מהי תוכנת ה Defragmentation הכי טובה? - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי תוכנת ה Defragmentation הכי טובה?

FastJack

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תוכנת PERFECTDISK היא אכן טובה, כמו גם DISKEEPER ודומותיה אבל מנסיוני הללו קצת "כבדות" מדי למשתמש הביתי הרגיל, אני עובד כמה שעות טובות ביום על המחשב ומנסיוני אין כל צורך לדיפרגמנטציה של הדיסק יותר מפעם בחודש, כמובן זה אני, אולי מי שעובד יותר יש לו צורך ביותר, התוכנות הללו גוזלות משאבי מחשב כי הן פועלות ברקע כל הזמן וזה קצת מיותר בתנאים הללו, לכן לאחר כמה נסיונות עברתי לתוכנה VOPT , היא יעילה, פשוטה יחסית לתפעול אבל כוללת הרבה אפשרויות, אני מפעיל אותה פעם בחודש ביום שישי לאחר ניקוי המחשב מקבצים זמניים מיותרים, בדיקת דיסק לגילוי טעויות, מחיקת קבצים שאינם נחוצים ושאר עבודות תחזוקה במחשב, לאחר מכן איחוי בעזרת התוכנה, וזהו, עד החודש הבא זה טוב מאוד. מהנסיון שלי, זה בהחלט מספיק למשתמש ביתי רגיל גם אם הוא עובד די הרבה במחשב, אבל איש איש והעדפותיו. האיחוי של [אצלי אקס פי פרו] לא טוב מספיק, זו למעשה גרסה מצומצמת של DISKEEPER, בעבורי VOPT פועלת מצוין, מתי שאני רוצה ורק כשאני רוצה, עושה עבודה מהירה ויעילה, יותר מזה אנחנו לא צריכים.

[move]חנוכה שמח[/move]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

כל תוכנת דיפרג מנסה לבצע איחוי 0 ונכאן כל אחת משתמש באלגוריתם שונה

מי יותר טובה ? איו דבר כזה כי התוצאה הסופית משתנה

מה שכן צריך לעניין הוא זה:

עבודה בזמן אמת :

מהירות עבודה

ביצוע דיפרג לקבצים קטנים

ביצוע דיפרג לקבצים גדולים

עומס על המערכת

עבודה בזמן מנוחה :

ביצוע דיפרג לקבצי מערכת חיוניים

ביצוע לספריה או קובץ מסויים בלבד

עבודה ב BOOT :

איחוי של SWAP ושל קבצי ה HIVE REGISTRY

איחוי מחיצות לתחילת הדיסק

יצירת דוח עבודה

זה הכל

ועוד משהו , הגיסרה של מ 2000 ומעלה היא גרסה של DISKEEPER : אומנם ישנה משהו אבל עובדת טוב (זו הגירסא שהייתה ל NT4 בזמנו ועלתה 50 דולר לפני 10 שנים) !

ולסיום - הכי טוב להחזיק דיסק משני ריק - להעביר אליו את הקבצים הגדולים או ה לא מאוחים , לבצע DEFRAG מהיר (לא משנה אם איזו תוכנה ) ולהחזירם למקום

זה יותר מהר בהרבה מביצוע DEFRAG - ומאריך את חיי הדיסק .

עבודה פוריה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אפשרות:

אני משתמש כבר הרבה שנים ב- O&O Defrag ואני מ-א-ו-ד מרוצה (תראו כמה דיסקים יש לי :) )

אני משתמש עדיין בגירסה 7, אבל כיום יש כבר את גירסה 11 !

לרוב היא לוקחת מקום ראשון במבחני השוואת ביצועים, ובכלל הביקורות עליה מ-א-ו-ד מחמיאות

http://www.oo-software.com/home/en/products/oodefrag/reviews/index.html

אני לא אומר שהיא תהייה העדיפה ביותר בעולם, והיא מספר אחד וצריך להשתחוות לה, אני פשוט

מציג אותה בתור עוד אופציה, שמשימושי האישי (ומסתבר כלל עולמי) נמצאה כטובה בהחלט.

יש לה אפשרות להגדיר באיזה סוג מחשב מדובר (שרת, למשחקים,עבודה משרדית וכו') ועוד הרבה פרמטרים אחרים.

לא השתמשתי באחרות. (חוץ מהמובנה של ...).

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש כבר המון זמן בDiskeeper PRO 2007 גירסה 11.0.709.0 והיא מעולה לפי מה שאני רואה :)

האם יש צורך לשקול להחליף perfect DISC? עד כמה היא יותר טובה מדיסקפר?

(אני לא צריך את האופציות של איחוי אוטמטי כל כמה שעות וכו'.. רק פעם בכמה ימים לאחות את ההארדיסקים)

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחיקה ? לא צריך להגזים...

זה סך הכול הזזת נתונים.

להיפך, אפשר לטעון שהרדיסק לא מסודר בסופו של דבר יתאמץ הרבה יותר בכל מה שהוא עושה, בגלל הצורך לרדוף אחרי חלקי הקבצים ברחבי הפלטה,

דבר שבאופן טיבעי לוקח יותר זמן.

לא רק שזה חוסך מאמץ מיותר, זה גם חוסך יצירת פרגמנטציה אל תוך דיסק מפרוגמנט, שבסופו של דבר יעלה לך בזמן איחוי מוגזם.

כל שכבת פרגמנטציה שנבנת על שכבת פרגמנטציה היא יותר גרועה מהשכבה הקודמת פי 5.

20 שכבות כאלה וההרדיסק שלך יעבוד כמו חמור (לאט ותוך כדי קולות ובעיטות).

אם יש לך תוכנה יעילה שיודעת לעשות דיפרג אינקרמנטלי-באופן אוטומטי-בזמן שאתה לא עובד, אז לדעתי איחוי יומי זה דבר טוב.

אם זאת תוכנה לא יעילה ולא אוטומטית ואתה צריך/רוצה להריץ את זה ידנית, אז פעם בשבוע שבועיים זה גם בסדר בשביל רוב המחשבים (תלוי בכמות השינויים כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת, לא מומלץ להפעיל את התוכנת איחוי 24/7 נכון?

אגב,

אני משתמש כבר המון זמן בDiskeeper PRO 2007 גירסה 11.0.709.0 והיא מעולה לפי מה שאני רואה :)

האם יש צורך לשקול להחליף perfect DISC? עד כמה היא יותר טובה מדיסקפר?

(אני לא צריך את האופציות של איחוי אוטמטי כל כמה שעות וכו'.. רק פעם בכמה ימים לאחות את ההארדיסקים)

תודה :xyxthumbs:

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם באיחוי יומי אתה לא מריץ את התוכנה 24/7, רק כמה דקות כל יום.

איחוי יומי זה קצת , זה יותר בשביל מי שרוצה סדר מופתי ומהירות מושלמת מההרדיסקים על בסיס יומי.

לא יקרה שום דבר אם תעשה איחוי פעם בשבוע.

אם טוב לך עם Diskeeper אין "צורך" להחליף.

אבל אופציות הSCHEDUALING של PerfectDisk (פלוס עוד כמה דברים) פשוט יותר טובות, מי שלעולם לא היה לו מדיח כלים לא יהיה איכפת לו לשטוף כיור מלא.

לי מאוד איכפת, אני די מאוכזב מDK, תוכנה נחשבת מאוד, נמכרת המון, מפותחת כל כך הרבה שנים כמוצר ראשי של החברה.

ולמרות זאת עדיין חסרות אופציות פשוטות שאפילו לפני עשר שנים ציפיתי שיהיו בתוכנה כזאת.

בכל זאת צריך לזכור, כל זה נאמר תחת זכוכית מגדלת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...