דיסק התפוצץ בעת קריאה בצורב MSI 52X - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק התפוצץ בעת קריאה בצורב MSI 52X

ice2k

Recommended Posts

היי

אני מביא את זה רק כמידע לקוראיי הפורום מפני שאולי יש אנשים שיוכלו להעזר במידע הזה, התופעה בכל מקרה ממש לא חדשה - כבר נהייתה מכה.

אז לפי הכותרת כבר הבנתם : צורב 52X24X52 של בן פחות מחודש שחבר שלי קנה , הוא קרא דיסק שצרבתי לו (בכונן ימהה 8X :) ) הסוג של הדיסק הוא Depot (נו באמת מי קונה את זה...) ובום התפוצץ לו.

זהו , וזה רק מעיד על למה בין היתר אני כלכך "אוסר" לצרוב במהירויות גבוהות (וזה עוד היה קריאה של דיסק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה במסקנה:

דיסקים ישנים, של DEPOT, שנכנסים לCD והוא קורא אותם במיהרות גדולה בהרבה ממש שהם מיועדים, מתפרקים.

מסקנה:

תחזיקו חוץ מהכונן X52, עוד אחדX24 לדיסקים ישנים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא, לא הסקתי שום מסקנה , אני אף פעם לא ממליץ לצרוב במהירויות גבוהות משיקולי איכות צריבה (או יותר נכון איכות הקריאה אחריי זה) וכדי להדגים זאת - הדוגמא הנ"ל רק מוכיחה שאם הם מתפוצצים ב52X בקריאה (מה שמעיד עד כמה זאת מהירות גבולית ובעיתית שלא נותנת תוצאות אופטימליות) אז אם היא בעיתית בקריאה - תחשבו מה זה עושה בצריבה - בטח לא נותן תוצאה אופטימלית (= הכי טובה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה,

למרות שאני לא חסיד גדול של ולא של המדיה של דיפו, בכל זאת, תקלות כאלה קורות בכל סוגי הצורבים והכוננים (אישית נתקלתי בכאלה גם ב Actima וגם בצורבים של Sony) כך שקורים דברים כאלה .

אני רק מקווה שהחבר שלך ניגש עם הצורב לחנות כדי שיחליפו לו אותו לחדש (אל תשכח ... פחות מחודש ... שיתעקש על חדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה,

למרות שאני לא חסיד גדול של ולא של המדיה של דיפו, בכל זאת, תקלות כאלה קורות בכל סוגי הצורבים והכוננים (אישית נתקלתי בכאלה גם ב Actima וגם בצורבים של Sony) כך שקורים דברים כאלה .

אני רק מקווה שהחבר שלך ניגש עם הצורב לחנות כדי שיחליפו לו אותו לחדש (אל תשכח ... פחות מחודש ... שיתעקש על חדש)

לא מאמין שינסו לתקן לו כזאת בעיה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתפוצצות מראה על ניהול דפוק של מהירויות הצורב.

הצורב צריך "לדעת" ההפך להנמיך מהירות כשזה דיסק קשה לקריאה ולא ההפך להכפיל את המהירות, כי זה לא יעזור.

בקיצור Low Speeds Rulez! :ylsuper:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין שינסו לתקן לו כזאת בעיה ;D

:D חמוד,

גם אני לא - אבל אני מקווה ש י ח ל י פ ו לו אותו (לרגע לא חשבתי ו/או כתבתי שיתקנו אותו - אלא יחליפו) לחדש

כי הוא בן פחות מחודש אז שווה להתעקש אצל היבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן זה הדבר הראשון שאמרתי לו (למרות שהבנתי ממנו שהצורב שרד), ומסתבר שהוא כבר ביצע זאת והחליפו לו ל זהה , חבל שלא הוסיף 30 ש"ח בשביל לקבל את הסוני , נו שיהיה. ואם כבר עסקנו במידע שימושי אז החנות היא חנות שהשם שלה מתחיל בשם של גליון אלקטרוני (איזה כייף לסבך אתכם בהליך ה"מניעת פירסום" הזה ;) ), ואני אומר זאת כי אני חושב שזה לטובה שזה השרות שהם נתנו אז מגיע להם הפעם.

וכן , צודקים התופעה לא אופיינית רק לצורב הנ"ל או המדייה הנ"ל , כמו שאמרתי זאת מכה. ואתם רק יכולים לאמץ את ההמלצה לא להגזים עם המהירויות הגבוהות ואפילו להשתמש בתוכנת הגבלת מהירות קריאה כמו שנתנו כאן (שד"א מגיעה גם עם נרו).

ולסיום , סתם בשביל הקטע , על הדיסק שהתפוצץ היתה תוכנה של מייקרוסופט אם אני לא טועה , מממ... האם מדובר כאן במנגנון הגנה חדש של ביל גייטס ? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איני יכול לקבוע זאת, אבל מן הסתם שמקור הבעיה חייב להיות אחד מהשניים. כונן הCD-RW בעצמו או המדיה.

יתכן והמדיה הייתה חלשה מידי, יתכן והייתה זו בעיה בכונן שנבעה מבעית מתחים כלשהי (כן, ספק הכח) ויתכן אף שהכונן היה פגום. אמנם לאחר שהתקליטור התפוצץ בתוך הכונן פעלו דיסקים אחרים, אבל זה לא אומר שהוא אינו היה פגום. יתכן ואיזשהו חלק מאוד זעיר עמד במסלול התקליטור בעת שהוא הסתובב במהירות גבוהה מאוד, הוא התפוצץ, ואותו חלק חזר למקומו. כמובן, אלו תאוריות. מקובל גם כן להאמין כי מקור הבעיה הוא מהירות הסיבוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...