רוצה להתנדב לצער בעלי חיים. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להתנדב לצער בעלי חיים.

1qaz2wsx

Recommended Posts

שלום.

אני מאוד אוהב חיות, כלבים בעיקר, וכבר הרבה זמן שאני רוצה להתנדב בצער (באר שבע)..

עכשיו אני סוף סוף בגיל המתאים.

יש פה מישהו שמתנדב בצער בעלי חיים\אגודה אחרת, לא משנה אם בבאר שבע או לא?

מה אני צריך לדעת לפני שאני מרים אליהם טלפון?

מה עיקר העבודות שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת על אולי למצוא עבודה אצל ווטרינר כמזכיר או עוזר \ במקום אחר שקשור לחיות שיכניס לך כסף? (וכן, אני מודע מהעובדה שאתה עושה את זה מאידיאולוגיה, אבל אין שום סיבה שהאידיאולוגיה שלך לא תתרום לך כספית באותו זמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת על אולי למצוא עבודה אצל ווטרינר כמזכיר או עוזר \ במקום אחר שקשור לחיות שיכניס לך כסף? (וכן, אני מודע מהעובדה שאתה עושה את זה מאידיאולוגיה, אבל אין שום סיבה שהאידיאולוגיה שלך לא תתרום לך כספית באותו זמן)

האמת, לא חשבתי ואני בספק שיהיה מישהו שירצה לשלם לאחד בגילי.

בגלל זה אני לא מרים את האף יותר מדי, ובינתיים מסתפק בלהתנדב.

חוץ מזה שהעבודה אצל ווטרינר ובצב"ח שונה (אמנם גם שם אני יכול להיות עוזר וטרינר)

אני יודע זאת מכיוון שלאבי יש חבר טוב וטרינר, לפעמים אנחנו קופצים אליו לקליניקה כך שאני יודע מה הולך שם.

לא מצחיק.. אפילו עצוב.

טוב, אני מניח שפה תשובות לא אמצא.

פשוט בזמנו ראיתי הרבה משתמשים שהביעו התעניינות בבע"ח, אז שיערתי שיהיו פה כמה שיענו לי.

תודה ליאור, יום ראשון דבר ראשון אחרי בית הספר אעשה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד

גם אני רציתי להתנדב לצער - כשחשבתי שהם ההיפך מהמכלאות של העיריה

אבל כשהבנתי שהם לא צדיקים בכלל, ועדיף לבעלי חיים לשוטט ברחובות... אז ירדתי מהרעיון

אבל יש מקום אחר שאפשר להתנדב.. ואני חושב שמקבלים שכר ממש מינימלי, משהו סמלי...

תחפש ב sospets.co.il

אני לא יודע מה השם של המקום אבל מדובר באכסניה ובה כלבים, הכבלים אינם בכלובים (שטח פתוח) לוקחים אותם לימי אימוץ בקביעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי למצוא באתר שלהם..

ידוע לך אם יש סניף בב"ש?

תוכל לפרט קצת יותר על זה:

הבנתי שהם לא צדיקים בכלל, ועדיף לבעלי חיים לשוטט ברחובות...

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

פשוט תרים אליהם טלפון ותשאל.. אתה לא צריך למצוא כל דבר באינטרנט

ולגבי מה שאמרתי. זה כי אני לא יודע מה לגבי כל כלב וכלב אבל..

א) הם מסרסרים כלבים וכלבות עוברות עיקור - דבר שהמטרה שלו היא טובה אך ורק לבני אדם, ואני ממש נגד זה.. 6 מיליארד בני אדם על כדור הארץ.. אין מקום בעולם לבני אדם וכל העולם קורס, והם מסרסים כלבים כדי למנוע מהם להתרבות, כשגם ככה אנחנו מפקחים על אלו שכן מתרבים. ואיפה בידיוק נכנס לתמונה הרגשות של בעלי החיים? הם אוכלים משחקים והולכים לישון.. אתה לא חושב שזה יצר בסיסי של כל יצור חי? להתרבות. ואנחנו לוקחים את זה מהם.

ב) במשך חודש ימים הם נמצאים בבידוד בכדי למנוע התפשטות מחלות במידה ויש.. אבל מן הסתם שאם בן אדם מביא כלב בריא וחזק, אז ספק אם אחרי חודש ל-ב-ד ב-כ-ל-ו-ב הוא יצא משם באותה צורה.

ג) אחרון חביב והסיבה הכי חזקה שבגללה אמרתי את המשפט: הם לא מקבלים גורים עד כמה שהבנתי, הם מרדימים אותם. משהו כמו מינימום גיל של חצי שנה או 8 חודשים.

אני רציתי להתנדב שם אבל כשהבנתי את כל הנ"ל, ויתרתי. אם כי בעבר הבאתי אליהם כלבה שמצאתי ברחוב, ועכשיו אני מצטער על זה. ממש מקום מגעיל, קור הרוח של העובדים/מתנדבים שם זעזע אותי.

המקום שציינתי אמנם מסרס/מעקר, אבל ב' ו-ג' לא קיים. אני מצאתי גור וכמעט לקחתי אותו לצער , בסוף לקחתי אותו ליום אימוץ ההוא.. רק שני אנשים פנו אליי, אבל בסוף האחראית של המקום אמרה שהיא תקח אותו לאכסניה. שילמתי לה קצת כסף (חייב לשלם, אבל לא משנה כמה.. כי זה יותר "תרומה" סמלית מאשר תשלום בשביל חיסונים וכדומה) והם לקחו אותו. כמה ימים לאחר מכן ראיתי אותו באתר שלהם, קראו לו טינטין חחחח אין לו בכלל שם.. וכמה ימים לאחר מכן היה רשום שהוא נמסר. ואז הייתי מבסוט. :)

כאן אתה יכול לראות את הכלבלב- תחפש טינטין

http://sospets.co.il/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=87278&depart_id=16641

עריכה אני לא רואה אותו שם.. כנראה מחקו, מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקחתי את הכלבה שלי מצב"ח שהיא הייתה בת חודשיים (סניף ב"ש) והעובדים שם היו ממש נחמדים ואדיבים גם אלינו וגם אל הכלבה.

בצב"ח חייב לשלם 150 ש"ח כדי לקחת כלב, משהו כמו 80 ש"ח לחיסונים וכו' ו 70 לתרומה.. די מוזר שהתרומה זה חובה :-\

בקיצור, השבוע אלך לבקר שם ואראה איך יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, אמרו לי את זה (ג) ב-SOS (ביום אימוץ). אני לא מבין מה האינטרס שלהם לומר לי משהו שאינו נכון

מה שכן, יתכן שהם מרדימים כשאין להם מקום.. ואולי אם יש מקום אז הם כן מקבלים גורים.

טוב תלך ותגיד לי איך.. בסוף אני אחזור בי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...