עצומה - הורדת מחירי המשחקים בישראל ! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצומה - הורדת מחירי המשחקים בישראל !

CraZyStyLe

Recommended Posts

לחכות חצי שנה לא עוזר. רוב המשחקים נמכרים תקופה ארוכה ב220 עד שהמשחק באמת ישן.

ולא צריך לספר לי סיפורים עבדתי ברשת שמוכרת משחקי מחשב ופלייסטישן תקופה ארוכה מדי.

אז אם אתה יכול - תזמין מחו"ל, כמעט את כל משחקי המחשב שקניתי לא קניתי בארץ אלא אם כן המשחק היה במחיר מוזל.

אני אתן דוגמא: HL2 קניתי בחנות בארץ ב-100ש"ח שנה+- אחרי שיצא. הפסדתי משהו? לא. אני יודע למשל גם שהמחיר של ירד ועוד לא שיחקתי בו.

לעומת זאת את MADDEN 07 למשל, הזמנתי דרך ב100-110 ש"ח בערך לעומת 250 ש"ח שהייתי משלם בארץ.

בכללי, אין ספק שמי שרוצה לקנות משחקים במחיר מוזל יותר - זה לא בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לחכות חצי שנה לא עוזר. רוב המשחקים נמכרים תקופה ארוכה ב220 עד שהמשחק באמת ישן.

ולא צריך לספר לי סיפורים עבדתי ברשת שמוכרת משחקי מחשב ופלייסטישן תקופה ארוכה מדי.

הרעיון הוא לא "לחכות", כלומר לבטל את גורם ההמתנה. אני יכול לתת את עצמי בתור דוגמא: אני נוהג לקנות משחקים לפחות שנה אחרי שהם יוצאים (מלבד יוצאי דופן פה ושם שאני ממש לא יכול לחכות). זה נכון כמעט לכל המשחקים, וכך אני למעשה לא מחכה לשום דבר. עד שתעבור שנה לקניית משחק שאני מעוניין בו שיוצא היום, אני משחק במשחקים שיצאו לפני שנה שהייתי מעוניין בהם אז. וזה גלגל שחוזר על עצמו, אז אין כאן למעשה המתנה. אתה משחק ומשחק כל הזמן, אבל במשחקים יחסית "ישנים".

תן לי דוגמא למשחק כלשהו שלא היית נהנה ממנו אם היית קונה אותו שנה ואף יותר לאחר תקופת יציאתו. זה נכון אולי רק למשחקי מולטיפלייר שקהילת השחקנים שלהם דועכת תוך שנה שנתיים, ואם כן אז מלכתחילה המשחק כנראה לא עד כדי כך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...