שירות בצבא וקבא - עמוד 19 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות בצבא וקבא

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 290
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תנסה להבין את זה שכן כל מוסד אקדמי מגדיר את זה שונה,

בך הכל זה נועד להבדלים בין הקורסים [המרובים] בתוך המוסד ולא מעבר.

כשהפקולטה רוצה להתעלל עוד יותר הוא תמציא עוד חדשה ותגיד שעכשיו זה יותר מורחב :-X

ואז מה שקורה כל שאר הקורסים שהיו קודם לכן "יורדות בדרגה", ככה שפעם מתמטיקה מ' [מורחב] היה הכי גבוה,

עד שהגיע לשכונה חבר חדש - מתמטיקה ת', ואז המורחב, כבר לא היה מספיק מורחב :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://he.wiktionary.org/wiki/%D7%97%D7%A4%22%D7%A9

באזרחות מסתכלים על מה שעשית בצבא רק במקרים מאוד ספציפיים - כלומר, אם שירתת במקצוע טכני שיש לו שימוש גם באזרחות (כמו מתכנת או מהנדס) אז זה נחשב לניסיון עבודה של ממש. חוץ מזה, אם היית קצין בצבא זה גם אומר משהו עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל תסכים איתי שכל דביל יכול להיות פקיד ולא כל דביל יכול להיות קצין בשייטת... יענו יש סיכוי יותר טוב שקצין בשייטת יהייה טוב יותר מפקיד- בממוצע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אם אתה הולך לתפקיד שההעבר הקרבי שלך חשוב, יסתכלו על זה בידיוק כמו בראיון עבודה לאינטל עם ניסיון כטכנאי ל"א..

לגבי קצין בשייטת..כבוגר ילת"מ גם שם יש מטומטמים, אומנם לא גדולים אבל יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל ול"א לא דוגמא טובה, אבל אם היית מנהל אז בחברה שמתעסקת בשרתים גדולים כן יסתכלו על זה (ואני מכיר מישהו שהייה מנהל ועכשו ראש צוות בחברה גדולה), בדיוק כמו שמסתכלים אם היית לוחם אם אתה הולך לעבוד בתור מאבטח....

ואני מכיר גם מישהו שבגלל שהוא הייה אחראי על משהו ביחידה שלי במשך כמה שנים (לא בתור מקצוע- בתור נוסף-על-התפקיד) עכשו עובד בחברה די גדולה כשהנוסף-על-תפקיד הזה זה העבודה העיקרית שלו (למרות שיש לו תואר במשהו שלא קשור ממש, והוא היה גם די טוב בזה)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול וממש מהמון חבר'ה מהמחזור שלי בצבא ובתיכון זה הולך ככה:

אם אתה במגמה ריאלית, עשית במשהו ריאלי או אפילו ביחידה קרבית והראש שלך ממשיך להיות ריאלי, זה יהיה הכיוון. כלומר המשך לימודים, אונ' ועבודה +/- בתחום.

בצבא אם אתה "מורעל" והיית בתיכון מורעל ובחוגים מורעל..בד"כ זה יהיה הכיוון שלך גם באזרחות, כלומר קריירה באבטחה, רוה"מ\ וכו'..אבל זה ממש ממי שאני מכיר.

אין ספק שהצבא זה קרש קפיצה למשהו שלמחתחילה השירות באותה היחידה שבחרת הוא אורך חיים במובן ה"מורעל" של המילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול וממש מהמון חבר'ה מהמחזור שלי בצבא ובתיכון זה הולך ככה:

אם אתה במגמה ריאלית, עשית במשהו ריאלי או אפילו ביחידה קרבית והראש שלך ממשיך להיות ריאלי, זה יהיה הכיוון. כלומר המשך לימודים, אונ' ועבודה +/- בתחום.

בצבא אם אתה "מורעל" והיית בתיכון מורעל ובחוגים מורעל..בד"כ זה יהיה הכיוון שלך גם באזרחות, כלומר קריירה באבטחה, רוה"מ\ וכו'..אבל זה ממש ממי שאני מכיר.

אין ספק שהצבא זה קרש קפיצה למשהו שלמחתחילה השירות באותה היחידה שבחרת הוא אורך חיים במובן ה"מורעל" של המילה.

חוץ מ"צעיר"

אני לא מצליח לחשוב על כינוי הולם בשבילך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...