שינו שאני רוצה לעשות במפרט שהזמנתי , להחליף 9800GT ב4850 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינו שאני רוצה לעשות במפרט שהזמנתי , להחליף 9800GT ב4850

n1ka

Recommended Posts

אהלן

הזמנתי מKSP את הכרטיס 9800GT OC של GB

והאמת חשבתי אולי ששוה לשדרג ל4850 בתוספת של 100-140 שקל בערך

מה אתם אומרים ?

איך הגרסה של SHAPPIRE ?

המסך שלי זה 19 אינץ רזולוציה מקסימלית 1440-900

האם הפרש הביצועים שווה את השידרוג ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

ודניס מה אתה ממליץ לעשות ? הבנתי ש4850 ב20% יותר טוב

אני חייב להגיד אבל שתמיד היה לי פחד לעבור לATI

הרבה פעמים אני שומע " אין תמיכה טובה בכרטיס במשחק הזה "

ותמיד איכשהו אצל המשחקים עובדים יותר טוב

יש לזה ביסוס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם משחקים שתומכים בפיסיקה בכרטיסי נבידיה, זה הכול.

אני חושב שכדאי, אבל אם יש להם את הגרסא של פאליט אז תחליף אליה. יכול להיות הפרש משמעותי במחירים ורק שנה אחת פחות באחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושש שזה יהיה אובר קיל

המפרט הוא

E6750

3G KINGSTON

EP43-DS3L

SAMSUNG 953BW רחב 19" 1440 על 990

שווה תוספת של 150 שקל ל4850 ?

כמה הפרש ביצועים יש בGTA או קריסיס לדוגמה בין כרטיס 9800GT עם OC לבין 4850 ?

דרך אגב אין שום ביקורת לGTA ? השוואה של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפרש ביניהם יותר גדול (ה - MSI משתלם יותר מה - GB בגלל קירור טוב יותר ומחיר זול יותר) ועומת על 210 ש"ח בערך.

לא הייתי מוסיף את זה.

ב - אין ממש הבדל ביניהם ובקרייסיס יש יתרון ל - HD4850 אבל הוא לא גדול במיוחד כי הרזולוציה הזאת לא גבוהה כל כך וה - 9800GT עדיין לא נחנק.

אין עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

קודם כל מה שנאמר כאן הוא להמלצה בלבד,

אז ככה מבחינת הכרטיס מסך יש כל מיני דעות יש כאלה שיגידו לך תלך לפי סוגי המשחקים שאתה הולך לשחק יש כאלו שתומכים בסוג מסויים של צ'יפ יותר מהאחרות, מצד שני הולכים לפי הטכנולוגיה החדשה יותר כי זה מה שיהיה במשחקים החדשים יותר לפחות בשנתיים שלוש הבאות.

מבחינתי אין הבדל משמעותי בין 9800 OC לבין 4850 אבל יש הבדל מזערי כמו שאמרו בשבב הפיזיק ב9800 ובעוד כמה פיט'צרים ב4850 שתראה רק במשחקים הבאים עלינו לטובה. בשורה התחתונה שני הפיצ'רים הנוספים בכרטיסים השונים ינוצלו על ידך רק במשחקים הבאים מבחינתי לך על המחיר במקרה הזה אבל, אל תוותר על אחריות שנים מלאות על הכרטיס הזה תדרוש את זה ידוע כי אלו כרטיסים שמתחממים ומתים אחרי שנה וקצת . וכן אל תוותר על שמות מוכרים כמו גיגבייט ספאייר חברה מעולה היא מייצרת את כרטיסי הבדיקה של ATI זוטק חברה חדשה מדובר על חברת בת של ספאייר מכל שאר החברות עדיף להתרחק, וכן הכי חשוב זה לבחור את גוף הקירור הכי אפקטיבי מבחינת הכרטיס לגיגבייט יש גרסת זלמן מעולה בOC וכן לספאייר יש גרסת טוקסיק עם זלמן גם מומלץ בחום.

תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...