אוזניות אודיופיליות � שידרוג - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות אודיופיליות � שידרוג

ניצוץ

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמלבד ה-K1000 הן המועמדות הטובות ביותר לזה.

אני ממליץ לך במידה ואכן תשיג זוג כזה, תעשה לו את המודים שאני עשיתי (גם תוכל לקרוא על זה בחתימה שלי). אני גם עשיתי זוג אחד שהיאbalanced ואיפשר לי בעזרת מתאם פשוט לחבר למגבר רמקולים או למגבר . אחד הדברים הנוחים ביותר (כמו ה-K1000).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון, יש לי שאלה אם שמעתה את האוזניות המדוברות כאן?

מה אתה לא אוהב באוזניות שלך שאתה רוצה להחליף?

אתה צריך להבין שלכל חברה יש את חתימת הצליל שלה ויכול מאוד להיות שמה שמוצא חן בעיינך לא ימצא חן בעיני (אוזני) מישהו אחר.

האוזניות שיש לך הן מצוינות, לדעתי הן יותר טובות גם מה650 ומה600 של סנייזר הן פשוט צריכות הגברה מתאימה. מה שאני הייתי עושה במקומך זה מחפש הגברה טובה, זאת כמובן אם אתה אוהב את חתימת הצליל של האוזניות שלך. דבר נוסף לפני כל צעד כדאי מאוד לשמוע ורק אחרי זה להחליט. לדוגמה שמעתי דברים מאוד טובים על ה701 וגם שמעתי כמה דגמים אחרים של AKG אבל כשמעתי את ה701 די התאכזבתי כי הן לא היו מה שציפיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מסכים לגמרי.

כלומר אני מעדיף את ה650 ו600

אבל לא שמעתי את ה580, וזה גם דגם שכבר כמעט יצא מייצור (או יצא כבר) וקשה למצוא.

בכל מקרה, ה650 נחשבות הכי טובות של סיינהיזר, ולדעתי הן אחלה.

בתוספת מגבר מעולה וחזק כמובן.

אני אוהב את הנוחות והסאונד שלהן.

וגם כן לא אהבתי את ה701 כל כך, אז לא שמעתי עם מגבר מנורות וכו'.

אבל גם אנשים ששמעו אותן ככה, אמרו שהן עדיין לא יתנו לך באסים כמו שצריך ובכלל לא מתאימות בכלל נניח למוסיקה "כבדה" יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא דיבר על מוסיקה קלאסית...ולא על דברים "כבדים".

אני לא שמעתי יותר מדי אבל אני יודע מה חשוב בשבילי [דעתי האישית בלבד שאני מהמר שנכונה גם לרבים אחרים] במוסיקה קלאסית:

-מרחב

-אווריריות/פתיחות

-הרבה הרבה הרבה פרטים

-אימייג' טוב ומדויק נותן נפח טוב

-אני אישית אוהב צליל פתוח וחד על פני צליל חמים ומעוגל

-כמוכן מומלצות כמה שיותר נטרליות

:xyxthumbs: מקווה שעזרתי - אבל זו רק דעתי ^ ^ ^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון, יש לי שאלה אם שמעתה את האוזניות המדוברות כאן?

...... לדוגמה שמעתי דברים מאוד טובים על ה701 וגם שמעתי כמה דגמים אחרים של AKG אבל כשמעתי את ה701 די התאכזבתי כי הן לא היו מה שציפיתי.

ראשית , נשים את ה- 701 בצד , מפני שכנראה אני הולך על 340 .

כמעט שהזמנתי את ה - 701 מחו"ל , אבל אמרתי בליבי , אקרא עוד על הנושא . וממש ברגע האחרון עצרתי את הקניה .

וזאת מפני שהיו גם דעות שליליות לגבם . אם אינני טועה היה זה אנאטולי באחד מתגובותיו הישנות .

וגם אתה מציין שהתאכזבת מהם .

שנית , לפי כל החומר שקראתי , לגבי מוסיקה קלאסית מומלץ 340 . כמובן בהגברה מתאימה .

אדרבה , אשמח לשמוע את החולקים על קביעה זו , אשר טוענים ש - 650 יותר טוב מ - 340.

לגבי טענתך על שמיעה קודם קניה . בהחלט מקובל עלי , וכך אני מתכון גם לעשות .

לפותח הדיון, .....האוזניות שיש לך הן מצוינות, לדעתי הן יותר טובות גם מה650 ומה600 של סנייזר הן פשוט צריכות הגברה מתאימה. מה שאני הייתי עושה במקומך זה מחפש הגברה טובה.....

ראה , לפני שקניתי את ה - HD580 היה לי PX100 .

ולפני PX100 היה לי פשוטות שבשביל איכות שמיעה , הגברתי ווליום :lol: הרגשתי שזה לא מספק אותי , אבל לא ידעתי כיצד אני משיג את האיכות החסרה .

ואז קראתי ביקורות ש - PX100 זה משהו מ ע ו ל ה ! אז קניתי אותם ... לא אכחיש , הרגשתי שיפור , אבל זה לא זה .

לאחר מכן תפסתי ש...מעולה תלוי ביחס למה משווים אותם .

בקיצור , מכרתי את PX100 וקניתי את ה - 580 HD . ואז נפתחו לי האוזניים , אני זוכר שבתחילה חיפשתי בחדרי היכן כאן הבמה .

את ה - 580 חיברתי ליציאת האוזניות בנגן של מרנץ 5400 . והשוויתי אותם עם מגברי שונים .

מה אעשה לא הרגשתי הבדל גדול , אם בכלל .

לפותח הדיון, ...מה אתה לא אוהב באוזניות שלך שאתה רוצה להחליף?

ובכן , חסר לי פירוט בקטעים תזמורתיים עמוסי כלים , הבס נשמע הרבה פעמים לא הרמוני . החברה קוראים לזה לא הדוק .

לדוגמא : כאשר ביצירה חטיבת הקונטרה בסים מנגנת , הרבה פעמים קורה שאני חושב לעצמי , מה המלחין התכוון ברשרושים הללו , אין כל קשר למיד . זה נשמע מעין זיוף .

כל הארה / הערה תתקבל בברכה .

ניצוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי הקומבו הכי טוב שאתה יכול להשיג בהנחה שרוצה לקנות חדש ולא להוציא הרבה כסף יהיה הHD650 או HD600 (ה600 זולות משמעותית) בתוספת הAQUA.

אתה קונה AQUA חדש (בלי שום שדרוגים) בכ1500

וHD600 גם במחיר דומה.

ויש לך מערכת מעולה ואודיפילית לכל דבר.

מה עוד, שסיינהיזר לי אישית הכי נוחות לאוזניים להאזנה ממושכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות HD600 כשיש לך HD580, זה כמו להחליף את חברה שלך באחותה התאומה. אתה יכול לעשות את זה, אבל אין בזה שום טעם. כמו שכבר אמרתי, K340 קורעות את הצורה לכל הסנהייזר המסכנות האלה, בטח שבקלאסית. השאלתי את ה-K340 שלי פעם למישהו שהיה לו HD600, אחרי שעתיים הוא התקשר אליי ואומר לי "שמע, העוצמה לא מספיק חזקה אני חייב מגבר, אבל הסאונד מדהים! הסנהייזר כל כך חרא ליידם שזה לא להאמין. הפירוט, הבמה, הדיוק, הכל פשוט גורם לסנהייזר להישמע כמו של אייפוד".

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...