מחפש מישהו לעשות עימו SHARE למשחק PAIN בתמורה למשחקים WipeOut HD\Warhawk ועוד... - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מישהו לעשות עימו SHARE למשחק PAIN בתמורה למשחקים WipeOut HD\Warhawk ועוד...

yosside

Recommended Posts

היי,

קיבלתי את המשחק PAIN עם הבאנדל של Metal Gear Solid PS3.

כידוע יש עד 5 הורדות ובנוסף לכך ניתן לעשות SHARE (שיתוף)

אני אשמח לעשות שיתוף למשחק PAIN בתמורה למשחק אחר אני מעוניין בעיקר במשחקים הבאים (לפי עדיפות):

Warhawk

WipeOut HD

Tekken 5 Dark Resurrection

אך אם יש לכם דברים מעניניים אחרים להציע אשמח לשמוע.

למי שלא יודע- הינה מדריך לביצוע SHARE (שיתוף):

http://www.pocket.co.il/community/showthread.php?t=214681&highlight=SHARE

מי שרוצה ניתן לשלוח הודעה פרטית

תודה רבה,

yosside

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הישראלים - פשוט מדהימים אותי כל פעם מחדש. מאפשרת הורדה של משחק שרכשת עד 5 פעמים על מנת לאפשר לך להוריד אותו שוב אם פירמטת את המכשיר מסיבה זו או אחרת או אם יש לך יותר מקונסולה אחת בבית - לא על מנת שתרכוש אותם ותחליף עם "חברים". רק הראש הישראלי יכול לקחת את הקונספט הזה ולחשוב שזה "חוקי" ו"נתמך" ע"י .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה כאן בעיה חוקיית בעניין אנחנו יודעים טוב מאוד שסוני הצליחה למנוע (לעת עתה לפחות) את כל הנושאים הלא חוקיים ונסיונות הפריצה למיניהם כך שאם האפשרות הזו נתמכת ונכללת באפשרויות הקונסולה אני לא רואה סיבה לא להשתמש בה כל עוד אין מגבלה לכך. אני בטוח בכך שאם היו רוצים לחסום את זה הם היו עושים כן בקלות.

ואני לא מבין אותך עד שיש משהו מועייל בנושא אתה בכל זאת מנסה לדכא את זה ולמצוא מגבלות שלא קיימות, לחשוב על הכוונות וההשקפה של בעניין :nixweiss:

בכל אופן תודה ואשמח לשמוע גם הצעות לדברים אחרים.

yosside

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שלא טרחת לקרוא את תנאי השימוש ב PSN? תקרא ונחזור לנהל את הדיון, לא לפני. זה של חסמו את זה פיזית לא אומר שזה חוקי, ועצם זה שאתה צריך לתת את המשתמש שלך לאחרים אמור להדליק לך נורת אזהרה בראש גם אם לא קראת את תנאי השימוש - לא?[br]פורסם בתאריך: 21.12.2008 בשעה 11:59:55

נעשה לך את החיים קלים, סעיף 8, פיסקה שנייה:

http://www.scei.co.jp/ps3-eula/psn/e/e_tosua_en.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שמדובר בהפרת תנאי השימוש של , מדובר בצעד די טיפשי - האם אתה באמת מעוניין לתת למישהו זר את שם המשתמש והסיסמא שלך? אין שום הבטחה שהוא לא יבצע שינוי של הסיסמא וישמור את שם המשתמש אצלו... ובמידה ולא תמחוק את מספר כרטיס האשראי שלך, יוכלו לבצע שימוש בכרטיס שלך ללא שום בעיות.

בכל מקרה מדובר בהפרה של תנאי השימוש כפי שרשמתי ולכן הדיון ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...