צריך מפרט לגיימרים ב-4000 ש"ח.. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט לגיימרים ב-4000 ש"ח..

SweetDeath

Recommended Posts

1. מה התקציב? האם הוא למזומן שטרות (למזומן המחיר יותר נמוך בד"כ ב2-3%) ? כ-4000 ש"ח, לא במזומן..

2. מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים (קלים או כבדים?), צפיה בסרטים, קולנוע בייתי, הורדות, מסיבות רשת, עריכה גרפית (דו מימדית, סרטים, או תלת מימד?) משחקים כבדים, הורדות.

3. האם אתם צריכים ציוד הקפי? לדוגמה: מסך, מקלדת ועכבר (אלחוטיים?), רמקולים, כרטיס טלוויזיה. צריך מקלדת ועכבר, ואין צורך לכלול אותם במחיר של המחשב, לא צריך אלחוטיים, ולא יקרים מדיי ^-^"

4. האם יש דבר ספציפי שאתם לא צריכים במחשב עצמו? כמו: , צורב, כונן דיסקטים, כרטיס קול איכותי. לא ממש..

5. האם יש לכם העדפה לחברה או לחלק כלשהו ? אני מעדיף מעבד של .

6. האם נושא הקירור והעיצוב במחשב חשובים לכם? האם צריכה להיות התאמה בין הצבעים של המחשב ויש דרישה למחשב שקט במיוחד? הממ.. טוב בקשר לנושא הקירור: אני החלטתי לקנות מחשב עכשיו ולא עוד כמה חודשים כי המחשב שיש לי עכשיו לא זז וקורס כל הזמן מחום.. אז אין לי ממש דרישות מיוחדות, רק שלא יקרוס לי מחום יתר.

7. האם אתם צריכים חוקית, הרכבת מחשב במעבדה או התקנת במעבדה? יש לי חוקית שקניתי עם המחשב העכשווי שלי. אבל אני אשמח שיתקינו לי שם, אז מה דעתכם?

8. האם יש צרכים מיוחדים כלשהם? אני צריך צורב שיכול לצרוב Dual Layer לXBOX360...

9. האם חשוב שקט? עד כמה? לא כל כך חשוב..

10. האם מתוכנן OC? אם כן - עד כמה (בינוני/משמעותי/אקסטרים)? לא.

11. במפרט למשחקים - באילו משחקים מתכוונים לשחק, על אילו הגדרות ובאיזו רזולוציה. הממ.. אני רוצה לשחק במשחקים כבדים מאוד, כמו CRYSIS, FARCRY2 וגם משחקים פחות כבדים כמו TF2.. יש לי מסך 19".. ואני חושב שעל רזולוציה דיי גבוהה.. לא יודע בדיוק איזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה:

מעבד:

Intel Core 2 Duo E8400 3.0Ghz Penryn OEM

כמות: 1 - מחיר: ¤888

קירור למעבד:

Evercool Buffalo 10CM Copper / HeatPipes S775 - רכישה עם מעבד בלבד.

כמות: 1 - מחיר: ¤86

לוח אם:

Gigabyte GA-EP43-DS3L

כמות: 1 - מחיר: ¤495

מארז:

Coolermaster Centurion 590 Black

כמות: 1 - מחיר: ¤339

ספק כוח:

SeaSonic M12 II 430W A.PFC 30A @ 12V

כמות: 1 - מחיר: ¤319

זיכרון:

A-Data 4GB (2x2GB) DDR2-800 Vitesta + Heatspreaders CL5

כמות: 1 - מחיר: ¤267

קשיח למחשב שולחני:

Western Digital 640Gb 16MB AAKS

כמות: 1 - מחיר: ¤412

כרטיס מסך:

Palit 9800GT 512MB Retail

כמות: 1 - מחיר: ¤661

כונן אופטי:

LG GH22NS DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ¤135

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב 3000שח ומעלה כולל בדיקות

כמות: 1 - מחיר: ¤5

סה"כ: ¤3607

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 2 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו : ¤3535

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

http://tms.co.il/preview/spec/z6tma5dh

מחשב חזק למשחקים עם מעבד + מצוין

כ. מסך 9800GT שמתאיםלגודל מסך שלך

מארז מרווח, מאוורר + ספק איכותי של SS

קשיח 640G

זיכרון 4G (אתה יכול להסתפק ב 2G אם אתה משתמש ב XP)

צורב DUAL LAYER ואחלה של לוח אם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

ועוד משהו קטן..

בכללי אבא שלי אמור לתת לי בסביבות ה-3500 ש"ח, ולי יש 1300, אבל לא דחוף לי לבזבז הכל, אבל בכל מקרה לא איכפת לי לעבור קצת את ה-4000, אז נראה לכם אולי כדאי לי להשקיע ולקנות כרטיס מסך חזק מאוד שיחזיק הרבה מאוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך HD4850 שעולה בסביבות ה 800 ש"ח, שהוא טיפה חזק יותר.

אבל, משום שיש לך מסך 19" והרזולוציה בו לא כ"כ גבוהה, אני מציע שתקח את ה 9800GT שכך וכך הוא מעל ומעבר למסך הזה, ובעתיד במידה והוא יפסיק "לספק" אותך, תוכל להחליף לכרטיס מסך מודרני אחר במקום להתקע עוד איזה חודשיים עם כרטיס מסך חזק יותר שמוסיף איזה 4-5 פריימים בחלק מהמקרים ואז להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך HD4850 שעולה בסביבות ה 800 ש"ח, שהוא טיפה חזק יותר.

אבל, משום שיש לך מסך 19" והרזולוציה בו לא כ"כ גבוהה, אני מציע שתקח את ה 9800GT שכך וכך הוא מעל ומעבר למסך הזה, ובעתיד במידה והוא יפסיק "לספק" אותך, תוכל להחליף לכרטיס מסך מודרני אחר במקום להתקע עוד איזה חודשיים עם כרטיס מסך חזק יותר שמוסיף איזה 4-5 פריימים בחלק מהמקרים ואז להחליף.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...