שנייה אתה אף פעם לא יודע כמה חרשו עליו, שלא כמו מגבר אני מעדיף לקנות חדש.

בכל אופן אני מניח שעם השנים אני אשדרג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, עניין של טעם.

אני מעדיף צלילים מדוייקים ובאס פנצ'י מאשר באס עם תהודה.

מדפי יכול לתת נוכחות אדירה, כנראה לא שמעת אחד שמצא חן בעינייך וזה תלוי גם בסגנון המוזיקה שאתה שומע.

בכל מקרה, תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכמה מילים אפשר להגיד, אין דרך לתאר כמה עדיפים רצפתיים טובים עם הגברה מתאימה על פני

קטנים ומגעילים של מחשב (אם ניתן לקרוא להם בכלל) המלצה שלי לאלו שחושבים להשקיע הרגה כסף ברמקולים של מחשב,

תשמעו קודם מערכת רצינית ותראו שדעתכם תשתנה ברגע !

אל תזלזל במערכות המעולות של קליפש למחשב. :)

בכל מקרה ,תתחדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כן כן, אסור להקפיץ אני יודע אבל היום קיבלתי את הכל סוף סוף,

ואין מה להגיד מרוצה עד הגג, לא מאמין שיש של מחשב שמשתווה לזה, הבאס התהודה, הכל !

פשוט נהנה מכל דקה ! היה שווה את ההשקעה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...