אסון הספרייה ! תמונות בלעדיות ! אתם חייבים לראות ! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אסון הספרייה ! תמונות בלעדיות ! אתם חייבים לראות !

Sting

Recommended Posts

בא לכם לפתוח מלחמה vs פורום פי סי ספוט\טיפ ? ;D :2gunsfiring_v1:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

פשוט ש-פ-כ-ת אותי מצחוק עכשיו וואי זה היה [glow=red,2,300]ח-ז-ק[/glow] !!!

נ.ב.

לא נעשה שימוש באופציית ה"העתק" ו"הדבק" , הצחוק הוא צחוק מקורי Hand-Made חדש בקופסא עם אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ?

הרי כל התראד הזה מהתחלה הוא ספאם דיבורים על תחמושת על ספריות , תסביר לי מה לא במקום בהודעה שלי (בתוך התראד הזה...).

עשית שורה ארוכה של "חחחח" וזה הרס את המבנה של הפורום ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רד ממנו, זה לא הרס שום מבנה, אם יש צורך בעריכה המנהלים יעירו לו, זה לא המקום שלך...

בחור טוב יאיר. (רציני)

והרבה פעמים אם משתמש מעיר אז אנחנו לא מעירים כי אין באמת צורך להעיר יותר מפעם אחת (מה גם שעד היום לא ראיתי הערה שבאה ממשתמש שאינה מוצדקת ביותר מ99%)

עריכה: הכוונה להערות לגבי ספאם כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יאיר צדק בעיקרון עשיתי המון חחחחח ובהודעה הם יורדים שורה ,בפורום הם יצאו שורה אחת :-\

אז פשוט עשיתי עריכה והורדתי את זה בשורות....אי הבנה :)

THX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...