גזר דין : אתי אלון - 17 שנות מאסר ו5 מיליון שקל קנס. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזר דין : אתי אלון - 17 שנות מאסר ו5 מיליון שקל קנס.

udicol

Recommended Posts

בית המשפט שולח את אתי אלון, הלא היא האחראית למעילה הגדולה ביותר בתולדות מדינת - 250 מיליון דולר נעלמו מהבנק למסחר.

עונש חמור וכואב, ואין כמו סיפוק מעבודתם של הפרקליטות, משטרת ובתי המשפט בישראל.

חזק ואמץ!

eti_alon1806031.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי מגיעה לה תקופת מאסר הרבה יותר גדולה !

היא גנבה לאנשים חסכונות חיים...

היא הרסה משפחות שלמות וגם את שלה...

מעניין אם תוגש נגדה תביעה אזרחית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיע לה מאסר עולם..... 17 שנות מאסר לא יעזרו בכלום. צריך לענות אותה.

עריכה: טעות שלי, 17 שנות מאסר זה מספיק אבל המשפחות שהפסידו פה את הכסף זה לא יעזור להם בכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שהפשע לא משתלם? מי יודע מה הם עשו עם כל הכסף? בחישוב פשוט הגברת הנכבדה ובני משפחתה גנבו 250 מיליון ש"ח וקיבלה 17 שנות מאסר - כלומר יוצא שהיא הרויחה 14 מיליון שקל על כל שנה שהיא תשב בכלא.

כשהיא תצא מהכלא היא יכולה לעזוב את הארץ ולהתשמש בכסף שהיא גנבה. אני הרי לא מאמין שהם השתמשו בכל הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, אני לא בטוח שיש לה או לאחיה 250 מיליון דולר בבנק כלשהוא, מזומנים או כל דבר אחר.

אם יש למישהוא כסף, זה רק לאנשים שלהם הוא היה חייב כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי יהודה אני כבר לא יודע למי להאמין. הכל מקרה גם אם רוב הכסף "בוזבז" הרי מישהו נהנה ממנו.

זה לא כמו שאתה שודד בנק, תופסים אותך אחרי שעה עם כל הכסף וגוזרים עליך 5 שנות מאסר. גם לא נהנית מהכסף וגם ישבת בכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט נדהם מהטמטום שלה.

תחשבו על זה , כגנבים. היא התחילה למשוך כספים , לאט לאט. הגיעה נגיד ל50 מיליון דולר. אוקי די! לא צריך עוד. את גם ככה מסודרת לכל החיים. אבל לא , היא המשיכה. הגיעה ל100 מיליון. הספיק לה ? לא. אז היא המשיכה. לא עצרה אפילו ב200 מיליון(!) כל הזמן היא רצתה עוד ועוד. יכלה להסתלק עם 830 מיליון שקל אבל היא המשיכה. הגיעה ל250 ונתפסה.

מספיק שהייתה עוצרת ב50 מיליון ואז גם הנינים שלה היו מסודרים. אבל הקלות שבה היא משיגה את הכסף משכה אותה לרצות עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...