שירות בצבא וקבא - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות בצבא וקבא

חן מ

Recommended Posts

וואלה, עשינו 3 שיחות אצל המנהלת בזמנו, חבל שלא יצא מזה כלום, אה? (אגב, שנה אחרי שיצאתי מהבי"ס, המנהלת פוטרה, חצי מהמורים הועפו, ואותו בי"ס מהולל כרגע בסכנת סגירה כי לא נרשמו מספיק תלמידים ואין מספיק מורים. כנראה שהבעיה לא הייתה אצל התלמידים במקרה הזה, אה?)

אם אתה מדבר פה על אורט טבעון אתה מז*** את השכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 290
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל נונטנאק עשה את זה במקום בצפר

רוב האנשים עושים את זה כתוספת לבית הספר,זאת אומרת מקשיבים בכיתה מסכמים את השיעורים והולכים למורה פרטי לחזק את החומר ולהתכונן לבחינה

יואב יש דבר כזה סטודנטים שקשה להם מבחינה לימודית?

הנה למשל כל הנושא של עתודה צריך קבא ממש גבוהה כדי להתקבל לא?

לגבי העיניין של מעסיק,אם הוא מבקש המלצות אז ההמלצות יכולות להינתן רק על ידי בית הספר

שם אתה למדת והבצפר מכיר אותך בדיוק ומכיר את ההתנהגות שלך אז הם יתנו עליך את ההמלצות,בדיוק כמו שתרצה ללמוד בואניברסיטה בחול תצטרך המלצות מבצפר כי אף אחד לא מכיר אותך חו ממורים ומנהלת בית הספר

רגע SCORN סיימת בצפר ולא קיבלת תעודת בגרות?ואתה לא הולך כרגע לצבא?

אתה לומד באוניברסיטה הפתוחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לקבל אישור מהצבא להרשם לעתודה צריך אומנם קבא יחסית גבוה, אבל זה לא כזה קשה להשיג אותה אם אתה לא ערס/ אימו מטומטם וסוציופט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא טוב במתמטיקה זה אומר שכנראה אין לו יכולת עיבוד נתונים טובה, ולכן הוא לא מתאים לאותם דברים שהוא לא מתקבל אליהם... קוומבינה! (בקול של רפי גינת...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא בזה תלויה הקב"א שלך, אפשר להיות דפוק במתמטיקה ולקבל קבא 56 (נניח אפילו "רק" 54). כדי לקבל את האפשרות להרשם לעתודה צריך קב"א 52+, שלא קשה לקבל אם לא זרקת זין בצו הראשון, אבל לאונ' זה כבר תלוי בבגרות ובפסיכו' שלך..

הקבלה לאונברסיטה תלויה בהרבה דברים, לקבא אין שום חשיבות אחרי הסינון הראשוני. ובינינו? אם מישו ממש רוצה עתודה ואין לו קב"א 52, הוא גם יקבל. בדיוק כמו שאפשר לצאת לקצונה עם קב"א לא קצונתי, תלוי איך אתה מתפקד, זה הכל. הדוגמה הכי נפוצה היא שאול מופז עם קב"א 51..

יואב יש דבר כזה סטודנטים שקשה להם מבחינה לימודית?

אין דבר כזה סטודנט שלא קשה לו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה למשל כל הנושא של עתודה צריך קבא ממש גבוהה כדי להתקבל לא?

צריך דפ"ר (תוצאות של המבחנים הפסיכוטכנים) 60 ומעלה (10 הכי נמוך 90 הכי גבוה, קפיצות של 10).

אני מכיר כמה אנשים עם קב"א טובה שלא יכולים להתקבל לעתודה בגלל הדפ"ר שלהם - למרות שבתאכלס אם הם יגיעו לאוניברסיטה הם יצליחו בלימודים.

המבחנים מהווים 50 אחוז מקביעת הקב"א, אם אני זוכר נכון.

הדוגמה הכי נפוצה היא שאול מופז עם קב"א 51..

פעם קראתי שהיה לו 49.

אבל הקבלה שלך לאוניברסיטה תלויה בקבא שלך...

האוניברסיטה לא יודעת את הקב"א שלך בדיוק כמו שאתה לא (אלא אם יש לך קשרים). זה גם לא מעניין את האוניברסיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

49, 51, מה זה משנה. אגב, 49 יותר מחזק את הפואנטה שלי :P

מצד שני יש את הסטודנטים של הטכניון שנהנים מזה :screwy:

בתור סטודנט בטכניון אני חייב לציין שהלימודים הם הנאה אחת גדולה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...