תגידו לי מה תפקיד הBUFER ב הרד דיסק קשיח ???? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו לי מה תפקיד הBUFER ב הרד דיסק קשיח ????

KOBrA

Recommended Posts

קניתי MAXTOR 80 GB- 8 MB BUFER ואני רוצה לדעת במדויק מה תפקיד ה באפר ובמה הוא מעויל ???

ואל תגידו לי לעשות חיפוש !! כי עשיתי וחוץ מבלבולי שכל לא הבנתי כלום !!

אז בבקשה אם משהו מוכן שיסביר את זה כאן !! תודה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כתיבה וקריאה עוברת דרך הבאפר

כשאתה כותב להרדיסק אתה בעצם כותב לבאפר ומשם המידע מועבר להרדיסק

הבאפר מהיר פי 1000 בערךמההרדיסק (כלומר מהדיסקים שיש בתוך ההרדיסק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-כוננן קשיח משתמש בשיטות מסוימות על מנת לדעת איזה מידע רוב הסיכויים המחשב יצרות ושומר אותו בבאפר

ככה שכאשר המחשב צריך מידע זה, הוא נשלך במהירות גבוהה בהרבה מאשר קריאה מחודשת, כמו כן עם הכוננן פעילות אחרת בו בזמן,

המידע נשאר בבאפר עד לשימוש בו.

בכוננים קשיחים ההבדל הוא לא גדול בכלל, ומעשית מדובר באחוזים בודדים מאוד, אולם ה 8MB של WD, מספק לך 3 שנות אחריות, שזה משהו טיפה יותר משמעותי לכל אחד עם נסיון מכוננן קשיח שנפטר(בערך 8/10 אנשים(השערה עצמית).

הצורבים כיום מצויידים בטכנולוגיות נגד "דפיקת" הצריבה במקרה של האטה בקצב שליחת המידע, כך ש2MB ו 8MB לא ממש ישנו,

יש סיכוי שאם המחשב יעבוד על משהו כבד בזמן הצריבה, צריבה עם 8MB יסיים עם פחות עצירות, זה הכלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Buffer זו שיטה מקובלת להגדלת ביצועים בעלות הכי נמוכה שיש

זה קיים כמעט בכל אביזר כמו CPU דיסקים צורבים כרטיסי מסך ועוד הרבה אחרים.

1 לכל אביזר יש מידה מסויימת של מיחשוב עצמי ולשם כך הוא זקוק לזיכרון ויש לו שתי אפשרויות עצמי או המערכת

זיכרון המערכת קשה לגישה ויש עליו זכויות שימוש, לעומת זאת הזיכרון העצמי מהיר ופרטי

2 האביזר נזקק לזיכרון כדי שיוכל להניח עליו באופן זמני נתונים עד שהמערכת תהיה מוכנה לקבל ולהיפך.

אם לא היה חוצץ היו הרבה מצבי המתנה שבהם האביזר ממתין למערכת או שהמערכת ממתינה לאביזר ומדובר כאן על הרבה מאוד המתנות.

המידע מונח באופן זמני בחוצץ וממתין להתפנות המקבל ובינתיים הנתון הבא מתבצע, אם לא היה חוצץ היתה המתנה.

יש הרבה הבדלים בקצב ההעברה בין שולח למקבל ולכן נדרש הBUFFER וכמה שיותר יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...