התלבטות בין 2 מסכים 19" - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 2 מסכים 19"

The Ball

Recommended Posts

שלום Sp@tz מצטער שאני מגיב קצת באיחור...

קודם אני אגיב לזה:

או אם יש לו אפילו להוסיף ל-2400 שקל אז שיקח את ה-PRO 454 ...מסך ה-19" CRT הכי טוב שצריך להיות היום.

לא נכון, EIZO יותר טוב.

ונחזור לעניניינו. לא המסך של VIEW SONIC שציינת הוא דגם מצויין שלהם, אני לא רואה למה לבחור דגם אחר..... זה ממש דגם מצויין לפי ביקורות. בקשר לצבע השחור, תברר עם אחת החנויות מי היבואנים של VIEW SONIC. תדבר איתם, לדעתי הם יוכלו להזמין לך במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום Sp@tz מצטער שאני מגיב קצת באיחור...

קודם אני אגיב לזה:לא נכון, EIZO יותר טוב.

ונחזור לעניניינו. לא המסך של VIEW SONIC שציינת הוא דגם מצויין שלהם, אני לא רואה למה לבחור דגם אחר..... זה ממש דגם מצויין לפי ביקורות. בקשר לצבע השחור, תברר עם אחת החנויות מי היבואנים של VIEW SONIC. תדבר איתם, לדעתי הם יוכלו להזמין לך במיוחד.

1. ה-EIZO סתם יקר . בהשוואה שהייתה באתר מסויים ה-IIYAMA ניצח את ה-EIZO ובכלל נבחר להיות מסך ה-19" הכי טוב .

2. אם היבואן לא מביא את המסך בצבע שחור לארץ , אז הוא לא יביא אותו בצבע שחור במיוחד בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משהו מוגדר אבל למשל כואבות לי העניים מהמסך הזה שאני יושב הרבה זמן מולו

לפני המסך הזה היה לי hmd 100 15INCH ולא נקלתי בכזאת בעיה גם התמונה של הsony היתה יותר איכותית

ואני משתמש ב refrash rate הכי גבוה 120

אחי אולי זאת בעיה שלי אבל אני ממליץ לך לבדוק את המסך הזה פיסית לראות אם התמונה נראת לך

לי לא לדעתי במחיר כזה אפשר להשיג מסך 19 יותר טוב עם תמונה יותר איכותית

השאר לשיפוטך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות! :)

אבל אם אתם אומרים שהם יוצאים טובים בביקורות, אתם יכולים בבקשה להביא לינק לביקורת? זה יעזור לראות בדיוק על מה מדובר...

RT-PRO, למה אתה חושב שהתקופה עברה?

Ibrow-Now, הוא גם נראה לי מסך מצוין... ה- נראה יותר יפה וגם אני לא מכיר כל כך את viewsonic אז אני מתלבט. פשוט הדגם הזה של viewsonic נראה (לפחות בתמונות) דיי מכוער וה- עם עיצוב יפה כזה.

אגב, zoloboy התכוון ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי , עיצוב זה אחד הדברים האחרונים שאתה צריך לחשוב עליהם כשאתה קונה מסך (לפחות לפי דעתי) .

בקיצר , ה-VIEWSONIC הוא ממש לא מכוער בכל מקרה.

בבדיקה שנערכה בטומס האייאמה 454 פרו יצא מנצח עם איכות תמונה מעולה ובכלל פשוט מעל שאר המתחרים , לאחר מכן ה-VIEWSONIC P95F קצר את המקום השני ובמקום שלישי אם ני לא טועה היה ה-EIZO (שמחירו מוגזם ביותר) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה ה VIEWSONIC מצויינים הם אחת החברות הנמכרות ביותר בארה"ב.

עכשיו אני סמתי לב שבחודשים האחרונים sharkyextereme ממליצים במדריך שלהם למחשב HIGH END או איך שלא נקרה לזה על המסך "19 של SAMSUNG דגם 900NF או שהם אומרים שאפשר גם לקחת את ה 915T

לי אישית יש מסך של אומנם רק "17 אבל הוא פשוט מצויין, אז אני ממליץ לך בחום על ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...